Článek Bitcoin od roku 2013 by mohl být pádem tohoto ruského webu | Czech.Lamareschale.org

Článek Bitcoin od roku 2013 by mohl být pádem tohoto ruského webu

Článek Bitcoin od roku 2013 by mohl být pádem tohoto ruského webu

Ruský zpravodajský web ‚Zuckerberg Pozvonit‘ bylo nařízeno kremelské mediální watchdog Roskomnadzor vymazat nebo upravit Bitcoin-příbuzný článek zveřejněný v 2013or bude muset čelit tvrdé následky.

load...

Výkonným orgánem vydala warningon úterý (28.), což webových stránkách tři dny, aby jednali. V případě, že majitelé ‚Zuckerberg Pozvonit‘ (které mohou být převedeny na „Zuckerberg Volání") odmítají jednat, pak Roskomnadzor bude blokovat veškerý přístup k technologickým novinkám platformě.

Tento článek, který vyrazil poplašné zvony Roskomnadzor je zdánlivě nevinná informativní text s názvem „Co jsou Bitcoins a kdo je potřebuje?“, Zveřejněný dne 11. Dubna 2013.

load...

Podle nedávného příspěvku sdíleném webu vydavatele Vyacheslav Tsyplukhinon na Facebooku, tým za ‚Zuckerberg Pozvonit‘ je třeba ještě rozhodnout o pořadí hlídací pes je. „Ještě jsme tuto otázku diskutovali ještě kolektivně, ale trvám na stanovisko, že nemáme nic mazat. Ať zavřít webové stránky, a pak nechat vysvětlit našim 1,8 milionu čtenářů, a pro průmysl, co je děje,“napsal Tsyplukhinon na sociální síti.

Jinými slovy, článek zůstává živý a nezměněné pro tuto chvíli, jeden den po varování dostala na veřejnost.

Rusko znovu zasahuje

To není poprvé, co Roskomnadzor ohrožuje Rusko založené na digitální platformy známé pro publikování Bitcoin souvisejícího obsahu. Začátkem tohoto roku, organizace blokována accessto několik kryptoměna míst v zemi.

load...

V lednu mediální watchdog hovořil jménem ruské vlády s tím, že má v úmyslu zastavit šíření kryptoměna v zemi, protože jeho „příspěvek k růstu stínové ekonomiky.“

Ale místa bránili a krajský soud Sverdlovsk Oblast za to, že digitální blokáda nelegální a nařídil úřadům vrátit.

Nicméně, v tomto případě soudní příkaz tvrdí, že ‚Zuckerberg Pozvonit je článek obsahuje‚propaganda daňových trestných činů v oblasti legalizace [praní špinavých peněz] příjmy získané v trestním způsobem‘a„má negativní dopad na právní vědomí občanů.“

Podle GlobalVoicesOnline.org, Roskomnadzor zřejmě ani souhlasit s názorem soudu a dokonce požádal o další právní objasnění před oznámením ruské stránky. Přesto, že soud byl jasný: „Rozhodnutí neobsahuje žádnou nejasnost,“ uvedl soud Roskomnadzor jen před pár dny, nutit watchdog varovat ‚Zuckerberg Pozvonit‘.

Hrozba rovněž vyplývá, Vladimir Putin historicky první statementabout digitální měny. V polovině července, ruský prezident řekl: „Nemáme nic odmítnout, ale existují vážné, opravdu zásadní otázky související s jeho [digitální peněz] širší využití, alespoň dnes.“

Související zprávy


Post ICO

Belgický ministr financí nepředpokládá problémy mezi národní bankou a společností Bitcoin

Post ICO

Uživatelé bitové kopie Bitcoin založené na platformě Android musí přijmout opatření, aby zabránili chybě zabezpečení

Post ICO

Bitcoin vám nyní může koupit plážový luxusní apartmán na Kypru

Post ICO

Útok bude znamenat, že Bitcoin výměny budou mnohem odolnější, říká Antonopoulos

Post ICO

Pověst o Seattle Seahawks, která přijímá Bitcoin, je falešná

Post ICO

Bitcoin může být příčinou smrti online pirátství, předpovídá zakladatel Isohunt

Post ICO

Bitcoin by mohl čelit vyhynutí ze své vlastní války

Post ICO

Bitcoin komunita odcizuje Mt. Gox kvůli ospravedlnění chyby: seznam 10 reakcí

Post ICO

Daňový úřad Austrálie (konečně) vydává pokyny Bitcoin

Post ICO

Bitcoin výměna BTC-e ovlivněna útokem DDoS

Post ICO

70 stránek, které vám dávají zdarma Bitcoins - skutečně fungují?

Post ICO

1-800 - Květiny přijmou Bitcoin