Bitcoin Apps | Czech.Lamareschale.org

Bitcoin Apps

Bitcoin Apps

Má název tohoto článku zní jako trochu protimluv? Koneckonců Bitcoin je elektronická měna, tak jak můžete to dát do kapsy? Pomocí smartphone aplikaci! Naštěstí, tam jsou nyní různé aplikace jsou k dispozici pro váš iPhone nebo Android telefon. Tyto aplikace jsou k dispozici v Obchodě Play a Apples App Store Google. Aplikace pro váš smartphone jsou skvělé, protože vám umožní provádět obchodování, udržet up-to-aktuální informace o vývoji na trhu a spravovat vaši peněženku. Takže pokud jste vážně Bitcoin obchodování, měli byste pečlivě zvážit stahování aplikací. Je prostým faktem je, že Bitcoin trhy pohybují tak rychle, že je třeba, aby zůstali up-to-date a také třeba jednat rychle jednat měnícím se okolnostem.

load...

Pokud jste obeznámeni s Bitcoin, než víte, že váš Bitcoin walletis jedním z nejdůležitějších kusů software, který můžete vlastnit. Zjednodušeně řečeno, vaše peněženka je místo, kde můžete ukládat všechny vaše Bitcoins. Můžete si ji představit jako svého osobního Bitcoin trezoru. Naštěstí existuje celá řada Bitcoin peněženka programy jsou k dispozici pro váš smartphone. V případě systému Android můžete použít „Bitcoin Wallet“, aby se nákupy a převody snadno s telefonem. Ve skutečnosti můžete použít QR kódy, nebo dokonce dotknout telefony spolu posílat platby.

load...

Můžete také použít „BlockChain“ app provádět obchodování a přijímat aktualizace stavu na tržních podmínkách. Blockchain je skvělé, protože to může být používáno na většině platforem, včetně webových prohlížečů, Apple a Android. Nejen to, ale program je zdarma, nemá nařízené poplatky, a nabízí pokročilé bezpečnostní funkce. Coinbase je další populární Bitcoin peněženka, kterou lze použít na vašem smartphonu. Uživatelé milují snadno použitelné rozhraní, nicméně tato peněženka může účtovat některé dosti pádný poplatků, a to zejména ve srovnání se všemi volnými peněženky, které jsou k dispozici.

Jedna jednoduchá aplikace, která každý uživatel Bitcoin Android by měl zvážit, je „Bitcoin Buzz kanály“. Tato aplikace umožňuje přijímat včas aktuální informace o vývoji Bitcoin. Můžete sledovat videa na YouTube, sledovat on-line diskuse a přijímat profesionální aktualizace. S Bitcoin Buzz Feed se můžete ujistit, že jste vždy v obraze. A chcete-li dostávat včasné aktualizace o cenách, zvážit Bitcoin paranoidní. Tento vysoce hodnocené aplikace pro Android je oblíbená aplikace mnoha lidí, pokud jde o příjem v reálném čase cenové nabídky. Můžete také nastavit alarmy, abychom vás informovali, pokud jsou splněny určité cenové body. Bitcoin Center také poskytuje aktualizace z různých zpravodajských webů. Můžete sledovat všechny z největších trhů, a zároveň obdrží aktualizace z Twitteru a dalších lokalit. Android uživatelé milovat tuto aplikaci, což je téměř 5 hodnocení.

load...

Podíváme-li se váš smartphone stroj na peníze tvorby těžební plošinu? S operačním systémem Android můžete použít DroidBTC převést svůj telefon v těžební plošinu. Musíme být upřímní, nicméně, že výpočetní výkon těžit Bitcoins je nyní tak intenzivní, budete pravděpodobně nebude dělat spoustu peněz. Také se ujistěte, že se budete dívat baterii telefonu! Bitcoin mining může sníst spoustu elektřiny a kanalizace vaše baterie v krátkém čase. Přesto, výtěžek může být zábavné hobby, i když nechcete, aby spoustu peněz, a získat uspokojení z vědomí, že jste přímo podporuje komunitu Bitcoin.

Nejlepší část aplikací o Android je, že vývojáři se neustále spouštění aplikací, z nichž mnohé jsou zdarma. V mnoha ohledech Android je poháněn stejným komunity poháněné ducha, který posiluje Bitcoin. Kromě toho, že a je založen na systému Linux, Android také podporuje vývojáře experimentovat a vytvářet aplikace. Takže pokud nechcete zobrazit aplikace se vám líbí, nebo vaše hledá něco, co není na trhu, udržet kontrolu zpět. Nakonec developer mnoho vyvinout přesně to, co hledáte. Apple App Store je trochu uzavřenější, ale stále existuje spousta skvělých aplikací a vývojáře!

Mělo by být snadno vidět, že Android a iPhone aplikace mohou být velmi užitečné pro uživatele Bitcoin. Můžete ukládat své Bitcoins, provádět obchody, a dokonce vytvořit Bitcoins těžbou. Používáte-li Bitcoin aplikace, nicméně, ujistěte se, že jste maximalizovat všechna nastavení zabezpečení. Pokud dojde ke krádeži vašeho telefonu a používáte smartphone aplikace, existuje vážné riziko, že zloděj mohl také zmizet svými Bitcoins! Naštěstí většina peněženky uznat toto riziko a nabídnout způsoby, jak pro vás zabezpečit svůj Bitcoin účty.

load...

Související zprávy


Post ICO

Zařízení Android se nyní nacházejí na palubě lodi společnosti Zeroblock díky nové aplikaci Bitcoin

Post ICO

Bitcoin jádra verze 0.11.0 uvolněna

Post ICO

Australský ilustrátor zahajuje průvodce Idiotem pro Bitcoin, ebook pro začátečníky

Post ICO

Belgická centrální banka a finanční orgán vydávají varování před Bitcoinem

Post ICO

ASICMiner je USB Block Erupter vyprodán na BTCGuild za pouhých 40 minut

Post ICO

Bitcoin je pod útokem! týdenní aktualizace zpráv

Post ICO

Největší Bitcoin Expo přesto - a můžete se dostat zdarma!

Post ICO

Bitcoinové peněženky založené na Androidu byly aktualizovány po chybě kryptografie a bezpečnostním problémům

Post ICO

Bill Egan, eGifter: pracujeme na získávání některých značek, které budou skutečně vzrušující pro komunitu Bitcoin

Post ICO

Všechny Bitcoins a Litecoins pryč: polský Bitcoin výměna Bidextreme.pl hacknut

Post ICO

Začátečník průvodce Monero (nákup, obchodování, těžba)

Post ICO

Bitcoin a jiné digitální měny