Bitcoin a role, kterou by mohla hrát v komunitě B2B | Czech.Lamareschale.org

Bitcoin a role, kterou by mohla hrát v komunitě B2B

Bitcoin a role, kterou by mohla hrát v komunitě B2B

Bitcoin a její růst ve světě spotřebitelů je zřejmý: zavádění nových příběhy jsou stále vychází každý den, ale je to vzácné narazit Bitcoin souvisejících aplikací se snaží ve prospěch (B2B) komunitu business-to-business.

load...

Všichni jsme si vědomi skutečnosti, že transakce B2B jsou obvykle větší, než z člověka na člověka (P2P) transakce. Nicméně, Bitcoin nebyl schopen proniknout na tento trh v správným způsobem. Moje zvědavost mě vedlo k zjistil, že nejsem jediná, která vznesla tuto otázku a přemýšlel o roli Bitcoin je v B2B komunitě. Nicméně, já nejsem první, kdo na to.

[Tweet_box konstrukce = "box_02"] Bitcoin nebyl schopen proniknout na trh business-to-business na správné cestě, ale to by mohlo být brzy změní. [/ Tweet_box]

load...

Jeff Garzik, CEO of Dunvegan, také tuto otázku téměř před rokem.

Bitcoin má technologie a potenciál nahradit některé ze stávajících platebních systémů, které podniky používají. Nejběžnější z nich je převod, který nemusí být tak drahé, protože náklady nebývá procento bázi, ale pevné. Nicméně, to je docela pomalý: obecně, bankovní převody mezi jednotlivými zeměmi mají tendenci trvat od tří do pěti pracovních dnů.

V moderní době, kdy rychlé a okamžité platby jsou populární mezi spotřebiteli, to vypadá jako něco, co musí být přezkoumány a změnil s cílem povzbudit naše podniky vyrovnat s nastupující globální ekonomiky.

load...

Další běžný postup pro převody je Automated Clearing House

ACH), který je obvykle levnější než převody, ale pomaleji příliš.

Na druhé straně, Bitcoin řeší oba problému rychlosti a nákladů. To může být použit k odesílání a přijímání velké množství peněz, a může být rovněž provedeno v minimálním množství času v rozmezí od jedné hodiny do několika hodin.

Problémem však je, že tento druh uspořádání může fungovat pouze tehdy, pokud se obě strany jsou ochotni použít Bitcoin a ocenit rizika spojená s jeho použitím.

Většina firem nemají čas ani trpělivost dovolávat měně, která je stejně nestálé jako Bitcoin. Z tohoto důvodu je jediným řešením pro podniky je použít Bitcoin jako pouhý médium pro přenášení prostředků, a ne ve skutečnosti držet Bitcoin.

Proto se podniky budou muset využít služeb, které poskytují firemní účty, kde BTC je převeden okamžitě k místní měně, stejně jako obchodní účty poskytované populárních peněženky. To však bude jistě mít vliv na trh s obrovské sumy peněz, které se prodávají a koupil. Přesto Bitcoin budou schopni se přizpůsobit.

Druhým velkým přínosem přijetí kryptoměna je schopnost převést určité měny, které nemají celosvětové uznání. Tyto měny mohou být přeměněny na BTC dát jim lepší přístup na globální trh, který bude dále usnadnit platební proces.

Rychlost

Bitcoin je rychlost je bezpochyby velmi rychlý ve srovnání s konvenčními metodami. Tak schopnost činit rychlá transakce nebude problém.

Náklady

Další výhodou je cena. Tradiční bankovní převody obecně v rozmezí od 10 do 40 dolarů, nebo dokonce více. Na druhou stranu, Bitcoin poplatek by být obecně pár centů.

Všudypřítomnost

Lidová schopnost obchodovat je výrazně ovlivněn bankovní politiky a jinými finančními omezeními ze strany vlád. Přesto, že většina světové populace dospělých je unbanked, takže je těžké přijímat platby a bankovní převody. Většina z těchto lidí musí spoléhat na služby, jako je Western Union a Money Gram přijímat a odesílat platby.

Bitcoin, však může tento problém vyřešit. S jedinou měnou se bát a jen potřebují počítač a přístup k připojení na internet, každý může posílat a přijímat peníze po celém světě.

Kryptoměna dává lidem, kteří žijí v zemích třetího světa příležitost být součástí globálního obchodu: toto posílení může revoluci v e-commerce průmyslu.

Nicméně, případ užití pro platby B2B není všechno tak prosté a jednoduché. Existuje celá řada komplikací, které je třeba řešit dříve, než můžeme vidět některé velké hráče, kterým se přijímají Bitcoin.

Bezpečnostní hledisko

Existuje několik nevýhod, ačkoli. Největším problémem při používání Bitcoin je, že veškeré odpovědnosti za účelem zajištění bezpečnosti spočívá na jednotlivci plátce. Například, pokud posílám 1,000 BTC s někým, první a nejdůležitější chyba, kterou by bylo třeba se vyhnout, je, aby se ujistil, že jsem ho posílá na správnou adresu, protože platby jsou nevratné.

Kromě toho, musím se ujistit, že počítač není ohrožena ani nemá žádný přihlašovací nainstalovaný software, který může špehovat a získat přístup k mým pověření.

Téměř všechny tyto problémy mohou být čelí banky taky, ale v tomto případě uhradit zákazníkovi, pokud se něco stane. V případě, že Bitcoin je, že to není možné.

Tak, aby to fungovalo, musíme najít řešení, což je služba, která je schopna potvrdit, zda je adresa správná připojením názvu na adresu, i když je to jen na platformě používán v té době. Druhou možností je odstranit tlak z klienta s cílem zajistit systém: to znamená, platformu nebo firma používá by měl být odpovědný za všechny kroky související s bezpečností podílejí.

Je-li někdo schopen přijít s proveditelný a bezpečné řešení tohoto problému, pak začnou revoluci, protože to je jeden z hlavních faktorů, které brání přijetí mezi obchodním frakce.

Cenové výkyvy

Druhou hrozbou pro podniky, které přijaly kryptoměna je Bitcoin vysoká volatilita a jak to může možná mít vliv na jejich podnikání. Vzhledem k tomu, většina transakcí B2B, tak velký rozsah, jakákoliv prodat pořadí nebo koupit pořadí je určitě podstatně změnit trh.

Kromě toho mohou podniky neudrží BTC, protože jeho nepředvídatelné kurzu. Jak se vypořádat s volatilitou issueis něco, co bude vyžadovat vážné diskuse mezi Bitcoin průkopníků a investory.

Nicméně, jak měna zraje a zvyšuje přijetí, volatilita sníží a výrobků a služeb bude zahájen které jsou nějakým způsobem schopen zlikvidovat Bitcoin bez narušení trhu příliš mnoho.

Bitcoin dělá sloužit mnoho výhod pro malé živnostníky, které mohou používat BTC platit svým dodavatelům. Také se jejich transakce jsou obecně menší objem, nemají starat o pohybující se na trhu příliš mnoho.

Prosím, podělte se o své názory na to, jak si myslíte, že Bitcoin bude mít dopad na business-to-business finanční vztahy v budoucnosti.

load...

Související zprávy


Post ICO

Největší Bitcoin Expo přesto - a můžete se dostat zdarma!

Post ICO

1-800 - Květiny přijmou Bitcoin

Post ICO

11 Hotely a ubytovny, které přijímají Bitcoin

Post ICO

Bitcoin čelí rostoucí konkurenci z jiných digitálních měn

Post ICO

Bitcoin Apps

Post ICO

Adam Draper Přidáno do Cryptolina

Post ICO

Tým BetCoin Casino zahajuje novou herní stránku BetCoin Circle a připravuje další zprávy

Post ICO

Hle, první dítě Bitcoin

Post ICO

Amazon byl znepokojen BitLicense

Post ICO

$ 3.454 bilión je dobrý důvod koupit Bitcoin

Post ICO

Belgický ministr financí nepředpokládá problémy mezi národní bankou a společností Bitcoin

Post ICO

1200 obchodníků připravených k tomu, aby se tento rok Bitcoin Black Friday stal největším