Alternativa Bitcoin Bytecoin oslavuje první blok, oznamuje nové funkce | Czech.Lamareschale.org

Alternativa Bitcoin Bytecoin oslavuje první blok, oznamuje nové funkce

Alternativa Bitcoin Bytecoin oslavuje první blok, oznamuje nové funkce

4. Červenec je to ‚jen‘ Den nezávislosti ve Spojených státech; je to také zvláštní den pro Bytecoin. Soukromého a nevystopovatelné kryptoměna oslavila tři roky života a vytváření svého prvního bloku.

load...

V návaznosti na tento významný mezník, tým za altcoin - považován za „skutečnou alternativou k Bitcoin“ - se zaměřuje na rozšiřování a zlepšování. „Bytecoin kryptoměna pracuje v souladu se zásadami, které jsou radikálně odlišné od těch na fiat měn a jejich digitální analogy používají. Vytvořili jsme měnu, která je pohodlná a spolehlivá pro použití na Internetu. Současně s tím je třeba skromné ​​množství energie a člověka prostředky. To umožňuje, aby se bez transakčních poplatků,“píše se na internetových stránkách digitální mince.

load...

Jeho vývojáři věří, že cryptocurrencies „stále mají řadu nevýhod“, kdy ve srovnání s tradičními řešeními. Jedna z věcí, které si klade za cíl tým ke zlepšení je rychlost zpracování transakcí.

„Synchronizace transakce v reálném čase je funkce, která umožňuje, aby všechny síťové uzly mají stejné seznamy nepotvrzená transakcí. Tato funkce může zaručit zpracování většinu transakcí za dvě minuty maximum,“ uvádí tisková zpráva.

Existují však i jiné vylepšení, vše je součástí neustále aktualizovaného vývojového plánu. Posílení Bytecoin peněženka použitelnost je jedním z úkolů dopředu. Tým má v úmyslu to udělat prostřednictvím integrace Block Explorer schopnost dolu BCN přímo z walletand tím, že obchodníci vystavovat faktury, které se objevují v peněžence uživatele.

load...

„Kromě toho budeme přidávat aliasů. Přímo do blockchain,“ oznámil tým. To umožní mapování Bytecoin adresu libovolném vhodném řetězec.

Kromě integrace funkcí multiaddressing o Wallet Bytecoin RPC, budou další zprávy obsahují novou síťovou knihovnu, zvýšení rychlosti synchronizačního bloku a rychlosti bloku relé, stejně jako nová rozhraní API pro vývojáře třetích stran.

Nakonec tým začal pracovat na barevných mincí, který by později byl základem pro zavádění inteligentních smluv.

„Navzdory novosti chytrých smluv, jsme si jisti, že budou přijata poměrně rychle, a 4. Července v roce 2016 budeme mít oznámili API pro práci s inteligentními zakázek na služby třetích stran. Samozřejmě, že to může být jen je to možné, pokud nejsou předtím zapotřebí.“

Související zprávy


Post ICO

70 stránek, které vám dávají zdarma Bitcoins - skutečně fungují?

Post ICO

Belgický ministr financí nepředpokládá problémy mezi národní bankou a společností Bitcoin

Post ICO

5 způsobů, jak využít Bitcoin nízkou cenu ve vašem zájmu

Post ICO

Bitcoin výměna BTC-e ovlivněna útokem DDoS

Post ICO

Bitcoin výměny: Coinbase rozšiřuje do Velké Británie, Švédsko schválilo první BTC Burdens Trading Poznámka

Post ICO

Bitcoin velké parochne

Post ICO

260 Letecké společnosti nyní přijímají Bitcoin díky novému partnerství Bitnet

Post ICO

Bitcoin může být příčinou smrti online pirátství, předpovídá zakladatel Isohunt

Post ICO

Barclays testuje technologii bitcoin

Post ICO

BitAngels jsou zde k zahájení a ochraně kryptokomponentních startupů

Post ICO

Pověst o Seattle Seahawks, která přijímá Bitcoin, je falešná

Post ICO

Australské národní slovní středisko zvolí slovo Bitcoin jako slovo roku 2013