Adopce Bitcoin: Top 5 rozvojových zemí | Czech.Lamareschale.org

Adopce Bitcoin: Top 5 rozvojových zemí

Adopce Bitcoin: Top 5 rozvojových zemí

V současné době technologie je základním stavebním kamenem našeho postupu jako globalizované společnosti. Vývoj počítačů a úsvit internetu způsobily revoluci vše během několika desetiletí. Nicméně, rozvojové země jsou vždy poslední, těžit z výhod technologie.

load...

Totéž se děje s Bitcoin a blockchain. Jediný rozdíl je, že tam jsou některé rozvojové země, které jsou takže je prioritou, aby přijaly nové technologie, které jim pomáhají řešit některé naléhavé záležitosti, které ovlivňují tyto národy.

[Tweet_box konstrukce = "box_10"] Změna není nikdy snadné, ale Bitcoin věřící vytváření podmínek pro rychlejší přijetí v rozvíjejících se zemích. [/ Tweet_box]

load...

Více informací o prvních pět zemí, které jsou na skok směrem k přijetí Bitcoin a využití jeho základní technologii.

Indie

zemi s populací více než 1,2 miliardy lidí se pomalu dělat potřebné změny připravit cestu pro Bitcoin a blockchain vstoupit na trh hlavního proudu. Indie je pravděpodobné, aby se stal jedním z největších Bitcoin trhů na světě. To může nějakou dobu trvat, ale tam je nějaký zřejmý pokrok děje.

S Unocoin - jeden z nejčastěji používaných Bitcoin peněženky v Indii - nyní umožňuje obchodníkům přijímat Bitcoin jako platba za výrobky a služby se kryptoměna trend roste v zemi.

load...

Ostatní přední společnost působící v Indii je Zebpay, platforma, která nedávno představil mobilní platební služby. To se chystá přinést velký přínos pro indické populace, se domnívá, že více lidí má mobilní telefony, než přístup k internetu. Službu je možné použít k úhradě produktů a služeb, od mobilu satelitními účty.

Také online nakupování je obrovský trend v Indii s miliardami dolarů ročních příjmů pochází z online nakupování lokalit, jako je Amazon a Flipkart. Chcete-li maximalizovat tento potenciál, mnoho nových služeb, aby uživatelé koupit nákupy dárkových karet pomocí Bitcoin.

Venezuela

Většina lidí ve vyspělých zemích nepovažuji Bitcoin být stabilní měna, jednoduše proto, že porovnat jej do svých měn, jako je americký dolar, které jsou relativně stabilní.

Nicméně, lidé ve Venezuele mají jiný názor, protože jejich vlastní měnu ztratil téměř 60 procent své hodnoty během jednoho měsíce. Proto většina Venezuelané se snaží dostat pod bezpečného útočiště Bitcoin, který je relativně stabilní ve srovnání s místním Bolivar. Ekonomický úpadek země vedla k růstu služeb, jako je SurBitcoin, který umožňuje uživatelům převést jejich bolívares k Bitcoin.

Bitcoin přijetí ve Venezuele se zvýšil o mnoho záhybů během několika týdnů, a to dal tam lidi pocit bezpečí. Navíc, někteří lidé jsou také kupují BTC a převádí digitální mince do amerických dolarů, udržet své peníze v bezpečí před inflací a odpisy jiným způsobem.

Vláda se však klade důraz na kontrolu měnu většina Venezuelané používat, a to je důvod, proč Bitcoin představuje hrozbu pro svou ovládající politiky, i když je to posílení veřejnost svobodně provádět nákupy v zahraničí.

Lidé ve Venezuele, kteří v současnosti kupují Bitcoin pomocí místní měně země pak použít Bitcoin na nákup dárkových karet on-line a nákupům. Pro venezuelské lidí, je to způsob, jak se bouřit proti socialistickému režimu.

Filipíny

Zlom pro přijetí Bitcoin na Filipínách bylo, když nejvyšší noviny společnost publikoval článek on-line ve prospěch kryptoměna. Tento článek vedl ke špičkám v Bitcoin nákupy po celé zemi.

Skutečnou motivací pro většinu Filipínci je schopnost snadno vydělat peníze on-line

Zda může být dolarů nebo BTC. Bitcoin přijetí je posílen lokalit, jako je Paylance, která oceňuje Bitcoins na online hráče. Umožňuje také Filipínci využít Bitcoin k nákupu produktů, stejně jako řadu služeb.

Filipíny jsou velmi specifický druh trhu, přičemž většina obyvatel žijících za méně než tři dolary na den. Proto je strategie pro přijetí Bitcoin v zemi musí být motivováni k tomu, aby byla úspěšná.

Na Filipínách, pouze dva z 10 domácností má přístup k bankovním účtům. Proto se velká část populace je unbanked. To představuje příležitost pro Bitcoin společnostmi jako Coins.ph, které se snaží pomoci místním obyvatelům tím, že vytvoří povědomí o výhodách Bitcoin a poskytování příslušných služeb.

„Statistika, která vždy zůstane v mé mysli na Filipínách je, že více Filipínci mají Facebook účtů, než bankovních účtů. To je velmi výmluvný. To vám řekne, že na trhu je dosažitelný, a že problém je adresovatelné -můžete poskytovat služby lidem kteří jsou unbanked. Je to jen, že tradiční banky a finanční instituce nemají přišel ještě, jak to udělat a zároveň udržet náklady na minimum.“

Ron hadice, CEO of Coins.ph

Česká republika

Země je stále velmi aktivní, pokud jde o využívání Bitcoin. To má více než 55.000 do peněženek stahování více než 110 kryptoměna-friendly obchodníci a osm Bitcoin bankomatů.

Tam jsou čtyři hlavní Bitcoin společnosti v České republice: SatoshiLabs, Paraleni Polis, General bajty a Bitcoinpay.com. V poslední době v lednu, společnost s názvem WBTCB spustila službu, která umožňuje lidem kupovat Bitcoin na 8000 terminálech umístěných na poštách. Češi mohou koupit Bitcoin téměř všude, což je určitě pomáhají desítky obchodníků, kteří přijímají BTC.

„Zaznamenali jsme nárůst našich Bitcoin službám slovo o Bitcoin se šíří do větších skupin a lidé začínají všímat této technologie,“ uvedl generální ředitel WBTCB Martin Stránský.

* V poslední době na internetových stránkách společnost uvedla, že nedávné rozhodnutí společnosti SAZKA zastavit zprostředkování plateb za své společnosti má za následek jejich zastavení snadný mince službu prozatím. Nicméně, oni hledají partnera s dalšími potenciálními společnostmi restartovat službu.

Česká republika je také domov prvního Bitcoin těžební bazén (umělá Pool). Vláda země je také velmi shovívavý, pokud jde o zacházení s kryptoměna, který resultantly pomáhá ke zvýšení hladiny přijetí Bitcoin neuvěřitelným způsobem.

Kapitál země Praha hostí mnoho velkých Bitcoin Meetups že živit nové myšlenky a aplikací pro použití blockchain a Bitcoin. Node5 je velmi aktivní spolupráce pracovní prostor, který si klade za cíl zvýšit povědomí o kryptoměna. Poskytují bezplatné Bitcoin přednášky a mentorství podnikatelům a majitelům spuštění.

Argentina

Argentinský případ je podobný venezuelské případu. Ekonomika země je křehký a mnoho místních obyvatel se těší na možnosti, které Bitcoin má nabídnout. Míra inflace v zemi se neustále zvyšuje, což vytváří nedůvěru vůči vládě.

Mnoho Bitcoin nadšenci věří, že řešení finančních problémů v Argentině je přijetí hlavního proudu digitální peněz. Ale v případě, že je jedním z hlavních věcí odrazuje to - kromě vlády - to je to, že Argentinci nejsou tak technicky zdatné, protože musí být, aby se správně používat digitální měny.

Populární Argentinské spouštěcí BitPagos je nyní umožňuje hotely přijmout kreditní karty od zahraničních turistů, něco, co je téměř nemožné v důsledku obrovských poplatků uložených vládou. Mezi další významné zákazníky patří BitPagos Argentinské na volné noze, které se používají cryprocurrency dostat zaplaceno zahraničními klienty. Nicméně, hlavní využití Bitcoin v Argentině se děje na trhu remitencí, přesunout peníze do a ze země.

Zajímavé je, že komunita Bitcoin v Buenos Aires se masivně rozrostla. Hlavní město má dokonce svůj vlastní Bitcoin Embassy se nachází přímo v centru města, která slouží jako dobré znamení pro budoucí zřízení kryptoměna v zemi.

Musíme si uvědomit, že změna není nikdy snadné, zejména pro rozvojové země postižené přísnými předpisy a autoritativních vlád. Nicméně Bitcoin věřící vytváření podmínek pro rychlejší přijetí v rozvíjejících se zemích. Opravdu inovativní řešení jsou naštěstí bude pomáhat těmto zemím v růstu a dále přijímat kryptoměna a její technologie, inspirovat zbytek světa.

load...

Související zprávy


Post ICO

První pobočka Bitcoin Foundation v jižní Asii pochází z Bangladéše

Post ICO

Banka Thajska považuje Bitcoin za nelegální: obchodování je nyní pozastaveno v zemi

Post ICO

Nová obchodní platforma Bitcoin přichází v červenci

Post ICO

Jak 7.9 milionů lidí adoptuje Bitcoin na Blízkém východě

Post ICO

Bitcoin velké parochne

Post ICO

Bitcoin ATM Genesis1 přistává v Queenslandu

Post ICO

5 plug-inů Bitcoin, které umožňují co nejlépe využít vaše stránky WordPress

Post ICO

10 málo známých funkcí skrytých uvnitř Blockchain.info

Post ICO

Úřady se zaměřují na severoamerickou studii, která popírá anonymitu Bitcoin

Post ICO

$ 3.454 bilión je dobrý důvod koupit Bitcoin

Post ICO

Dracon univerzita, která je přátelská k životnímu prostředí, nabízí bezplatný kurz online o kryptosměnlivosti

Post ICO

Adam B. Levine: je obtížné dodržovat, kdykoli se pravidla budou kdykoli měnit