Nejdůležitější úmluvy Bitcoin 2014 | Czech.Lamareschale.org

Nejdůležitější úmluvy Bitcoin 2014

Nejdůležitější úmluvy Bitcoin 2014

Bitcoin2014 konvence se konala v Amsterdamu ve dnech 16. A 17. Května. Vlastně jsem se zúčastnil sjezdu a chtěl sdílet některé z mých zkušeností. První některá čísla...

Tam bylo 1100 registrovaných účastníků v této události, která dělá to věřím, že k největšímu Bitcoin konvenci dosud. 120 reproduktory prezentovány ve 4 různých časů. Také bylo zaznamenáno více než 40 vystavovatelů soutěžit o pozornost publika. Celkově lidé z více než 50 zemí se zúčastnilo a bylo to docela působivé události. Zřejmě Nizozemsko je považováno No. 6 ve světě při pohledu na Bitcoin aktivisty za kvóty.

load...

Konvence odstartovala s keynote prezentací z CEO Nadměrné Patrick Byrne a promítání velmi působivé krátký film o tom, jak Bitcoin pomáhá lidem v Ugandě.


Circle chtějí, aby se stal Paypal z Bitcoin

Jedním z nejzajímavějších prezentacích jsem se zúčastnili byl Jeremy Allaire, generální ředitel kruhu. V této prezentaci Jeremy mluvil o překážkách Bitcoin musí stávají hlavním proudem a jak je třeba více intuitivní řešení Bitcoin. On pokračoval představit Circle- nově založené startup, který vám umožní koupit svůj první Bitcoin během několika minut. Je to docela podobné Coinbase v současné době kromě skutečnosti, že celý proces nákupu Bitcoins je mnohem rychlejší. Kruh je v současné době na pouze pro zvané se můžete zaregistrovat na svých internetových stránkách se dostat do vedení.

load...

Stav Bitcoin

Později v den prezentace Gavin Andersen, vedoucí vědecký pracovník nadace Bitcoin mluvit trochu o stavu protokolu Bitcoin a překážky, které Bitcoin čelí v příštím roce. Hlavním poselstvím bylo, že Bitcoin šel dlouhou cestu přihrávka rok. Je mnohem stabilnější a bezpečnější a více lidí přichází na palubu, aby přispěla k podpoře rozvoje.

Ocenění Blockchain

Na konci prvního dne, že nastal čas pro první roční Blockchain ocenění. Prominentní jednotlivci i společnosti byly uznány za jejich práci. Nejvíce překvapující nález bude Satoshi Nakamoto na svém článku „Bitcoin peer to peer elektronický hotovostní systém“. Gavin Andersen hraje Satoshi přišel dostat cenu a celá věc byla docela zábavná.

load...

  

Káva a Rohlíky pro Bitcoin

Místní coffee shop (ne, že druh kavárně), který se nachází v bezprostřední blízkosti konference rozhodla přijmout Bitcoin. Nejsem si jistý, zda to bylo specificky pro konvence, nebo ne, ale to bylo osvěžující vidět psaní se na jejich okna.

Dalším velkým spuštění Bitcoin

Na druhý den konvence nejzajímavější témata pro mě alespoň byly starty Bitcoin. Došlo k Bitcoin panel investoři což bylo docela zajímavé, kde jsem se dozvědět o BTCJam - internetové stránky, které používá Bitcoin, která lidem umožní půjčit si peníze od cizích lidí využívajících lepší podmínky, než jaké by jim byla poskytnuta na jejich banky. Bylo také hezké vidět, jak mnozí investoři hledají způsob, jak dostat Bitcoin více proudu.

Spouštěcí výzvou, která byla 4 nové odlišné Bitcoin začínajících konkurenčních proti sobě bylo dost trapné podle mého názoru, a nic nového a vzrušujícího ke stolu přinést. Zdá se, že nikdo ve skutečnosti screening aplikace před jejich schválením, ale mohu se mýlit.

Závěrečné myšlenky o Bitcoin2014

Musím vidět, že všechno ve všem jsem si docela užil svůj čas v Bitcoin2014. Je úžasné vidět, jak moc se Bitcoin komunita se vyvinul od té doby jsem se poprvé setkal před rokem to. Za 2 měsíce budu navštěvovat Uvnitř Bitcoins TLVin Izraeli, v naději, že přinese nějaké další zajímavé novinky.

Související zprávy


Post ICO

5 Pozoruhodné Bitcoin videa, které byste měli sledovat

Post ICO

60 Second Video News Shrnutí - 22. ledna 2018

Post ICO

5 Důvody, proč internet peněz rozdrtí centralizované finance

Post ICO

Belgický ministr financí nepředpokládá problémy mezi národní bankou a společností Bitcoin

Post ICO

Exkluzivní platforma Clipperz Bitcoin se pohybuje na Islandu

Post ICO

Bitcoin jako měna proti technologii Bitcoin as

Post ICO

11 Hotely a ubytovny, které přijímají Bitcoin

Post ICO

První Bitcoin bankomaty v severoamerické zemi k zemi v Seattlu a Austinu

Post ICO

Všechny Bitcoins a Litecoins pryč: polský Bitcoin výměna Bidextreme.pl hacknut

Post ICO

Prohlášení společnosti BaFin z roku 2011 poskytuje společnosti Bitcoin společnosti v Evropě určité pokyny

Post ICO

Používají uživatelé Bitcoin spěch nebo snílky?

Post ICO

Adam Draper Přidáno do Cryptolina