BitAngels jsou zde k zahájení a ochraně kryptokomponentních startupů | Czech.Lamareschale.org

BitAngels jsou zde k zahájení a ochraně kryptokomponentních startupů

BitAngels jsou zde k zahájení a ochraně kryptokomponentních startupů

Víte, co BitAngels jsou? Stejně jako název skoro říká, že jsou součástí první multi-centra Anděl investiční sítě a inkubátoru, což je projekt, který má za úkol povzbuzovat a podporovat Bitcoin startech.

load...

Myšlenka se zrodila a proměnil v realitu díky více než 60 investorů, kteří spojili své síly k vytvoření BitAngels. Zakladatelem Engine.co, David A. Johnston, zakladatel SocialRadius a Martketwire, Michael Terpin a také anděl investor Sam Onat Yilmaz jsou hlavními tvářemi projektu. Oni byli ti, kteří nastavit obchodníka s cennými papíry, jejichž cílem pro podporu podnikání v digitální měny vesmíru.

load...

TechCrunch říká, že tato firma vybudovala první fondu 6.700.000 $. A teď, že peníze budou investovány ve výši asi $ 20,000 za uvedení do provozu.

Ale tento projekt není jen o penězích, protože firma se také bude podporovat a mentoring na rozjezd ve svých kancelářích umístěných v Austinu, San Francisku a New Yorku.

Podle našeho názoru, to vypadá jako skvělý nápad na podporu vzniku nových firem napojených na kryptoměna světě!

Přes itproportal.comBitbit pomáhá všem bary a hospody snadno přijímat BitcoinK dispozici je nová optimalizovaná pro mobilní web, který nyní umožňuje v reálném světě tyče přijmout cryptocurrencyas možnost platby. Název této inovaci, kterou vytvořil online společenský klub pro seskupení je Bitbar.

load...

Všichni spotřebitelé mají udělat, je najít jeden z pruhů, které používají systém prostřednictvím integrované Google mapy a objednat přes bitbar.io pomocí tajemství nameprovided programem. Pak, oni platit Bitcoin a přijímat nápoj pod pseudonymem.

Je to „bar budoucnosti“, Tom Brown, developer za Bitbar, říká. Podle spoluzakladatele kanice, tento systém „chce hrát si se všemi aspekty měn v budoucnu“.

Zatím Bitbar již spolupracuje s více než 300 barsin 23 různých měst ve Spojených státech, píše MobileCommerceDaily.com. Některé z těchto cihel a malty podniky jsou umístěny v Bostonu, New Yorku, Miami, Los Angeles a San Francisku.

„Bars získat další činnost ze strany spotřebitelů, kteří mají zájem v Bitcoin,“ řekl Brown a dodal, že „spotřebitelé mohou na dálku koupit nápoje pro sebe a své kamarády během několika sekund pomocí jednoduchých QR kódy“.

V době psaní, webové stránky Bitbar byl sportovní zprávy, který říkal „Uhoh, my jsme více než kapacita - Podívejte se zpět do zítřka“, ačkoli cena koktejlů - byl zobrazen - což se může lišit v závislosti na změnách v Bitcoin v ceně platformou. Pro tuto chvíli, pokud chcete objednat drink v systému, pevnou cenu is.01 BTC.


Bitcoin již má svůj vlastní bankomatDva podnikatelé z New Hampshire vytvořili jiný bankomat. Ten je nazýván „Bitcoin Machine“ a převádí dolary do Bitcoins.

Zach Harvey a Matta Whitlock myšlenka je prodávat toto inovativní zařízení, barů, restaurací a dalších businessesin Spojených států amerických, urychluje integraci digitálního měny do tradičního obchodu.

To Bitcoin ATM přijímá bankovky a okamžitě převádí je do Bitcoins, s ohledem na aktuální kurz v okamžiku a uložení částku na svém účtu.

Nový přístroj používá stejný princip jako ověřovací automatů. Podle Zach Harvey, „je to ještě jednodušší, než jen pomocí běžného ATM. Dalo by se pravděpodobně to asi pět sekund. Jde o to, že bude trvat nejdéle bude pro validaci bankovek, přičemž v dolaru“.

Oba podnikatelé jsou partnery ve firmě aladlammú Bitcoin Advisors, se sídlem v New Hampshire. Doufají, že se komercializovat tento neobvyklý bankomat prodejem do maloobchodních podniků. Vzhledem k tomu, některé firmy a maloobchodníci se začínají přijímat Bitcoin, jak se jeden z nich nemusí být špatný nápad.

Přes cnet.com


Bitcoin a Čína: milostný příběh?Dva dny poté, co jsme mluvili o tom, šlapeme na tomto příběhu. To nemůže být náhoda! Čína je opravdu v lásce s digitálním měny, čísla hovoří sama za sebe. Zájem země v měně neustále roste, po dvou měsících stabilního růstu.

Čína už má konkrétní platformu pro výměnu s názvem BTCChina a stahování z původního klienta Satoshi stouply v posledních měsících. Take tento příklad: v dubnu, čínské software ke stažení činil 13,15 procenta z celkového počtu, oproti 3,66 procenta v lednu.

Nicméně, od května do června, Čína střelu směrem k vrcholu grafů, s více než jedna čtvrtina všech stažených souborů. V zemi se dokonce podařilo překonat USA!

„Čína se zdá být aktivně podporovat jeho populaci, aby se to. To se ukazuje v televizi, a vysvětlovat lidem, jak to může mít na zaplacení jejich podnikání. Nic jede v televizi v Číně bez přiklepnutí strany. Strana nikdy nedělá nic oficiálně, ale pokud je to v televizi, je to být schválen,“říká Johnathan Turrall, co-zakladatel METALAIR softwarová společnost.

Může to být další krok ve „měnové válce“ mezi Čínou a USA? Poté, co konkurence mezi jenu a dolaru, může Bitcoin být nový jablkem sváru?

„Jsem si jistý, že existuje mnoho lidí v Číně fascinováni penězi ve všech svých různých formách, a tak non-fiat peněz je obzvláště zajímavé a média by reagoval na to,“ tvrdí profesor Barry Naughton, specializující se na čínské ekonomiky terénu, který vyučuje na UC San Diego.

Nicméně, on velmi pochybuje, že Čína se schválením Bitcoin. „Také, protože čínský kapitálový účet ještě není otevřené, lidé budou mít zájem především o něčem, co jim mohlo umožnit větší svobodu se svými penězi, včetně svobody přesunout offshore“, dodává. To je tak nějak o čem jsme mluvili v tomto článku, kde jsme jen, že nejlepší Bitcoin funkce pro Číňany byl fakt, že si to za předpokladu, volnost, když mluvíme o investicích.

load...

Související zprávy


Post ICO

Alex Berk, Black Arrow: jakmile je k dispozici 14nm, uvolníme novou ASIC, která bude mít lepší výkon než jiné 14nm návrhy

Post ICO

Nejdůležitější úmluvy Bitcoin 2014

Post ICO

7 170 BTC ukradených z chladné peněženky BTER, čínská burza oznamuje odměnu

Post ICO

Banka Thajska považuje Bitcoin za nelegální: obchodování je nyní pozastaveno v zemi

Post ICO

Američané jsou nemocní manipulací s penězi: Bitcoin může být odpovědí

Post ICO

Belgická centrální banka a finanční orgán vydávají varování před Bitcoinem

Post ICO

Bitcoin komunita odcizuje Mt. Gox kvůli ospravedlnění chyby: seznam 10 reakcí

Post ICO

Bill-splitting nástroj BillPin již pracuje s Bitcoin a pivem

Post ICO

Tým BetCoin Casino zahajuje novou herní stránku BetCoin Circle a připravuje další zprávy

Post ICO

Adam Draper Přidáno do Cryptolina

Post ICO

Australský ilustrátor zahajuje průvodce Idiotem pro Bitcoin, ebook pro začátečníky

Post ICO

Seznamte se s novou investiční společností BCI, která byla zahájena společností Cryptor Trust