Bill-splitting nástroj BillPin již pracuje s Bitcoin a pivem | Czech.Lamareschale.org

Bill-splitting nástroj BillPin již pracuje s Bitcoin a pivem

Bill-splitting nástroj BillPin již pracuje s Bitcoin a pivem

Chválil bill-štípací nástroj BillPin získal svůj jediný největší aktualizaci funkce někdy i tam je dobrá zpráva: nyní se pracuje s Bitcoins!

Přestože se aplikace byla teprve zahájena před necelým rokem, už je úspěch. To je důvod, proč tým, nazvaný pinchos aktualizovaný služba Singapur založené na: Nyní je možné rozdělit účet v 40 různých měnách, a jeden z nich je digitální mince. Na druhé straně, oni také zvážit pivo jako měna... Funny lidí, pinchos.

load...

Takže až se příště budete používat BillPin, budete mít možnost vybrat si svůj vlastní měnu rozdělit účet. Můžete také „pin svým přátelům těch piv, které vás po bláznivé noci ven dluží“, podle vývojáři.

Tato nová aktualizace je také zlepšuje jiné vlastnosti, jako je rychlost aplikace. Pinchos tvrdí, že nyní je služba „sálající rychle“.

load...

Pro tuto chvíli je aplikace začíná celkem 40 měn, ale pokud nemůžete najít svůj národní minci tam poslat tip týmem vývojářů (to).

Chcete-li se dozvědět více o nové aktualizaci BillPin přejít na oficiálním blogu společnosti. Tato nová aktualizace je také zlepšuje jiné vlastnosti, jako je rychlost aplikace. Pinchos tvrdí, že nyní je služba „sálající rychle“. A nezapomeňte, že se příště budete mít nápoje se svými přáteli, můžete již rozdělit účet v Bitcoins!BIPS příkopy Mt. Gox a vybírá BitstampMt. Gox prošel hodně v posledních měsících. Po problémech s bankami a regulačními orgány, dnes platba procesor BIPS opustil výměnu Japan založené na a vybral Bitstampto jej vyměnit.

load...

Mt. Gox se snaží udržet titul největšího výměny Bitcoin na světě, a to špatná zpráva nebude pomáhat společnost, protože BIPS roste hodně. Dánská společnost byla nedávno vystupoval v Bitcoin referenta kvůli nové služby Danske Bitcoin.

Dvou-letý platební procesor, se sídlem v Kodani (Dánsko), je vlastně považován za největší poskytovatel plateb Bitcoin v Evropě. Firma, kterou založil Kris Henriksen, byl za použití Mt. Gox pro konverzi mezi fiat měně a Bitcoin až teď, ale učinil rozhodnutí o změně v posledních několika dnech. Důvod? Mt. Gox je pomalý... Vzhledem k tomu, počet prodejními příkazy stále roste Bitstamp se stále více a více obchodníci vítají kryptokrystalická platby, výměna i nadále pomalý, pokud jde o zpracování výběrů, vysvětlil hraniční kontroly.

Kris Henriksen neposkytl čísla nebo konkrétní data, ale zakladatel platebního procesoru říká, že pracuje s Mt. GOX byl stává nemožným. „V Bips‚případě, každý odchod měl nevyřízené déle než osm týdnů. To bylo zničující na hraniční kontroly‘fiat vyrovnávací paměti, jak jsme zpracovat výběry v 1 až 5 pracovních dnů,“ řekl. A pak Bitstamp přišel, slibný, aby to rychleji.

Přidáním této změny na nedávné problémy v Mt. Gox, výměna stále ztrácí podíl na trhu. Tento týden například objemy obchodování na Bitstamp vylezl vyšší než dosáhne výměnou Japan založené na.

Přes coindesk.com


Bit4coin vám umožňuje nabízet kryptocurrency v podobě dárkové kartyMůžete získat úžasné dárkové karty s Bitcoin nabídnout tuto Vánoce, to je už realitou. Ale to, co současné době by mohlo být lepší pro krypto-nováček nebo zkušený Bitcoiner než... Více digitální měně?

Zakladatelé Amsterdam-založená společnost Bit4coin, se sídlem v listopadu, měl ten úplně stejné myšlenky, takže nová platforma je vám nyní nabízí možnost ofgetting Bitcoin dárkové karty dát pod stromeček.

Existuje několik důvodů, proč jít na tuto možnost namísto přímého nákupu virtuální měny, jedním z nich je neexistence měnového rizika, dokud je karta vykoupen nového vlastníka. Kromě toho, podle Bit4coin, denominace v eurech je také funkce, která pomůže nováčkům lépe pochopit, jak je hodnota Bitcoin funguje.

Věříme, že otáčení abstraktní technologie, jako je virtuální měny na fyzické položky jako dárkový poukaz, děláme Bitcoin mnohem přístupnější pro nové uživatele.

Bit4coin Zakladatelé

Máte-li zájem o směšování tyto různé dárkové karty s ostatními vánoční dárky, můžete navštívit webové stránky společnosti a budou dodávat karty na Vaši adresu. Později, příjemce karty lze přímo uplatnit to prostřednictvím internetových stránek služby. Zatím $ 100 karta je nejlepší prodejce, ale existují i ​​jiné možnosti v hodnotě $ 25 a $ 50.

Oba zakladatelé Bit4coin - které již dobyli klasifikaci stříbrného člena vzhledem nadací Bitcoin - nedávno překonala bariéru 500 prodaných dárkových karet. Společnost se v současnosti zaměřuje na Evropu, a to především proto, že může přijmout pouze platby provádí prostřednictvím bankovního převodu, ale jejich služba bude usilovat o dosažení nové trhy v blízké budoucnosti.

load...

Související zprávy


Post ICO

Bitola a budoucnost peněz: Atlanta hostí kryptografickou konferenci v říjnu

Post ICO

Andersen hodí další návrh na zvýšení limitu velikosti bloku

Post ICO

Bitcoinové peněženky založené na Androidu byly aktualizovány po chybě kryptografie a bezpečnostním problémům

Post ICO

7 důvodů, proč vaše firma Bitcoin stráví zákazníky

Post ICO

Vývojář Bitcoin Gavin Andresen má podezření, že většina operací havárie mračna jsou programy Ponzi

Post ICO

Bitcoin podmaní psychologický milník $ 1,000: je kryptocurrency směřující k měsíci?

Post ICO

Bankovní regulační komise nemá v úmyslu regulovat Bitcoin v Číně, říká článek

Post ICO

Zařízení Android se nyní nacházejí na palubě lodi společnosti Zeroblock díky nové aplikaci Bitcoin

Post ICO

Belgická centrální banka a finanční orgán vydávají varování před Bitcoinem

Post ICO

7 170 BTC ukradených z chladné peněženky BTER, čínská burza oznamuje odměnu

Post ICO

61% Kanaďanů očekává, že do roku 2019 použijí digitální peněženku

Post ICO

Alex Berk, Black Arrow: jakmile je k dispozici 14nm, uvolníme novou ASIC, která bude mít lepší výkon než jiné 14nm návrhy