Bill Egan, eGifter: pracujeme na získávání některých značek, které budou skutečně vzrušující pro komunitu Bitcoin | Czech.Lamareschale.org

Bill Egan, eGifter: pracujeme na získávání některých značek, které budou skutečně vzrušující pro komunitu Bitcoin

Bill Egan, eGifter: pracujeme na získávání některých značek, které budou skutečně vzrušující pro komunitu Bitcoin

Bitcoin uživatelé jsou v současné době schopny trávit kryptoměna v několika zařízeních, která nemají ani akceptovat tento druh měny. Zásluha, v tomto případě patří k několika firem, které lidem umožní kupovat dárkové pohlednice s Bitcoin a pak je použít ve stovkách různých obchodech nebo restauracích. EGifter je jedním z těchto platforem! Společnost se sídlem v New Yorku, se v poslední době přidal Walmart do svého seznamu merchantsand pomáhá přivést Bitcoin do hlavního proudu.

load...

EGifter byla založena v roce 2011 revoluci akt darů, uvolnění potenciálu sociální a mobilní komerce. Tato platforma se stala Bitcoin miláčka poté, co se rozhodl přijmout kryptoměna jako formu platby za své e-karty, a to je důvod, proč Bitcoin Examiner rozhodla promluvit s Billem Egan, eGifter marketingového VP, který odpověděl na naše otázky.

load...

Realizace plateb Bitcoin byl jeden z původních cílů projektu?

Bill Egan - Bitcoin byl na plánu od prvního dne. Jsme rádi, že v čele technologie, a poskytuje skvělý zážitek pro naše zákazníky, tak Bitcoin vejde dovnitř. Jak jsme se stali více zapletený s Bitcoin a komunitou jsme se stali velmi vzrušený s jeho možnostmi a staly se zasazuje sami.

Jak jednoduché je získat dárkové karty prostřednictvím vaší platformě?

Velmi. Pokud jste prostě koupi eGift karty pro sebe, můžete si vybrat kartu, nastavit velikost a pokladny. Karta je pak odeslán do eGifter Peněženky na počítači a mobilním zařízením. Mnoho značek dokonce umožňují uživatelům jednoduše předložit kartu na jejich eGifter Peněženka na svém mobilním zařízení při kontrole v jejich kamenných obchodech. Žádné další ztracené nebo zapomenuté karty. Darování je na sociálních sítích a vyzve ostatní, aby přispěly je také velmi snadné a ještě více zábavy.

load...

Jaké jsou vlastnosti, které si můžete nastavit na rozdíl od jiných podobných platforem?

EGifter má několik odlišnosti od ostatních hráčů venku. Máme velmi silné schopnosti skupina darování. Nabízíme také bohatou multimediální zážitek s animovanými eGreeting karet a obrazových zpráv. Také přinášíme na širší nejrůznějších značek.

Máte již nějaké masivní značky pracovat s vaší firmy, ale jaké jsou vaše plány do budoucna?

Jsme neustále přidávání nových značek do aplikace. V posledních několika samotných dnech jsme přidali: Alamo Drafthouse, Steinmart, Tony Roma je Omaha steaky, Bartell, Brookstone, American Airlines, Bed & Breakfast.com, Fairway Odměny, Global Hotel Card (od Orbitz), Golfsmith Hyatt, Maui Jim, Shutterfly, Zales a Zeevex.

Ten, který to udělal největší rozruch v komunitě Bitcoin dosud je Walmart, protože přidává možnost nakoupit potraviny a plyn Bitcoin snadným a nákladově efektivním způsobem. Když jsme se poprvé oznámili, že jsme byli přijímání Bitcoin jako platbu za naše více než 100 značek, dárkových karet, odpověď od komunity Bitcoin byl skvělý. Slyšeli jsme z mnoha různých směrů, že komunita chtěla snadný způsob, jak koupit náležitosti, jako jsou potraviny a plyn s Bitcoin. Máme právo na to. To je jen začátek.

Existují nějaké budoucí funkce nebo projekty, které mohou odhalit?

Nemůžeme nechat kočku z pytle právě teď, ale pracujeme na získání některé značky, které bude opravdu vzrušující komunity Bitcoin. Jsme naslouchat tomu, co chcete, a tvrdě pracují, aby si to.

Jak eGifter vidí budoucnost Bitcoin?

Mnozí z nás v eGifter byli zapojeni do dalšího uvedení do provozu ve velmi raných dobách internetu. Vidíme stejný druh potenciálu s Bitcoin. Dopad by mohly být dalekosáhlé a my jsme velmi rádi, že se časný hráčem ve hře.

Související zprávy


Post ICO

Zařízení Android se nyní nacházejí na palubě lodi společnosti Zeroblock díky nové aplikaci Bitcoin

Post ICO

Všechny Bitcoins a Litecoins pryč: polský Bitcoin výměna Bidextreme.pl hacknut

Post ICO

Montrealská banka upozorňuje společnost Cointrader na opatření proti Bitcoinu - žádné dopady na jiné společnosti dosud

Post ICO

Aplikace, která ukradne Bitcoins, přejímají Paypalovi Bitcoin a další

Post ICO

Bitcoin výměna Igot.com spustí služby zpracování plateb ve 40 zemích

Post ICO

Bitola a budoucnost peněz: Atlanta hostí kryptografickou konferenci v říjnu

Post ICO

Bitva výměna Kraken překračuje kanadské hranice

Post ICO

Používají uživatelé Bitcoin spěch nebo snílky?

Post ICO

Bitcoin a role, kterou by mohla hrát v komunitě B2B

Post ICO

Seznamte se s novou investiční společností BCI, která byla zahájena společností Cryptor Trust

Post ICO

Bojová občanská válka: Kdo, co, proč, kdy a jak

Post ICO

Bitcoin podmaní psychologický milník $ 1,000: je kryptocurrency směřující k měsíci?