Největší Bitcoin Expo přesto - a můžete se dostat zdarma! | Czech.Lamareschale.org

Největší Bitcoin Expo přesto - a můžete se dostat zdarma!

Největší Bitcoin Expo přesto - a můžete se dostat zdarma!

Byl jsem na několika Bitcoin Expos / konvencí a já Zdá se, že naučit se něco nového pokaždé. Problém je v tom, že je to příliš nákladné, aby se zúčastnili jednoho - většinou jsou to nebyly drženy v mé zemi, takže musím letět přes navíc náklady na letence průměru několik set dolarů.

load...

Crypto Money Expo je 100% zdarma

Poprvé v historii, virtuální Bitcoin expo se bude konat dne 5. Prosince v 11 hodin EST. Crypto Money Expo je zdarma pro všechny on-line akci, kde se můžete setkat, se mísí a dokonce i prezentovat své Bitcoin nápady. Funguje to stejně jako jakýkoli jiný expo s virtuálními kabin, výstavních síní a přednášek pro přední průmyslové Bitcoiners. A nejlepší na tom je, že je zcela zdarma.

load...

Přečtěte si o Bitocin prostřednictvím virtuálního avatara a

Expo funguje jako „virtuální život“ hry. Mezi různými rozhovorů najdete témata, jako Bitcoin bankomaty, právní aspekty Bitocin, proč byste měli koupit s Bitcoin Bitcoin, pro začátečníky, atd Také tam bude mnoho stánků rozprostřené kolem expo, takže můžete získat odpovědi ze zástupců různých společnosti. Tady je malá ukázka toho, jak to bude vypadat:

Ujistěte se, že zachránit své místo ještě dnes

Přihlášením k expo je poměrně přímočará, stačí jít na webové stránky a klikněte na tlačítko „lístky“ v pravém horním rohu. Můžete také získat další informace týkající se reproduktory, sponzorů a agendy. Já se také představí úvod k Bitcoin na výstavě, takže doufám, že se tam vidět :)

load...


Bill chce, aby kryptocurnáty byly v Kalifornii naprosto legálníPodle kalifornského platnými právními předpisy, Bitcoin a všechny ostatní digitální měny je nyní možné považovat za nezákonné ve severoamerického státu. Nicméně, návrh zákona nedávno poslán do Senátu bankovnictví a institucí finančního výboru by mohla být odpověď změnit.

Dokument s názvem „AB-129 Zákonný peníze: Alternativní měna“ - který má v úmyslu změnit § 107 korporací zákoníku - se poprvé objevil asi před měsícem od člena California State shromáždění a předsedy na bankovnictví a financí, Roger Dickenson. Podle Bitcoin Magazine, zákon stanovuje, že „současný zákon, který zakazuje vydávání nebo oběhu ničím jiným než zákonným peněz Spojených států nezakazuje vydání a používání alternativní měně“.

Nejnovějším akce uvedl ke změnám návrhu zákona naznačuje, že byl zaslán výboru Senátu dne 6. Února, nedlouho poté, co byl jednomyslně schválen místní montáž na 29. Ledna se 75 kladných hlasů a nula negativní. Zbývajících pět hlasovali přítomní / ne hlasovat.

Oficiální analýza Návrh zákona stanoví, že dokument objasňuje „změny stávajících právních předpisů s cílem zajistit, aby různé formy alternativní měně, jako jsou digitální měně, body, kupony nebo jiné předměty peněžní hodnoty nejsou v rozporu se zákonem, pokud jsou použity tyto metody pro nákup zboží a služeb nebo převodu plateb“.

Kromě toho také vypadá, že návrh zákona uznat Bitcoin jako důkaz freedomsince analýza považuje ‚Společenství měnami‘ „formu politického protestu, protože některé komunity, které používají takovou měnu učinit protest Spojených států měnové politiky, nebo velkých finančních institucí“, Přesto zákon výslovně nečiní Bitcoin podobné zákonné platidlo, protože to zakazuje osobu „od byla povinna přijmout alternativní měnu“.

Tento nový krok směrem k přijetí následuje podivný cease-a-ustat ordersent v polovině roku 2013 v Kalifornii odboru finančních institucí, aby nadace Bitcoin. Pořadí obvinila organizaci provádění peněžních převodů činností ve stavu bez řádných povolení.


Bill Gates - Nepoužíváme bitcoin v nadaci GatesDnes odpoledne, filantrop a poznamenal Zakladatel Microsoftu Bill Gates se zeptal, jak se cítí o Bitcoin během Reddit AMA zasedání.

Reddit uživatel dirtbikerr450 zeptal se pan Gates,

Jaký je Váš názor na bitcoins nebo cyptocurency jako celku? Také vlastníte některý sám?

Pan Gatesresponded s jeho feelingsregarding Bitcoin a obtíže, kterým musí čelit využívalo v rámci nadace Gates,

Bitcoin je vzrušující nové technologie. Pro naše nadace práci děláme digitální měna na pomoc chudým get bankovní služby. Nepoužíváme Bitcoin konkrétně ze dvou důvodů. Jedním z nich je, že chudí by neměla mít měnu, jejíž hodnota se pohybuje nahoru a dolů hodně ve srovnání s jejich místní měně. Druhá je, že v případě, že chyba je vyrobena ve kteří si zaplatí, pak je třeba, aby bylo možné jej zvrátit, takže anonymita nebude fungovat.

Celkové finanční transakce bude levnější používat naše práce a související Bitcoin přístupy.

Ujistit se, že to nepomůže teroristů je výzvou pro všechny nové technologie.

Pan Gates uvedl, že zatímco Gates Foundation v současné době používání digitálního měnu, obavy volatilita a nedostatek zvrat transakce činí technologie nepoužitelný pro konkrétní použití nadace s chudými a underbanked. Na otázku, zda jeho pocity ohledně Bitcoin změnily za poslední rok Prohlásil

Jsme daleko blíže k získání těchto digitálních měn do chudých zemí. Byl to rok velkého pokroku. Doufáme, že se Indie a Nigérie bude v příštích 2 letech, pokud se mi to dobře. Keňa a Tanzánie a Bangladéš rostou hodně, i když tyto systémy stále potřebovat nějaké vylepšení.

Zdá se, že pan Gates viděl nějaké zlepšení v posledním roce, pokud jde o digitálních měnách, ale necítí Bitcoin speciálně připraven pro použití v nadaci Gates jak přesto.

load...

Související zprávy


Post ICO

Belgický ministr financí nepředpokládá problémy mezi národní bankou a společností Bitcoin

Post ICO

Další web Bitcoin uhryzne prach

Post ICO

Bitcoin velké parochne

Post ICO

15 stránek všech vašich kryptografických otázek

Post ICO

9 Hry inspirované kryptocurrency, které byste měli hrát

Post ICO

Tým BetCoin Casino zahajuje novou herní stránku BetCoin Circle a připravuje další zprávy

Post ICO

Bezkontaktní směnka EasyCoin připravena k provozu 31. prosince

Post ICO

Bank of France varuje Bitcoiners a obchodníky o rizicích kryptocurrency

Post ICO

Bitcoin jako měna proti technologii Bitcoin as

Post ICO

70 stránek, které vám dávají zdarma Bitcoins - skutečně fungují?

Post ICO

38. ředitel mincovny USA na Keynote u Raleigh

Post ICO

Bitcoin výměny