Belgická centrální banka a finanční orgán vydávají varování před Bitcoinem | Czech.Lamareschale.org

Belgická centrální banka a finanční orgán vydávají varování před Bitcoinem

Belgická centrální banka a finanční orgán vydávají varování před Bitcoinem

V případě Belgie centrální banka se cítil neoficiálně pozitivně Bitcoina před týdnem, se mnohé změnilo během několika dnů. Národní banka v Belgii (NBB) a belgické finanční služby a trhy (FSMA) nedávno vydaly společné prohlášení proti Bitcoin.

load...

Tato zpráva upozorňuje investory o nebezpečí investování do cryptocurrencies. Oba úřady se obávají rostoucí popularityand stresu Bitcoin je skutečnost, že digitální peníze chybí předpis nebo úřední dohled, což je problém rozšířena na digitální peněženky a výměn.

Podle NBB a FSMA, citoval Coindesk existují „vážné riziko spojené s virtuálními penězi“. Nejdůležitější z nich uvedené v prohlášení jsou k narušení bezpečnosti a možných útoků, riziko podvodu, vysokou volatilitou, které mohou vést ke značným finančním ztrátám, nedostatečné regulace nebo státního dozoru nad kurzem a skutečnost, že digitální měny nejsou zákonným platidlem.

load...

Po vydání tohoto prohlášení je Belgie Bitcoin sdružení také vydalo poznámku říkat, že toto varování je velmi podobný ostatním nedávno vydaných vládních agentur v jiných evropských countriesand že stále ponechává prostor pro Bitcoin růst v zemi.

„Belgie se zdá být průkopníkem v Evropě, což ukazuje, že větší podniky mohou integrovat Bitcoin do svých platebních metod s lehkostí, jak bylo nedávno prokázáno mobilní telefonní operátor mobilní Vikingy,“ dodal sdružení.

Belgický mobilní operátor mobilní Vikingové, která působí v Belgii av Nizozemsku, nedávno začal přijímat platby Bitcoin a je zřejmě první firma v této oblasti, aby takový krok. Platby kryptoměna lze použít k dobití kreditu, nebo koupit nové SIM karty, stejně jako dárkové poukazy.

load...

„S touto novou platební metodu Mobile Vikings předvídá poptávku svých inovátory, kteří byli nejen první připojit mobilní Vikingové, ale byly často první na nákup Bitcoins, a teď chtějí proplatit tyto virtuální mince,“ vysvětlen tisková zpráva vydaná společností.Berlínské podniky přijmou digitální měnuPamatuji si, když jsme mluvili o berlínské čtvrti Kreuzberg, místa s nejvyšší koncentrací obchodníků, kteří přijímají Bitcoin? Díky této a dalších místech hlavního města Německa, Berlín se stává „home“ z kryptoměna.

Vezměme si jako příklad neformální založení Lekkerurlaub Notaufnahme, název, který lze přeložit jako „Yummy Holiday Emergency přijetí“. Tento obchod je sedmá Bitcoin osvojitel v okolí Graefe v Kreuzbergu. Zde můžete platit za kávu nebo pro přenocování s digitálním mince.

Nocování stojí asi 0,4 BTC na osobu, což je ekvivalent k $. 53 Až do teď, jen jeden zákazník zaplatil za jídlo s Bitcoins, ale přijetí kryptoměna byla nedávná změna.

Cassandra Wintgens, majitel Lekkerurlaub Notaufnahme myslí Bitcoin „je vzrušující. Nepotřebujeme banky pro Bitcoins. Řekli nám jen muck asi tak jako tak, a nedělají nic pro drobného podnikatele“.

Vlastník firmy si nemyslel, že o přijetí Bitcoin až Joerg Platzera, majitel nedaleké restaurace pokoje 77, přesvědčit ji. Platzer používá již Bitcoins po dobu dvou let a vidí jen výhody, a to zejména proto, že teď se vyhnout těžké kreditní karty poplatků. V současné době asi 10 procent z pokoje 77 klienti již platit své účty s kryptoměna.

Podnikatel tvrdí, že nikdy nebyl starosti s výkyvy v hodnotě Bitcoin je. Ve skutečnosti se předpokládá, že v průběhu času, tím více podniků v okolí Graefe brzy připojit digitální mince. „Bitcoins jsou peníze v blízké budoucnosti,“ tvrdí. Jeho předpověď byla správná, a teď, že očekávání jsou ještě větší, protože stále více podniků se začínají připojit Bitcoin.

Přes gulf-times.com


Sázejte své digitální mince v novém online kasinu BitoombaBitcoin Examinertalked nedávno o tom, jak by mohla pomoci Bitcoin on-line webové stránky hazardních her rostou a zde je důkaz, že nováčci se sázejí na nejteplejší kryptoměna venku. Bitoomba je nejnovější hazard místo Bitcoin na internetand je připraven přijímat hráče a „poskytnout nejneuvěřitelnější a pohodlný zážitek“ k nim.

Jak je uvedeno v tiskové zprávě, Bitoomba používá „výhody, které mají v Bitcoins naplno, aby se on-line hazardních her zkušenost jakéhokoli hráče jednodušší, více vzrušující a mnohem lepší ve srovnání s jinými weby Bitcoin hazardu“. Tato služba tvrdí, že je lepší a bezpečnější, protože nevyžaduje žádný uživatel zaregistrovat, aby se začít hrát: „hráč poskytující osobní údaje, dokonce i e-mailovou adresu, je ne-ne“.

Kromě toho, že pravidla jsou velmi jednoduchá. Za prvé, musí uživatel umístit své sázky na nějaké hře, poté naskenovat QR kód odeslat Bitcoins do peněženky adresu a nakonec jen čekat na potvrzení sázky.

Na webových stránkách nabízí různé typy her, jako je ruleta, loterie nebo sloty, stejně jako „Raffles kde můžete získat úžasné Bitcoins ceny“ a také sportovní sázky.

load...

Související zprávy


Post ICO

Adopce Bitcoin: Top 5 rozvojových zemí

Post ICO

Bitcoin Foundation je v úpadku, PayPal integruje BTC a další

Post ICO

BitAngels jsou zde k zahájení a ochraně kryptokomponentních startupů

Post ICO

Další web Bitcoin uhryzne prach

Post ICO

5 plug-inů Bitcoin, které umožňují co nejlépe využít vaše stránky WordPress

Post ICO

Včelí bratři: mladí šikovní podnikatelé udržují prosperující a již vydělaní první Bitcoin

Post ICO

Bitová platforma Gyft získá investice ve výši 5 milionů dolarů a rozšiřuje se do nových zemí s pomocí kryptocurrency

Post ICO

Bitcoin vydírání dopisy

Post ICO

Dracon univerzita, která je přátelská k životnímu prostředí, nabízí bezplatný kurz online o kryptosměnlivosti

Post ICO

Bill-splitting nástroj BillPin již pracuje s Bitcoin a pivem

Post ICO

10 rozbitých mýtů

Post ICO

Bitcoin 2015 Price - předpověď Bitcoinovy hodnoty prostřednictvím Crowd moudrosti