Belgický ministr financí nepředpokládá problémy mezi národní bankou a společností Bitcoin | Czech.Lamareschale.org

Belgický ministr financí nepředpokládá problémy mezi národní bankou a společností Bitcoin

Belgický ministr financí nepředpokládá problémy mezi národní bankou a společností Bitcoin

Po německém podporu kryptoměna, jiná země může být vykazuje známky tolerance a přijetí k Bitcoin. Belgický ministr financí nedávno přiznal, že nemá problém s virtuální mince, ale uznává, že stále existuje jen několik belgických uživatelů.

load...

Názor Koen Geens' byl odhalen, když ministr odpověděl na parlamentní otázku o Bitcoin. V rámci této odpovědi, řekl, že nevidí Belgická národní banka, která mají některou námitka kryptoměna. Nicméně, pro tuto chvíli, národ je proti praní špinavých peněz organizace s názvem Cellule de Traitement des Informations Financières, neobdržela žádné pokyny týkající se této záležitosti.

load...

Ministr financí ví, že ochrana soukromí a anonymity jsou hlavními rysy Bitcoin, ale také řekl, neexistuje žádný náznak, že kryptoměna se používá ve velkém měřítku pro praní špinavých peněz. Proč? Protože jakákoli výměna velkého množství Bitcoin by být detekovány systému finanční kontroly, ujistil.

Předsedy Bitcoin nadace Belgie kapitole, Chris D'Costa, také nedávno přiznal, že belgický Bitcoin ekonomika se musí teprve rozvinout. Ale pravidelné Meetups a inovativní projekty v zemi jsou dobří sliby. „Bohužel, ministr je správná Tam opravdu není mnoho začínajících použitím Bitcoin zde ještě ne, a to byla moje hlavní motivace při spouštění Foundation kapitola:. Přinést nějaké vzdělání do start-up scény,“ řekl D'Costa,

load...

Přijímány v non-úřední bydliště v Evropské unii - Brusel, hlavním Belgie - by znamenalo hodně k digitálnímu měny ekosystému. „Cítím se dobře, že stávající regulace vůle třídy Bitcoin jako cizí currencyand zacházet s ní jako takové pro daňové účely. To by bylo velmi dobré pro Belgii, protože kurzové zisky nepřitahují daň z kapitálových výnosů,“ dodal Chris D'Costa.

Podle dobře zná vydavatele investice newsletter MacroTrends.be, belgický Tuur Demeester, existuje několik místních investoři zvažují investice do světa digitální měny. Demeester říká, že „ve střednědobém horizontu, Bitcoin v bezpečí atribut útočiště se ukáže být jeho hlavní bod přitažlivosti pro Belgičanů. Quiet jak se věci mohou zdát na povrchu cítím silný spodní proud nespokojenost s tím, jak příslušné orgány jsou manipulační problém byrokratizace a překročení výdajů“.

Přes coindesk.com

Související zprávy


Post ICO

Bank of England chválí společnost Bitcoin a odhaluje vyšetřování na vydání digitální měny

Post ICO

Bitcoin 2015 Price - předpověď Bitcoinovy hodnoty prostřednictvím Crowd moudrosti

Post ICO

Orgány uzavřely Silk Road 2.0 a další webové stránky - zatkli tři muže v USA a Irsku

Post ICO

Bitcoin si podmaní dva nové významné příznivce: Euro Pacific, Peter Schiff a Julian Assange

Post ICO

Snadnější způsob přijímání e-mailů prostřednictvím adresy Bitcoin? Ano prosím

Post ICO

Alternativa Bitcoin Bytecoin oslavuje první blok, oznamuje nové funkce

Post ICO

15 stránek všech vašich kryptografických otázek

Post ICO

Nejnovější zpráva Bank of Canada uvádí, že Bitcoin může přinést rizika pro celkovou finanční stabilitu

Post ICO

Amazon dále odmítá PayBase. GAW zapojit důlní

Post ICO

Bankovní giganti, kteří podporují technologii Bitcoin

Post ICO

Australský daňový úřad zpoždění rozhodnutí - stále chce Minimal TX Records

Post ICO

20 expertů Bitcoin, které byste měli sledovat na Twitteru