Hle, první dítě Bitcoin | Czech.Lamareschale.org

Hle, první dítě Bitcoin

Hle, první dítě Bitcoin

Když říkáme, že to dítě je první, kdo si koupil s Bitcoin, nedostanou nás špatně. Nemluvíme o ilegální obchod udělal na černém trhu. Bavíme se o první léčbu neplodnosti placené digitální měny.

load...

Toto oznámení bylo provedeno Dr. C. Terence Lee, plodnosti specialista se sídlem v Brea, Kalifornie. „To dítě bylo zakoupeno s Bitcoins,“ prohlásil expert během oficiálního odhalení.

Terence Lee je Bitcoin průkopníkem, přinejmenším ve své oblasti odbornosti. Má to i nápis na jeho klinice dveřích říká, že společnost přijímá kryptoměna. Ale to bylo těžké najít někoho, kdo byl ochoten zaplatit léčbu neplodnosti s Bitcoins klienti ani zeptal, co Bitcoin byl. „Vidíme, 10 až 40 pacientů denně, a nikdo ani neobtěžoval zeptat, co znak znamená“, vysvětluje.

load...

Takže tohle (super cute) dítě, určitě, je velká výhra pro lékaře. Po několika pokusech - jako počítání spermií testu, který zveřejnil na Reddit za pouhých 15 BTC - Terence Lee mluvil s některými ze svých klientů o možnosti plodnosti ošetření zaplatili Bitcoins. Dokonce nabídl velkou slevou, ale „v některých případech reagovaly jak jsem řekl, chci být vyplacena v lahvičkách cracku“.

Nicméně, nakonec, někteří z nich se dohodli, že ho vyzkouší. Ale jen dosáhl úspěchu, když se seznámí pár, který přišel hledá svého drahocenného pomoc. Oni už měli tři děti „na míru“ podle doktora, ale oni chtěli čtvrtý jeden. Tak přišli na kliniku a varoval „Dr. Lee, my nerozumíme tento Bitcoin věc“, ale oni byli ochotni zkusit, říká expert. Tak, že jim nabídl 50procentní slevu.

load...

Trvalo hodně výzkumu najít platformu, která dovolila udělat velkou transakci takhle, $ 1,000, bezpečným způsobem. „Byly tam [loni] zdaleka tolik možností, pak jako existují i ​​dnes. Bylo to jako slepý vede slepého,“ říká. Terence Lee vybral CryptoXChange a pomohl svým klientům veškeré proces, ke kterému došlo několik dní.

Lékař nabídl velkou slevu, ale on skončil získání peněz od 30 BTC sbíral k vytvoření této nové dítě je nyní v hodnotě kolem 3600 $. Nicméně, Dr. Lee, peněz a hodnota by neznamenalo méně. On vytvořil první Bitcoin dítě, a to je dost pro něj.

Přes cnn.com

Související zprávy


Post ICO

Bitcoin jádra verze 0.11.0 uvolněna

Post ICO

Bitcoin výměna Igot.com spustí služby zpracování plateb ve 40 zemích

Post ICO

Bitola a budoucnost peněz: Atlanta hostí kryptografickou konferenci v říjnu

Post ICO

$ 3.454 bilión je dobrý důvod koupit Bitcoin

Post ICO

Belgická centrální banka a finanční orgán vydávají varování před Bitcoinem

Post ICO

Adam Draper Přidáno do Cryptolina

Post ICO

Úřady se zaměřují na severoamerickou studii, která popírá anonymitu Bitcoin

Post ICO

První Bitcoin bankomaty v severoamerické zemi k zemi v Seattlu a Austinu

Post ICO

Bitcoin jako měna proti technologii Bitcoin as

Post ICO

Bitcoin komunita odcizuje Mt. Gox kvůli ospravedlnění chyby: seznam 10 reakcí

Post ICO

ASICMiner je USB Block Erupter vyprodán na BTCGuild za pouhých 40 minut

Post ICO

Tým BetCoin Casino zahajuje novou herní stránku BetCoin Circle a připravuje další zprávy