Seznamte se s novou investiční společností BCI, která byla zahájena společností Cryptor Trust | Czech.Lamareschale.org

Seznamte se s novou investiční společností BCI, která byla zahájena společností Cryptor Trust

Seznamte se s novou investiční společností BCI, která byla zahájena společností Cryptor Trust

Bitcoin je „blockchain technologie bude svět jako Gutenberg tiskařský lis a internet jako důležité.“ Nová společnost právě zahájila na základě tohoto přesvědčení. Blockchain Investor Inc. (nebo prostě BCI) je název nové digitální platformy.

load...

Cryptor Trustis jméno za BCI, je blockchain zaměřená na investice companythat chce, aby se stal hlavním investorem v kryptoměna ekosystému.

Díky revoluční technologii jádra Bitcoin je, „poprvé v historii můžeme reimagine jak svět obchoduje bez spoléhání se na prostředníka,“ řekl Geir Solem, předseda na Cryptor Trust.

Nově založená společnost Blockchain Investor Inc. Bude mít otevřenou šifrovací nabídku ve výši 50 milionů akcií na opravu na hodnotě akcií 0,001 BTC - celkem 50.000 BTC nebo přibližně $ 12 milionů - začíná tuto středu (6.) a až do 5. Června.

load...

„Kdokoli z celého světa se vyzývá k účasti,“ oznámila společnost. Chcete-li se stát BCI akcionáři, investoři muset koupit alespoň 50 akcií (což odpovídá 0,05 BTC nebo $ 12). A, ačkoli tam je minimum, investice nejsou omezeny na maximální částku.

BCI počítá s zkušený tým poradců s bohatými znalostmi o blockchain technologie, cryptocurrencies a FINTECH vesmíru, stejně jako mezinárodní investiční bankovnictví, korporátní struktury a řízení.

Blockchain Investor Inc. „v úmyslu přidělit většinu svého kapitálu do rozvíjejících se vůdci s jedinečnou hodnotové propozice a vysoce talentovaných manažerských týmů,“ uvádí tisková zpráva. Společnost plánuje udržet své podíly zejména v Bitcoin a dalších altcoins, rozhodnutí, které by mohly pozitivně ovlivnit trh šifrovací.

load...

BCI krátkodobé plány zahrnují vývoj portfolia prime investice s 3 až 5 let časovém horizontu, zatímco „současně poskytuje průmyslu s dostupností dlouhodobého kapitálu.“

Společnost také plánuje začlenit blockchain aplikací do svých klíčových operationsin oblastech, jako je šifrovací bezpečnost, inteligentní aktiv, platby a peer-to-peer platforem pro obchod / výměny akcií a registrují základnu svých akcionářů.

Chcete-li se dozvědět více o BCI můžete navštívit Cryptor Trust websiteand přečíst dispozici prospekt o nové společnosti.

Související zprávy


Post ICO

Bitola pro cestování: zápas v nebi

Post ICO

Bitcoin selže hotovostní test a je považován za komoditu ve Finsku

Post ICO

Americký podnikatel si klade za cíl podpořit svou Blockchain Valley pomocí Teslovy pomoci

Post ICO

Vývojář Bitcoin Gavin Andresen má podezření, že většina operací havárie mračna jsou programy Ponzi

Post ICO

Začátečník průvodce Monero (nákup, obchodování, těžba)

Post ICO

Bitcoin není v pořádku - Lhám říkal banky a vlády (tady je důvod)

Post ICO

Největší Bitcoin Expo přesto - a můžete se dostat zdarma!

Post ICO

Úřady se zaměřují na severoamerickou studii, která popírá anonymitu Bitcoin

Post ICO

2014 Bitcoin St. Petersburg Bowl: Bitcoiners získávají exkluzivní přístup k předprodejním lístkům

Post ICO

Alex Berk, Black Arrow: jakmile je k dispozici 14nm, uvolníme novou ASIC, která bude mít lepší výkon než jiné 14nm návrhy

Post ICO

Bitva výměna Kraken překračuje kanadské hranice

Post ICO

Bývalá výměna Bitcoin Mt. Gox dostane americkou bankrot ochranu díky americkému soudu