Barclays testuje technologii bitcoin | Czech.Lamareschale.org

Barclays testuje technologii bitcoin

Barclays testuje technologii bitcoin

Jeden z největších světových bank by mohly mít zájem se zapojit do Bitcoin prostoru. Barclays, známý britský nadnárodní, je spuštěn pilotní program vyzkoušet bitcoins. Pro tuto chvíli, soudy jsou teprve ve fázi „proof-of-concept“, což znamená, že společnost je jen strká prst do vody, abych tak řekl, ale prostý fakt, že velká nadnárodní zkoumá Bitcoin je dobrá zpráva.

load...

Barclays pracuje s výměnnou Bitcoin Safello na projektu. CEO Safello je notesthat zapojení Tier 1 banky v Bitcoin, i když jen na proof-of-concept fázi, je dobrým znamením pro měnu.

Konkrétně Barclays se snaží zjistit, jak blockchain technologie může zlepšit svou výkonnost v odvětví finančních služeb. S ohledem na rychle Bitcoin objevuje jako přednostní on-line platební systém, příležitost pro tradiční banky roste.

load...

Barclays a Safello budou spolupracovat na vývoji platební platformu, která přijímá bitcoins. Ve fázi PoC bude platforma usnadňuje pouze dary charitativním organizacím, ale mohl by být rozšířen rozsah nabízených služeb, pokud zkoušky jdou dobře.

Letos v březnu Safello byl vybrán pro Barclays 13 týdnů akceleračního programu. Safello byl jen jeden z deseti společností, které mají být vybrány pro firmy FINTECH urychlovač, který je spuštěn Barclays ve spojení s TechStars.

Safello již podařilo zpracovat více než 6 milionů dolarů v hodnotě z Bitcoin plateb, a je obsluhován přibližně 20.000 zákazníků. Zatímco společnost byla založena až v roce 2013, ale již se ukázal jako poměrně velký hráč.

load...

Bitcoin pomalu rostoucí více hlavního proudu

Tradiční banky obvykle vyhýbají Bitcoin, a to i navzdory rychlému růstu a přijetí této měny. Existuje mnoho výzev pro tradiční banky, kteří chtějí, aby se zapojili s kryptoměna, včetně neurčitých právních požadavků, svázat měny na Hedvábné stezce a jiným nezákonným činnostem, a přísnějších norem pro podávání zpráv.

Mnoho vlád se pomalu zahřívá na Bitcoin, nicméně, a to i těch, kteří nejsou vítá, že jsou do značné míry zůstávají ambivalentní. Několik amerických soudní rozhodnutí brali Bitcoin jako majetek hodnotu a tudíž si zaslouží právní ochrany. V poslední době se kanadský senát vyzval k lehkým dotykem na Bitcoin předpisů.

S mnoha vlád zdálo přijmout Bitcoin, a vzhledem k velikosti a hodnoty Bitcoin průmyslu, může to být jen otázkou času, než další tradiční bank zapojit s měnou.

Barclays Vyhlášení vlny, ale v budoucnu se tyto typy oznámení se může stát všechno běžnější jak více a více tradičních bank zapojit se sektorem Bitcoin. Pro mnoho uživatelů Bitcoin, zvýšená přijetí může být přínosem.

To by mělo být varováni, však, že jako Bitcoin blíže k hlavnímu proudu, tlaky na regulaci a dohled mohl namontovat. Eliptické, další Bitcoin tech firma, nedávno oznámila, že vyvinula software, který by umožnil bankám vypátrat totožnost peněženky. Tyto typy vývoji mohlo ohrozit samotnou podstatu anonymity-těžký, vládní bez Bitcoin měně.

Související zprávy


Post ICO

260 Letecké společnosti nyní přijímají Bitcoin díky novému partnerství Bitnet

Post ICO

Belgická centrální banka a finanční orgán vydávají varování před Bitcoinem

Post ICO

Bitcoin vám nyní může koupit plážový luxusní apartmán na Kypru

Post ICO

4 nejoblíbenější příspěvky na BitcoinTalk

Post ICO

Bitcoin výměna BTC-e ovlivněna útokem DDoS

Post ICO

Americký Červený kříž nyní přijímá bitcoin přes BitPay

Post ICO

5 způsobů, jak využít Bitcoin nízkou cenu ve vašem zájmu

Post ICO

Adam B. Levine: je obtížné dodržovat, kdykoli se pravidla budou kdykoli měnit

Post ICO

Atlas spustí kampaň za účelem vytvoření nové burzy Bitcoin

Post ICO

Bankovní regulační komise nemá v úmyslu regulovat Bitcoin v Číně, říká článek

Post ICO

Bitcoin Apps

Post ICO

První pobočka Bitcoin Foundation v jižní Asii pochází z Bangladéše