Banky, připravte se! Blokový řetězec se chystá skřípat váš svět | Czech.Lamareschale.org

Banky, připravte se! Blokový řetězec se chystá skřípat váš svět

Banky, připravte se! Blokový řetězec se chystá skřípat váš svět

Během uplynulého roku jsme byli svědky mnoha bankám veřejně sdílejí své názory ohledně blockchain technologie. Hlavním důvodem pro takový nárůst tiskových zpráv, studií a blogových příspěvků je proto základní technologie Bitcoin je představuje jak hrozbu, tak příležitost.

load...

Banky si uvědomit, že blockchain je světelných let dopředu, když ve srovnání s technologiemi, které mají dnes, a to je vázáno na transformaci finančního sektoru.

Deutsche Bank nedávno sdíleli své experiencewhile analyzovat technologii a experimentování s ním v jejich inovačních laboratořích. V on-line příspěvku banka navrhl, že to bylo dobře vědom narušení blockchain způsobí tradičního bankovního systému, pokud banky obejmout ho před tím, než dojde k poškození.

load...

Titul Post, ‚Blockchain - Útok je pravděpodobně nejlepší obrana‘, do značné míry vysvětluje názor banky na toto téma. Koneckonců, většina bank jsou prostředníky mezi dvěma stranami, role, která se stane nadbytečným se vznikem peer-to-peer sítí.

Bankovní sektor není jedinou analýzu tuto technologii. Pošta Deutsche Bank uvedl, že některé z hlavních kreditních karet firem, burzách, pojišťoven a zúčtovací místa jsou také snaží těžit z této technologie.

[Tweet_box konstrukce = „default“] Deutsche Bank si je dobře vědoma narušení blockchain způsobí tradičního bankovního systému, pokud banky obejmout ho před tím, než dojde k poškození. [/ Tweet_box]

load...

Hlavním přínosem pro zavádění této technologie by bylo lepší efektivitu, rychlejší provedení a především schopnost provádět v reálném čase transactionsacross světě a zároveň snížit náklady na bank.

Autorem článku, Thomas Dapp, uvedl, že v případě, že banky převzít iniciativu, mohlo by jim dát obrovskou výhodu v závodě k navržení nových finančních inovací. Prvním krokem k uznání potenciálu řekl technologie by pro banky, aby jej integrovat do svých interních systémech. Banky mohou společně spolupracovat mezi sebou navzájem, aby navrhla nový ekosystém, což by vytvořilo digitální rezervace a clearingové systémy pomáhat klientům s vynikající služby, pokud jde o rychlost a efektivitu nákladů. Vzhledem k tomu, že banky by se spoléhat na sebe, by to výrazně snížit náklady na banky, protože by být zapojeny žádné anonymní vrstevníky.

Navíc s ohledem na budoucnost, Dapp také mluvil o tom, jak by banky sloužit jako opatrovníky pro kryptografických klíčů. Přesto, že není finančně výhodné je vzhůru klientů budou moci využívat další služby, které banka nabízí, zdaleka převáží případné nedostatky.

Autor rovněž vyplývá, že ačkoli blockchain technologie je stále ještě v plenkách, které by neměly zastavit bankám s ním experimentovat. Jedním z faktorů, které výrazně ovlivňují technologii bude politický vliv to ovládá, protože jeho realizace bude také mít vliv na různé regulační orgány ve hře.

Technologický růst musí být omezen, pokud jsou prováděny předpisy, ale nyní banky by se neměla spoléhat na regulátory, a proto při této příležitosti experimentovat s technikou a objevit aplikace, které slouží svému účelu. Nakonec, toto zajistí banky jsou schopny vytvářet své vlastní digitální ekosystémy.

Související zprávy


Post ICO

Bývalá výměna Bitcoin Mt. Gox dostane americkou bankrot ochranu díky americkému soudu

Post ICO

Získání portfolia Lemon společnosti LifeLock vymaže všechny očekávání podpory Bitcoin

Post ICO

Bitcoin vám nyní může koupit plážový luxusní apartmán na Kypru

Post ICO

5 způsobů, jak využít Bitcoin nízkou cenu ve vašem zájmu

Post ICO

Austrálie považuje Bitcoin za měnu

Post ICO

Amazon dále odmítá PayBase. GAW zapojit důlní

Post ICO

100 000 výprodejů na řetězovém rádiu

Post ICO

Včelí bratři: mladí šikovní podnikatelé udržují prosperující a již vydělaní první Bitcoin

Post ICO

Bitcoin podmaní psychologický milník $ 1,000: je kryptocurrency směřující k měsíci?

Post ICO

Pracovníci přátelští v oblasti Bitcoin mohou být díky novému rozhraní API společnosti BitPay zaplaceni kryptocentem

Post ICO

7 důvodů, proč vaše firma Bitcoin stráví zákazníky

Post ICO

Bitcoin může být příčinou smrti online pirátství, předpovídá zakladatel Isohunt