Bankovní regulační komise nemá v úmyslu regulovat Bitcoin v Číně, říká článek | Czech.Lamareschale.org

Bankovní regulační komise nemá v úmyslu regulovat Bitcoin v Číně, říká článek

Bankovní regulační komise nemá v úmyslu regulovat Bitcoin v Číně, říká článek

Čínská bankovní regulační komise nebude regulovat Bitcoin v zemi nyní

Alespoň, že to, co článek publikován na čínském portálu Sina říká.

Po gigant Baidu začala přijímat cryptocurrencythis týden, nebylo by to tak divné, kdyby Čína začala při pohledu na virtuální minci s novým souborem očí, ale zřejmě to nebude dít tak brzy. Brian Cohen, z Bitcoin Magazine, novinu do kryptoměna komunitě prostřednictvím Twitteru, tento čtvrtek (17), se zprávou „Čínská bankovní regulační komise:‚neplánuje zavést regulační politiky pro Bitcoin‘.

load...

Tato zpráva přišla s odkazem na čínský článku, kde je to možné, aby četl, že reportér nazvaný bankovní regulační komise v průběhu tohoto týdne a instituce mu řekl, že se v současné době žádné plány na regulaci kryptoměna v zemi.

Nicméně, článek také uvádí, že několik odborníků jsou povzbudivé čínskou vládu, aby rychle rozhodnout, zda Bitcoin by měla být považována za legální, nebo ne. Titíž experti hovoří o další zlepšení dohledu a správy, v případě, že orgány rozhodnou Bitcoin je legální.

load...

Na druhé straně, v případě, že verdikt rozhodne kryptoměna bude ilegální obchodování musí být vypnut co nejrychleji, aby se zabránilo dalšímu poškození zájmů investorů.Barry Silbert jde všechno na BitcoinBarry Silbert CEO dnešní druhém trhu oznámil, že on by odstoupil jako CEO zaměřit se výhradně na Bitcoin.

Silbert e-mailem následující prohlášení:

Věřte tomu nebo ne, to bylo před deseti lety, že jsem založil firmu, která by později byl přejmenován SecondMarket. Během posledních deseti let, SecondMarket získal obrovské zkušenosti prolomení otevřít nové trhy, jako je soukromé akciové společnosti, cenné papíry aukční sazbou, konkurzních pohledávek, komunitní banky zásob a nejnověji Bitcoin. Kompetence a poučení otevření těchto trhů byl neocenitelný.

load...

Stejně jako u všech startech, měli jsme nějaké fantastické úspěchy a některé jasné selhání. Ale na cestě, SecondMarket úspěšně přešli z telefonní založené broker nelikvidních aktiv je do vysoce škálovatelné, organizace zaměřené na produkt, který má nově definovat, jak soukromých společností a fondů získat kapitál a usnadnit likviditu pro jejich podnikání. Máme nošení produktu na trhu, skvělý tým, rekordní počet zákazníků soukromých společností / fondů a jsou velmi dobrou pozici pro dlouhodobý úspěch. Budoucnost SecondMarket nebylo nikdy jasnější.

I když jsem nikdy nebyl nadšený SecondMarket, jsem se rozhodl přejít z řízení ze dne na den soukromého podnikání společnosti / fondy, takže se mohu soustředit 100% mé energie na naší digitální měny podnikání. Moje vášeň pro Bitcoin není žádným tajemstvím, a mám pocit, že je ten správný čas, aby se tento přechod. Naším záměrem je, aby formálně oddělit dvě linie podnikání ve vhodném okamžiku. Do té doby budu i nadále předsedou a generálním ředitelem naší mateřské holdingové společnosti.

Bill Siegel, který byl pomocný ve vývoji a přeorientování našeho soukromého emitenta výrobků, byl jmenován prozatímní CEO této linii podnikání. Naši klienti jsou v dobrých rukou s Billem u kormidla, a my jsme běží formální hledání trvalého CEO pro naše soukromé podnikání společnosti, ve kterém Bill je kandidátem.


Peking už má bar, který přijímá BitcoinCafe & bar 2ndPlace je název prvního baru v Pekingu, hlavním městě Číny, který přijímá kryptoměna. Malé zařízení se nachází v administrativní budově, ve studentské čtvrti Wudaokou.

Podle tohoto redditor, nápoje a atmosféra jsou skvělé, takže pokud jste v Pekingu platit jim návštěvu. Najdete 2ndPlace v Haidian District, Wudaokou, Huaqing Jia Yuan, Bldg # 7, 1602c.


Belgické Parti Libertarien členské příspěvky mohou nyní být vyplaceny společností BitcoinNyní můžete se stát členem nebo podporuje činnost Belgie Parti Libertarien (liberální strana) s Bitcoin o pomoc.

Nicméně, toto rozhodnutí by mohlo být více než symbolický, jak se zdá, podle této zprávy (ve francouzštině) zveřejněném na internetových stránkách strany. „Parti Libertarien vyzývá k ukončení státního monopolu na currencyand zahájení výroby peněz do soukromých subjektů“, skupina píše.

Strana podporuje „zdravé měny, které vyhovují potřebám hospodářských subjektů a nikoli vlády“. Jak je uvedeno ve zprávě, „nástup digitálních peněz je ukázkovým příkladem dynamismthat může vzniknout z monetární svobody. Chceme podpořit tuto inovaci“.

S valné hromadě plánované na 11. Listopadu, strana poskytuje svým členům možnost platit členské příspěvky v Bitcoin, za účelem účasti na akci a pomoci schválit program pro volby v květnu 2014.

Stát se členem Parti Libertarien stojí 0,2 BTC, ale 0,4 BTC bude zase vás do dobrodince. Poplatky lze uhradit pomocí adresy 1LBjY5Ye9h1UF5mm6WLfaYFDrAprhSqkqd.

load...

Související zprávy


Post ICO

Aktivisté chtějí vytvořit nový model Bitcoin, který může zajistit anonymitu a vyhnout se regulaci

Post ICO

5 Důvody, proč internet peněz rozdrtí centralizované finance

Post ICO

4 nejoblíbenější příspěvky na BitcoinTalk

Post ICO

Bývalá výměna Bitcoin Mt. Gox dostane americkou bankrot ochranu díky americkému soudu

Post ICO

Australané milují Bitcoin Bill Pay

Post ICO

První pobočka Bitcoin Foundation v jižní Asii pochází z Bangladéše

Post ICO

Bitola a budoucnost peněz: Atlanta hostí kryptografickou konferenci v říjnu

Post ICO

Andersen hodí další návrh na zvýšení limitu velikosti bloku

Post ICO

Téměř polovina britských uživatelů Bitcoin věří v regulaci kryptografických měn

Post ICO

Téměř jsem podvedl údajný Coindesk

Post ICO

Alternativa Bitcoin Bytecoin oslavuje první blok, oznamuje nové funkce

Post ICO

Bitva výměna Kraken překračuje kanadské hranice