Bankovní giganti, kteří podporují technologii Bitcoin | Czech.Lamareschale.org

Bankovní giganti, kteří podporují technologii Bitcoin

Bankovní giganti, kteří podporují technologii Bitcoin

Od svého vzniku před šesti lety, Bitcoin a její mateřská technologie blockchain se těší přízni mezi mnoha průmyslových hráčů po celém světě.

Na druhé straně, jeho největší soupeři byli tradiční finanční instituce, kteří ji viděli jako hrozbu. Navzdory tomuto postoji vůči kryptoměna, mnohé z nedávných opatření přijatých těmito institucemi naznačují měnící se postoje, případně poháněný kolik blockchain může zlepšit banky proudu uzavřen databází.

load...

I když existuje více bank, kteří chtějí přijmout základní technologie Bitcoin je, tady je seznam, který obsahuje osm největších bank ukázat zájem o blockchainso daleko.

BNP Paribas

Zprávy naznačují, že francouzský bankovní gigant má v posledních měsících dělali kroky k plnému využití tohoto blockchain. Toto bylo posíleno nedávné analýzy sdílené prostřednictvím jedné ze svých analytiků což naznačuje, že tato technologie má potenciál nejen narušení, ale také zlepšení globálního obchodování.

load...

Société Générale

Société Générale je také nazýván Société Générale, a to je ve Francii třetí největší bankou podle báze aktiv. To učinil některé silné náznaky, že blockchain technologie je součástí jeho růstové plánu. To zveřejnil pracovní inzerát na začátku tohoto měsíce se snaží najmout IT developer se zaměřením na Bitcoin, v blockchain a dalších cryptocurrencies. Tento inzerát ukazuje, že banka se těší na rozvoj vlastní software.

Citi Bank

Citibank je jedním z 10 největších bank na světě v současné době a byl aktivně provádí rozsáhlý výzkum na distribuované technologie hlavní knihy Bitcoin je pro řadu let. Kromě testování Citicoin, svůj vlastní kryptoměna, že banka formálně požádaly britské vlády vytvořit digitální měny. Citibank je také sponzorem konference Consesus, kdy se očekává, že banka otevřít asi blockchain technologie a Bitcoin.

load...

UBS

Švédská banka v minulém roce vypracovala podrobnou zprávu, která popisuje a vysvětluje rozšířené výhody, které přijetí blockchain technologie by mohla mít na bankovní sektor. Toto bylo následováno oznámení, které učinil na začátku tohoto roku, které uvedlo, že by se otevírá výzkumnou laboratoř pro studium Bitcoin je decentralizovaný knihu v Londýně. To je zaměřen na podporu integrace FINTECH systémů do tradičního bankovnictví.

Barclays

Britské konglomerátu oznámené v červnu svůj záměr začít experimentovat s technologií Bitcoin je. Barclays také podepsala dohody s firmami, jako je Safello, výměnou Bitcoin se sídlem ve Švédsku. Toto je navíc k jeho podpoře začínajících a politická vůle vysoce postavenými úředníky, jako Usámou Fayyad, vedoucího pracovníka datové banky, který mluvil příznivě, pokud jde o technologii.

Goldman Sachs

Navzdory své počáteční propuštění Bitcoin jako zboží spíše než měny, American elektrárna naznačil změnu srdce, pokud její nedávné aktivity jsou něco jet. Dokonce byl zapojen do kruhu ink je 50 milionů dolarů investic kole. To zachytil většinu lidí překvapením, včetně médií.

Banco Santander

španělská banka Banco Santander byl podnik experimentswith na blockchain již nějakou dobu, ale teprve odhalit svá zjištění. Z výhledu a prohlášeních zástupců banky a dceřiné společnosti, společnost plánuje integrovat tuto technologii do svých dlouhodobých plánů do budoucna.

Standard Chartered

Konečně Standardní štěbetal má také některé pohyby znamenat, že se také snaží, aby přijali tuto technologii blockchain. V poslední době se její generální ředitel Innovation, Anju Patwardhan ukázaly silnou podporu pro Bitcoin a její technologii přes LinkedIn. Nicméně, ona si myslí, že i přes jeho výhod, Bitcoin nikdy nemůže nahradit fiat měn.

Související zprávy


Post ICO

Bitcoin selže hotovostní test a je považován za komoditu ve Finsku

Post ICO

Bitcoin jako měna proti technologii Bitcoin as

Post ICO

Bill-splitting nástroj BillPin již pracuje s Bitcoin a pivem

Post ICO

Australské národní slovní středisko zvolí slovo Bitcoin jako slovo roku 2013

Post ICO

Téměř polovina britských uživatelů Bitcoin věří v regulaci kryptografických měn

Post ICO

Bitcoin Exchange Bitcurex nenabízí žádné poplatky za Řecko

Post ICO

Bitcoin může být příčinou smrti online pirátství, předpovídá zakladatel Isohunt

Post ICO

Bitcoin by mohl čelit vyhynutí ze své vlastní války

Post ICO

Bitcoin komunita odcizuje Mt. Gox kvůli ospravedlnění chyby: seznam 10 reakcí

Post ICO

Článek Bitcoin od roku 2013 by mohl být pádem tohoto ruského webu

Post ICO

Bojová občanská válka: Kdo, co, proč, kdy a jak

Post ICO

Bitcoin Apps