Banka Thajska považuje Bitcoin za nelegální: obchodování je nyní pozastaveno v zemi | Czech.Lamareschale.org

Banka Thajska považuje Bitcoin za nelegální: obchodování je nyní pozastaveno v zemi

Banka Thajska považuje Bitcoin za nelegální: obchodování je nyní pozastaveno v zemi

Thajský kryptoměna výměna Bitcoin Co. Ltd.has označila toto pondělí (29), že Bank of Thajsku považováno za nezákonné veškeré činnosti Bitcoin související se. V důsledku toho se firma musela dočasně vypnout všechny své operace, dokud jsou aktualizovány zákony v Thajsku.

load...

Podle platformy - který se snaží správně zaregistrovat výměnu s různými národními vládních agentur a orgánů za posledních několik měsíců - instituce není dělat svou práci snadno. Obsažené v této píli bylo nutné schválení vydané Bank of Thajska, kde byla Bitcoin Co. Ltd. Předpokládat, že usilovat o „návod, pokud jde jakýchkoli platných licencí v nákupu a prodeji Bitcoins“.

load...

V počáteční fázi, „Bank of Thailand se obešel směnárnu licenci společnosti na základě toho, že Bitcoin nebyl měnou“. Ale výměna byl pozván k účasti na conferenceto vysvětlit, jak funguje Bitcoin obecně a mluvit konkrétně o obchodních operací Bitcoin Co., Ltd.

Ve veřejném prohlášení zveřejněné na svých internetových stránkách, společnost říká, že tato schůzka se konala asi 15 členů Bank of Thailand. „Během této konference, ředitelé Bitcoin Co. Ltd. Dal prezentaci o fungování Bitcoin, výhody Bitcoin, navádět do činnosti společnosti a budoucích důsledků Bitcoin“, snaží se vzdělávat členy bankovní.

Však jejich argumenty se netěší členy bankovní. „Na závěr setkání se starší členové správy a politiky odboru devizového na vědomí, že vzhledem k nedostatku stávajících platných zákonů, kontrol kapitálu a na skutečnost, že Bitcoin zahrnuje řadu finančních aspektů těchto činností Bitcoin jsou nezákonné v Thajsku: nákup Bitcoins, prodejní Bitcoins, nákup zboží nebo služby výměnou za Bitcoins, které prodávají zboží nebo služby pro Bitcoins, odesílání Bitcoins nikomu se nachází mimo Thajsku a přijímání Bitcoins od nikoho se sídlem mimo Thajska“.

load...

Po tomto rozhodnutí, „Bitcoin Co. Ltd. Proto nemá jinou možnost, než zastavit provoz, dokud jako je doba, že zákony v Thajsku jsou updatedto účtu pro existenci Bitcoin“. Výměna také vysvětlil, že Bank of Thailand „uvedl, že se bude dále zvážit otázku, ale nedal žádné konkrétní časové osy“, takže do té doby Bitcoin je nezákonný v zemi.

UPDATE (30. Července 08:52) -Bitcoin Examiner pokusil kontaktovat Banku Thajska prostřednictvím svých internetových stránkách, ale pokaždé, když se snažíme podat dotaz tu chyba. Snažili jsme se získat další e-mailové adresy, ale webové stránky neukazuje žádné.

Související zprávy


Post ICO

100 000 výprodejů na řetězovém rádiu

Post ICO

5 Pozoruhodné Bitcoin videa, které byste měli sledovat

Post ICO

Bitcoin Foundation je v úpadku, PayPal integruje BTC a další

Post ICO

Bitcoin vám nyní může koupit plážový luxusní apartmán na Kypru

Post ICO

Avalon by mohla získat investici ve výši 200 milionů dolarů a technologii 20nm, aby se stala vůdcem těžebního trhu

Post ICO

Exkluzivní platforma Clipperz Bitcoin se pohybuje na Islandu

Post ICO

Bitcoin podmaní psychologický milník $ 1,000: je kryptocurrency směřující k měsíci?

Post ICO

Bit4coin oznamuje zprávy pro rok 2014 po prodeji více než 1 000 dárkových karet BTC

Post ICO

Bitcoin výměna Igot.com spustí služby zpracování plateb ve 40 zemích

Post ICO

Montrealská banka upozorňuje společnost Cointrader na opatření proti Bitcoinu - žádné dopady na jiné společnosti dosud

Post ICO

Bitcoin není v pořádku - Lhám říkal banky a vlády (tady je důvod)

Post ICO

Alternativa Bitcoin Bytecoin oslavuje první blok, oznamuje nové funkce