Bank of France varuje Bitcoiners a obchodníky o rizicích kryptocurrency | Czech.Lamareschale.org

Bank of France varuje Bitcoiners a obchodníky o rizicích kryptocurrency

Bank of France varuje Bitcoiners a obchodníky o rizicích kryptocurrency

Lidová banka Číny nebyl jediný, kdo varovat své banky a citizensabout rizika nakládání s kryptoměna. Bank of France rozhodla následovat stejnou cestou tento čtvrtek (5), prohlašovat Bitcoin je ze své podstaty nestabilní a že uživatelé mohou najít to obtížné převést virtuální cointo skutečné peníze.

load...

Podle agentury Reuters, že centrální banka nevidí žádnou hrozbu pro zákonné platidlo, ale anonymita, že Bitcoin může offeris nějaký problém, neboť zvyšuje riziko praní peněz a financování terorismu, centrální banka řekl v oficiálním dokumentu:

I v případě, Bitcoin není v současné době důvěryhodným investičním nástrojem, a proto nepředstavují významné riziko pro finanční stabilitu, které představují finanční riziko pro ty, kteří je drží.

load...

Tato publikace dodala, že spekulace o ceně Bitcoin mohlo být nákladné a uselessif uživatelé se stal ochotni převést zisky do zákonného platidla. Banka říká, že by to mohlo potenciálně riskovat celý systém, aby Bitcoin kolaps.

Tam byl také varování pro rostoucí počet francouzských obchodníků a poskytovatelů služeb v současné době přijímá Bitcoin jako formu platby: centrální banka varovala, neměli žádné záruky, že BTC by mohly být proplaceny za skutečné peníze.

Na druhé straně světa, analytici Bank of America Merrill Lynch vydal první zprávu banky výzkum na Bitcoin a došel k závěru, že kryptoměna má potenciál, aby se stala „hlavní platební prostředek pro elektronický obchod“. Slova „vážným konkurentem tradičních poskytovatelů převodu peněz“ jsou rovněž uvedeny v této zprávě. Kromě toho, že dokument také odhaduje přiměřenou hodnotu $ 1,300 za každou Bitcoin v případě, že virtuální měna se stává hlavním proudem.

load...


Bank of the West uzavře účet Amagi Metals kvůli platbám BitcoinAmagi kovů, drahé kovy dodavatel nábytku, nedávno odhalila, že jejich současná bankovní účet u San Francisco-založené banky za západu (BotW) se bude closedin polovině srpna. Proč? No... Vzhledem k tomu, že akceptují Bitcoin jako platební metodu a instituce vidí, že jako riziko.

„Pracovali jsme s BotW od roku 2011. V posledním měsíci začali s žádostí o informace o naší činnosti a prohlašovat, že jsme byli Money Business Service (MSB). Nicméně, my přijímáme pouze Bitcoins jako způsob platby, nebudeme prodávat Bitcoins, ani my vyměňovat nebo ‚dohoda‘ Bitcoins. Kromě toho jsou v souladu s AML / KYC a dalšími právními předpisy,“vysvětlil Amagi kovy ve veřejném prohlášení.

Jako firma, která pracuje on-line s klienty z celého světa, Amagi Metals poskytuje několik platebních metod ke svým zákazníkům. Kromě bankovních dráty, osobní šeky, platební příkazy, PayPal a kreditní karty, se rozhodli přidat Bitcoin v prosinci roku 2012. Pak, v únoru, platforma oznámila, že se jim dostalo americkému dolaru ekvivalent téměř 50.000 $ tržeb denominovaných v Bitcoin. Zdá se, že jejich úspěch rozhodnutí potěšilo každého, s výjimkou banky.

To je důvod, proč se na konci minulého týdne, Amagi Metals „slyšel zpět od banky“, která se zavírají svůj účet a odstavení některé možnosti. „Oni si myslí, že jsme‚riziko‘, protože přijímáme Bitcoins jako způsob platby,“ říká platforma.

Takže, společnost zahájila důvod ke komunitě Bitcoin. „Potřebujeme vaši pomoc! Může někdo navrhnout Bitcoin přátelskou banku nachází ve Spojených státech, abychom mohli pokračovat v podnikání po polovině srpna?“, Ptali se na Reddit. „Upozorňujeme, že plánujeme pokračování podnikání jako obvykle, a to nebude mít vliv na naše současné podnikatelské činnosti. Děkuji za vaši pomoc a podporu,“ Amagi Metals dodává. Pokud si myslíte, že můžete pomoci společnosti jít do Redditand nechat poradit.

Přes bitcoinmagazine.com


BankBlacklist.com: odsoudit banky, které bojují proti BitcoinuProjekt by mohl být trochu syrové teď, protože to je jen začátek, ale mnoho uživatelů Bitcoin Zdá se, že je to skvělý nápad. Hovoříme o BankBlacklist.com, webové stránky, kde si můžete vypovědět banky, které jsou odplata proti Bitcoinusers a firem spojených s virtuální měna.

Platforma „je zamýšlen jako seznam známých špatných herců v bankovním sektoru“, si můžete přečíst na webové stránce. „Jedná se o banky, které se rozhodly svévolně trestat zákazníky a obchodníky, kteří mají tu drzost na podporu Bitcoin“, dodávají.

Banka Blacklist doporučuje, aby lidé věděli své banky: "AML / KYC co získáme nějaké nejprostších ACB / KYB bude namísto Anti-Corrupt Banking / Know Your Banker?!". A odměnit ty, které podporují Bitcoin, že by mohlo být také „Whitelist dobrých bank v budoucnosti“.

Pro tuto chvíli je projekt generuje velké množství pozitivních ohlasů.

load...

Související zprávy


Post ICO

20 Insane Bitcoin důlní soupravy

Post ICO

Belgický ministr financí nepředpokládá problémy mezi národní bankou a společností Bitcoin

Post ICO

Tým BetCoin Casino zahajuje novou herní stránku BetCoin Circle a připravuje další zprávy

Post ICO

BFL bitcoins být přesunut k soudně řízenou peněženku & prodal

Post ICO

Američané jsou nemocní manipulací s penězi: Bitcoin může být odpovědí

Post ICO

První pobočka Bitcoin Foundation v jižní Asii pochází z Bangladéše

Post ICO

20 expertů Bitcoin, které byste měli sledovat na Twitteru

Post ICO

1200 obchodníků připravených k tomu, aby se tento rok Bitcoin Black Friday stal největším

Post ICO

Nejdůležitější úmluvy Bitcoin 2014

Post ICO

Bitcoinové peněženky založené na Androidu byly aktualizovány po chybě kryptografie a bezpečnostním problémům

Post ICO

5 plug-inů Bitcoin, které umožňují co nejlépe využít vaše stránky WordPress

Post ICO

Bitcoin si podmaní dva nové významné příznivce: Euro Pacific, Peter Schiff a Julian Assange