Montrealská banka upozorňuje společnost Cointrader na opatření proti Bitcoinu - žádné dopady na jiné společnosti dosud | Czech.Lamareschale.org

Montrealská banka upozorňuje společnost Cointrader na opatření proti Bitcoinu - žádné dopady na jiné společnosti dosud

Montrealská banka upozorňuje společnost Cointrader na opatření proti Bitcoinu - žádné dopady na jiné společnosti dosud

Kanada je zemí s nejvyšším počtem Bitcoin ATMsin světě, nemusí být tak kryptoměna příjemný konec konců. Bank of Montreal je údajně odstavení počet účtů spojených s Bitcoin souvisejících s podniky, Cointrader odsoudil.

load...

Směnném spoluzakladatel a CTO, Paul Szczesny, vydala prohlášení oznamující, že banka bude zavírat všechny Bitcoin souvisejících obchodních účtů v celé zemi. Rozhodnutí je v souladu s akcemi a připomínky nedávno provedené ministerstvem financí, pokud jde o digitální měnovém trhu.

Szczesny věří, že toto by mohlo být prvním krokem pořízena Bank of Montreal, aby se spálit všechny mosty dosud postavené s kanadskou společností Bitcoin. Přesto žádné jiné podniky kromě Cointrader utrpěli nějaké důsledky doposud, podle mnoha zpráv pocházejících z Kanada.

load...

Cointrader tisková zpráva cituje prohlášení nedávno provedené kanadského ministra financí.

Tím, že „je důležité, aby neustále zlepšovat Kanady režim pro řešení vznikajících rizik, včetně virtuální měny, jako Bitcoin, které ohrožují mezinárodní vedoucí úlohu v Kanadě v oblasti boje proti praní peněz a financování terorismu“, Jim Flaherty „vybral Bitcoin, není z hlediska její potenciál a rostoucí pozitivní ekonomický vliv pro Kanadu, ale jako hrozbu“.

Vancouver-based vymění byla informována o rozhodnutí banky před pár dny.

Poslední zbývající Bitcoin srozumitelnou chartu banka, Bank of Montreal, je zavřít všechny Bitcoin souvisejících obchodních účtů v celé Kanadě. Navzdory skutečnosti, že Cointrader již zavedla proti praní špinavých peněz režimu, aby v souladu s případnými předpisy FINTRAC který byl prověřených samotnou BMO, že banka se rozhodla přerušit náš účet stejně.

load...

Toto rozhodnutí vedlo Cointrader CTO zvážit přemístění sídla společnosti „k více inovační jurisdictionwhere pochybné strachu mongering nemá preventivně zavřít dveře na podnikatelského ducha“. Mezitím, výměna se bude snažit, aby řídila veškeré operace při hledání alternativní bankovní řešení.

Některé pověsti byly vyskakování kolem up webu po oznámení Cointrader je. Tyto zvěsti tvrdí, že jiné společnosti Bitcoin související se také problémy s stejné instituce. Nicméně, tyto zprávy se zdají být falešné.

Několik kanadské společnosti se rozhodl uklidnit obavy svých klientů na sociálních médií. Virtex, například, ujistil „dobré vztahy se svými finančními partnery“, podle pípání zveřejněného v úterý (18).

QuickBT, firmu, která pracuje s Bank of Montreal, potvrzený Redditthat nebyly nějaké problémy týkající se finanční instituce.

Vybraný obrázek z Wikimedia

Související zprávy


Post ICO

Australský daňový úřad zpoždění rozhodnutí - stále chce Minimal TX Records

Post ICO

2014 Bitcoin St. Petersburg Bowl: Bitcoiners získávají exkluzivní přístup k předprodejním lístkům

Post ICO

Bitcoin 2015 Price - předpověď Bitcoinovy hodnoty prostřednictvím Crowd moudrosti

Post ICO

Orgány uzavřely Silk Road 2.0 a další webové stránky - zatkli tři muže v USA a Irsku

Post ICO

Alex Berk, Black Arrow: jakmile je k dispozici 14nm, uvolníme novou ASIC, která bude mít lepší výkon než jiné 14nm návrhy

Post ICO

Bank of England chválí společnost Bitcoin a odhaluje vyšetřování na vydání digitální měny

Post ICO

Bezkontaktní směnka EasyCoin připravena k provozu 31. prosince

Post ICO

Bitcoin komunita odcizuje Mt. Gox kvůli ospravedlnění chyby: seznam 10 reakcí

Post ICO

Přijmout bitcoin je požehnání pro MovieTickets.com

Post ICO

3 miliony dolarů za pouhé čtyři dny: zákazníci běží na získání Bitcoin těžebního zařízení od společnosti KnCMiner

Post ICO

Bitvařský podnikatel Erik Voorhees obviněný Komisí pro cenné papíry a burzy

Post ICO

1-800 - Květiny přijmou Bitcoin