Bezkontaktní směnka EasyCoin připravena k provozu 31. prosince | Czech.Lamareschale.org

Bezkontaktní směnka EasyCoin připravena k provozu 31. prosince

Bezkontaktní směnka EasyCoin připravena k provozu 31. prosince

Bitcoin společnost Neo je téměř připraven na kick-off svou novou výměnu, EasyCoin. Tato platforma je nastavena na spuštění provozu v poslední den letošního roku. Podle zprávy zveřejněné na BitcoinTalk.org fóra, virtuální služby poskytují „nejnovější, nejjednodušší a bezproblémové způsob, jak koupit cryptocurrencies on-line bez nutnosti bankovní účet“.

load...

Neo garantuje, že její noví zákazníci budou moci vytvořit účet za méně než tři minuty, jakož i rychlé dobíjení svého účtu u jednoho z nových Bitcoin šetrné ZipZap zaplacení locationsacross světě.

Poté, co tyto dva kroky jsou uzavřeny, budou klienti moci nařídit požadované množství kryptoměna - Bitcoin nebo litecoin - prostřednictvím EasyCoin, které budou doručeny na jejich peněženky během několika sekund.

load...

Výměna bude zpočátku fungovat ve Velké Británii, Spojených státech, Rusku, Dánsku, Švédsku a Norsku, ale další země budou následovat, Neo oznámil. Nicméně, bude vyžadováno ověření identity: „aby nás přivedl do souladu s právními předpisy AML / KYC zákazníci budou muset ověřit svou identitu, než bude moci udělat druhou top up“, zpráva dodává.

Pokud jde o bezpečnost, EasyCoin „podporuje standardizované průmyslové bezpečnosti, jako je dvoufázové ověření, stejně jako ověřování textovou zprávu zabezpečit účty zákazníků před podvodným použitím“. Společnost zajišťuje, aby jejich automatizované ověřování ID služba umožňuje výměnu za účelem ověření identity zákazníků rychleji než kdykoliv předtím. „Už žádné čekání daysto mít plný přístup ke službě“, je to jejich zárukou.

load...

A co poplatcích? K dobití účtu, klient bude muset zaplatit 3,99 procenta z celkové finanční prostředky poskytnuté na ZipZap agenta, plus poplatek za pohodlí, které může být zaplacena v obchodě. Podle Neo poselství, „EasyCoin účtuje žádné další poplatky při převodu na vrchol až do jedné Bitcoin nebo litecoin“.

Tím, že poskytuje rychlý a snadný servis, společnost se zaměřuje akce burzách v zemích, jako je Velká Británie, kde bank a finančních institucí se zdá ‚že představují významnou překážkou pro rozjezd související Bitcoin‘.

Související zprávy


Post ICO

5 způsobů, jak využít Bitcoin nízkou cenu ve vašem zájmu

Post ICO

Bitcoin ATM Genesis1 přistává v Queenslandu

Post ICO

5 Pozoruhodné Bitcoin videa, které byste měli sledovat

Post ICO

Bitcoin velké parochne

Post ICO

11 Hotely a ubytovny, které přijímají Bitcoin

Post ICO

Daňový úřad Austrálie (konečně) vydává pokyny Bitcoin

Post ICO

Avalon by mohla získat investici ve výši 200 milionů dolarů a technologii 20nm, aby se stala vůdcem těžebního trhu

Post ICO

Belgická centrální banka a finanční orgán vydávají varování před Bitcoinem

Post ICO

Belgický ministr financí nepředpokládá problémy mezi národní bankou a společností Bitcoin

Post ICO

Andersen hodí další návrh na zvýšení limitu velikosti bloku

Post ICO

15 stránek všech vašich kryptografických otázek

Post ICO

70 stránek, které vám dávají zdarma Bitcoins - skutečně fungují?