Orgány uzavřely Silk Road 2.0 a další webové stránky - zatkli tři muže v USA a Irsku | Czech.Lamareschale.org

Orgány uzavřely Silk Road 2.0 a další webové stránky - zatkli tři muže v USA a Irsku

Orgány uzavřely Silk Road 2.0 a další webové stránky - zatkli tři muže v USA a Irsku

Tmavý web je opět ve zmatku. FBI chytil a vypnout webové stránky Silk Road 2.0, který byl v současné době jedním z největších on-line nelegálních trzích sloužících tisíce kryptoměna příjemný zákazníky prostřednictvím darknet, a také zatkli údajného operátora v San Francisku.

load...

Předsednictvo podezření Blake Benthall byl muž za druhé verze Hedvábné stezky, vytvořený po originále, kdo byl také vyřazen od severoamerických orgánů v průběhu roku 2013. V té době FBI slíbil sledovat vývoj Hedvábné stezky 2.0and podle toho jednat a příslib byl zřejmě zachována.

Nicméně kromě nelegálního obra, tam jsou také zprávy jsou zveřejněny na Reddit, které potvrzují, že několik dalších tržiště jsou dole stejně.

load...

Podle Irish Examiner, FBI spolupracuje s Europolem s cílem provádět operace s krycím názvem ‚Onymous'- popsat jako‚mezinárodní den akcí k narušení globální aktivitu na darknet‘- na„snížit a odstranit některé webové stránky a fóra "že zejména v oblasti obchodu Bitcoin a jiných typů digitálních peněz.

Vynechání z Hedvábné stezky 2.0 bylo oznámeno FBI přes Twitter.

V prohlášení vydaném po úspěšné operaci, FBI poukazuje na to, že Silk Road 2,0 generovány 8.000.000 $ v prodeji a byl používán „tisíce dealerů drog a jiných nezákonných prodejců“.

Samozřejmě všichni víme, že tmavé založené na webu ilegální tržiště jsou jako mytologická Hydra: Pokud snížit hlavu jednu, dvě vyroste na svém místě. Přesto, že předsednictvo se zavazuje, že „v případě potřeby vypnout škodlivé internetové trestné bazary vrátit tolikrát, kolikrát“.

load...

Zatímco FBI zadržela Blake Benthall rámci mezinárodní operace, irské orgány také zatkla dva další muže v Dublinu. Jeden z nich byl identifikován jako on-line distributor nelegálních výrobků se zákazníky se šíří po celém světě. Irský Operace byla provedena Garda Národní protidrogové jednotky, odpovědné za zadření tablet extáze, LSD a další kontrolované drogy v hodnotě 180.000 €.

Garda mluvčí má saidthat „kritická část této operace bylo uchovávání údajů o šifrovaných počítačů, které v souvislosti s celosvětovou distribuci kontrolovaných drog z tohoto areálu v Dublinu.“

S neocenitelnou pomoc k trestné činnosti Bureau (CAB) a počítačové kriminality vyšetřovací jednotka, řada počítačů byly bezpečně odstranit pomocí dostupné informace ihned v okamžiku vstupu na toto vyhledávání.

V této době je analýza pokračuje s ohledem na skladování electro měny Bitcoin a CAB již chopil určité měně aktiva.

Po prvním poprsí, vyšetřovatelé provedli hledání navazující na Harold kříž předměstské čtvrti v jižní části Dublinu. Podařilo se jim chytit více léků, stejně jako záznamy o offshore bankovních účtů založených ve Švýcarsku, Belize, Polska a několika dalších zemích. „Finanční šetření v souvislosti s tímto vyšetřováním pokračuje nové informace stále přicházejí na světlo v této době,“ dodal mluvčí Garda.

Spolehlivosti operace ‚Onymous‘ je naplánováno pouze do konce tento pátek (7.), ale zatím to vypadá, že je již úspěch pro úřady.

Související zprávy


Post ICO

6 Potenciální obchodní příležitosti Bitcoin

Post ICO

Získání portfolia Lemon společnosti LifeLock vymaže všechny očekávání podpory Bitcoin

Post ICO

Adam Draper Přidáno do Cryptolina

Post ICO

Bitva výměna Kraken překračuje kanadské hranice

Post ICO

Australské národní slovní středisko zvolí slovo Bitcoin jako slovo roku 2013

Post ICO

Bankovní giganti, kteří podporují technologii Bitcoin

Post ICO

Tým BetCoin Casino zahajuje novou herní stránku BetCoin Circle a připravuje další zprávy

Post ICO

Nadace Bitcoin utrácela 150 000 dolarů za měsíc, za méně než jeden rok ztratila 4,6 milionu dolarů

Post ICO

9 Hry inspirované kryptocurrency, které byste měli hrát

Post ICO

Bank of France varuje Bitcoiners a obchodníky o rizicích kryptocurrency

Post ICO

Bitcoin a Írán jsou stále silné: Poolfa je nová perská webová stránka zabývající se kriminalitou

Post ICO

100 000 výprodejů na řetězovém rádiu