Úřady se zaměřují na severoamerickou studii, která popírá anonymitu Bitcoin | Czech.Lamareschale.org

Úřady se zaměřují na severoamerickou studii, která popírá anonymitu Bitcoin

Úřady se zaměřují na severoamerickou studii, která popírá anonymitu Bitcoin

I když to není přesně novinky na kryptoměna společenství, skutečnost, že úředník studie říká, že Bitcoin není zcela anonymousmight učinit orgány přijmout kryptoměna snadněji.

Výzkumníci z University of California v San Diegu (USA), produkoval studii, která se zaměřuje na Bitcoin. Analytické uvádí, že kryptoměna spoléhání uživatelů na služby jako Mt. Gox, které jsou centralizované převody měn, může themeasily identifikovatelný podle donucovacích orgánů. Jinými slovy to znamená, že Bitcoiners nemohou používat virtuální měnu anonymně nakupovat a prodávat zboží prostřednictvím těchto velkých kanálů.

Olovo výzkumný Sarah Meiklejohn vysvětluje vše v jednoduché věty: „protokol Bitcoin má stále obrovský potenciál pro zachování anonymity, ale způsob, jakým lidé používají to není dosažení anonymity vůbec“. Po zveřejnění studie, Meiklejohn odhalil MIT Technology Review, že již diskutovali její výzkum s alespoň jedním orgánem severoamerické vymáhání práva. A to se stalo „na vlastní žádost,“ říká.

Tým expertů byl schopen vytvořit návrh sítě Bitcoin tím, že studuje podrobnosti o několik milionů transakcí, které jim umožnily pochopit, že pokaždé, když jeden Bitcoin byl vyměněn síť zaznamenala čas transakce a číslo peněženku.

Vzhledem k tomu, převody měn ve Spojených státech jsou povinny zaznamenávat informace o svých uživatelích (uživatelé Mt. GOX, například, je třeba ještě předložit průkaz totožnosti s fotografií za účelem využití výměna), úřady jsou nyní oficiálně vědomi, že mohou rychle předvolání výměnné záznamy, když je tu suspicionthat se jedná o ilegální zboží.

Přes cir.caAvalon oznamuje dodávku 800 000 Bitcoin dolování ASICs v příštím měsíciAvalon by mohla být příprava na lodi některé pozdní ASIC čipy pro jejich (ne tak šťastný) zákazníků. Vypadá to, že první 20,000 z několika zbývajících 800.000 ASIC čipy jsou na svých wayto klienty, podle The Genesis Block. Společnost začala prodávat hromadné objednávky 10.000 ASIC čipů (s každým čipu hash, odhadem 400 MH / s) v dubnu, předpovídání dodání do 10 týdnů poté, co byly umístěny objednávky.

Nicméně, od té doby, drobné nehody se proměnily v obrovskou sněhovou koulí zpoždění a statisíce čipy jsou již dva měsíce později.

Po období, kdy komunikační dovednosti Avalon klesl fuč, 9. Srpna společnost provedla oznámení, ale to nebylo to, co klienti chtěli slyšet. Zdá se, že spuštění se dostávají vydírání hrozeb v Číně a 200,000 čipy byli drženi UPIN zvyky. Poslední dodávky se stalo téměř před měsícem, když 10,000 čipy přijel do Švýcarska.

A konečně, deset dní po prvním oznámení Avalon odhalila oni byli brzy zahájením dodávky čipů pomocí „jinou cestou“. Tímto způsobem se zákazníci mohou očekávat zásilku z 40,000 až 50,000 čipů denně. Avalon nevysvětlil, jak se tento problém vyřešil.

9. Srpna oznámení uvedl, že 800.000 čipy byly naplánovány být dodáno v nejbližší době. S jejich každodenní odhadu Avalon by měl být schopen vymazat všechny objednávky do 25 dnů.

Přes thegenesisblock.com


Avalon vracuje zákazníkům z důvodu pozdních objednávekDůlní Bitcoin hardwaremanufacturer Avalon vydala významnou updateon jeho zpoždění dodávky čip, zajišťující to začne vrácení zákazníkům, kteří neabsolvovali své objednávky před 1. Června.

Společnost se chystá na své no-náhrady politiky, protože některé klienty jsou nyní čeká na své čipy pro téměř 21 týdnů v důsledku „událostí mimo naši kontrolu,“ tvrdí Avalon.

„I když se situace zlepšuje a čipy jsou lodní jsme se nakonec rozhodli vrátit naši politiku bez náhrady, a nabízejí možnost pro zákazníky požádat o plnou refundaci (v Bitcoin), pokud je to žádoucí,“ vysvětluje prohlášení.

Přestože jsme byli svědky v posledních dvou nebo třech měsících informace a obrázky z šarží čipů zřejmě dodané firmou, je tu zřejmě žádný skutečný potvrzení o těchto dávkách.

Prohlášení také uvádí, že „v jiných zprávách, pro ty, kteří se rozhodli počkat, nebo chcete-li vědět více o časovém rozvrhu dodávky rádi si uvědomit, dostáváme dávku 400,000+ čipů ve středu [září 4], s tím očekáváme být v dobré kondici pro splnění nadcházející termínů dodávek čipových objednávek provedených v červnu a později“.


Bangladéš hrozí rozsudkem Bitcoiners až do 12 let ve vězeníNové prohlášení vydané centrální bankou Bangladéše se ukázalo, že všechno, ale Bitcoin příjemný. Orgán odhalilo, že místní Bitcoiners mohly být odsouzen až na 12 let v jailif úřady jsou schopny prokázat, že co do činění s kryptoměna.

Orgán, který dohlíží na zaostalé bankovní systém v zemi, tvrdí, že sankce jsou zahrnuty v Bangladéši přísných proti praní špinavých peněz zákony. Podle The Telegraph, náhlá varování bylo vydáno poté, co banka acknowleged existenci zpráv v místních médiích, pokud jde o Bitcoin transakce v Bangladéši provedeno prostřednictvím on-line výměnných platforem.

„Bitcoin není zákonné platidlo z kterékoliv země. Každá transakce přes Bitcoin nebo jakékoliv jiné kryptoměna je trestný čin“, banka varovala v prohlášení toto pondělí (15.).

Přestože se krypto-aktivita by mohla přistát nějaké Bitcoiners ve vězení ve více než jedné zemi po celém světě, Bitcoin popularita stále roste. Doposud několik zemí varují uživatele na rizika spojená s digitálním penězům.

Zrovna minulý týden, například, top bankovní regulátor v Evropě „připomněl“ Banky v regionu, že by se neměla vztahovat na virtuální měny, dokud jsou další pravidla vytvořen s cílem chránit uživatele a bank. Také minulý týden Russia oznámila definitivní plány k zákazu Bitcoinand všechny ostatní cryptocurrencies do roku 2015.

To, co se teprve uvidí, jak bude v Bangladéši bankovní orgán vypořádat s přítomností pobočky Bitcoin nadace v zemi. Vytvoření skupiny národního Affiliate instituce - který hodlá propagovat používání Bitcoin v Bangladéši a jižní Asii - bylo oznámeno asi před měsícem.

Vybraný obrázek zdroj: Wikimedia

Související zprávy


Post ICO

Nejdůležitější úmluvy Bitcoin 2014

Post ICO

ASICMiner je USB Block Erupter vyprodán na BTCGuild za pouhých 40 minut

Post ICO

Banky, připravte se! Blokový řetězec se chystá skřípat váš svět

Post ICO

Bitcoin 2015 Price - předpověď Bitcoinovy hodnoty prostřednictvím Crowd moudrosti

Post ICO

Aplikace, která ukradne Bitcoins, přejímají Paypalovi Bitcoin a další

Post ICO

Bitcoin selže hotovostní test a je považován za komoditu ve Finsku

Post ICO

Bitcoin si podmaní dva nové významné příznivce: Euro Pacific, Peter Schiff a Julian Assange

Post ICO

Bitcoin Foundation Komentář k oddělení finančních služeb v New Yorku BitLicense Delay

Post ICO

Bitcoin výměny

Post ICO

100 000 výprodejů na řetězovém rádiu

Post ICO

BFL bitcoins být přesunut k soudně řízenou peněženku & prodal

Post ICO

Nová obchodní platforma Bitcoin přichází v červenci