Australané milují Bitcoin Bill Pay | Czech.Lamareschale.org

Australané milují Bitcoin Bill Pay

Australané milují Bitcoin Bill Pay

Brisbane-založené spuštění Living Room of Satoshi hlásí, že Australané zaplatili $ 150,000 každodenní účty za elektřinu s Bitcoin do tří měsíců od zahájení.

Obývací pokoj Satoshi je bezplatná on-line služba, která umožňuje platbu jakéhokoli BPAY povolen účet pomocí Bitcoin; včetně telefonní účty, účty za elektřinu, školné, kreditní karty a daňových plateb.

load...

Často nazýván ‚měnou na internetu‘, Bitcoin zažívá silný růst přijetí v Austrálii a nabízí rychlou a bezpečnou alternativu k tradičním on-line plateb.

Spoluzakladatel a technický ředitel Daniel Alexiuc řekl: „Použití Bitcoin v Austrálii rychle roste, a naši zákazníci nám říkají, že hledají další způsoby, jak tráví svůj Bitcoin. Placení účtů je něco, co my všichni, a mnoho z nich se nyní používá Bitcoin, jak to udělat.“

load...

Obývací pokoj Satoshi používá algoritmus, který okamžitě se dívá na ceny od špičkových Bitcoin burz po celém světě, která vede k účtu poplatníka pomocí služby zdarma.

Vzali jsme několik minut sednout s Alexiuc diskutovat o obývacím pokoji Satoshi.

Mike: Jaké jsou některé z největších překážek nebo překážek vy a váš tým musel překonat obývací pokoj Satoshi?

Alexiuc: Opozice od bank a zavedené poskytovatele platebních. Měli jsme obchodní bankovní účet uzavřen bez udání důvodu, a v současné době jsou na milost BPAY je (ve společném vlastnictví velkých 4 bank v Austrálii) pravidel obchodní, které jsou určeny k ochraně svých plateb koryta.

load...

Neznámo příbuzného Bitcoin mezi obchodníky. Bitcoin přijetí je stále ještě v plenkách v Austrálii, a demonstrovat výhody Bitcoin jako platební systém vyžaduje úsilí.

Zpožděné vedení finanční úřad. Australský daňový úřad plánuje oznámit své oficiální stanovisko k Bitcoin v červnu, ale museli ji odložit. Jsme si docela jisti, dobrého výsledku i když, jak bylo v nedávné vládní některé povzbudivé komentáře enquiryinto regulaci digitálních systémů:

„Nicméně, použití plnou vahou obezřetnostní nebo chování regulace na malé hráče a nových začínajících podniků, bez ohledu na závažnosti rizika, kterou zastupují, mohou potlačit hodnotné inovace zbytečně.“

Jedna věc, která byla absolutní potěšení v každém směru je Bitcoin sebe. To je důvod, proč jsme přesvědčeni, že digitální měna se stala běžnou platební možnost pro podnikání.

Mike: Co je to něco, co se v současné době pracuje na pro budoucnost obývacím pokoji Satoshi?

Alexiuc: Jsme nyní vyvíjejí Satoshi ★ platu, způsob, jak obchodníci přidat Bitcoin jako způsob platby na své účty a faktury. Plánujeme naše první obchodníka online v příštích třech měsících.

Mike: Máte nějaké plány, aby obývací pokoj Satoshi globální? Jakékoliv expanzní plány do budoucna?

Alexiuc: Právě teď se zaměřujeme naši energii na australském trhu. Nicméně jsme mnoho žádostí od Bitcoin uživatelům v jiných zemích, kteří by rádi viděli podobný systém, a jsou si dobře vědomi poptávky. Rozšiřujeme naši nabídku do jiných zemí je součástí našeho dlouhodobého plánu.

Díky Daniel Alexiuc trvat několik minut ze svého nabitého programu rozvoje mluvit s mince oheň, pokud jde o služby a plány do budoucna.

Související zprávy


Post ICO

Začátečník průvodce Monero (nákup, obchodování, těžba)

Post ICO

Bitcoin si podmaní dva nové významné příznivce: Euro Pacific, Peter Schiff a Julian Assange

Post ICO

Banky, připravte se! Blokový řetězec se chystá skřípat váš svět

Post ICO

Hle, první dítě Bitcoin

Post ICO

Bezkontaktní směnka EasyCoin připravena k provozu 31. prosince

Post ICO

70 stránek, které vám dávají zdarma Bitcoins - skutečně fungují?

Post ICO

Australský daňový úřad zpoždění rozhodnutí - stále chce Minimal TX Records

Post ICO

Bankovní giganti, kteří podporují technologii Bitcoin

Post ICO

Bill Egan, eGifter: pracujeme na získávání některých značek, které budou skutečně vzrušující pro komunitu Bitcoin

Post ICO

Největší Bitcoin Expo přesto - a můžete se dostat zdarma!

Post ICO

Bitcoin Black Friday 2014 rozbíjí všechny záznamy: Gyft, NewEgg mají nejlepší den prodeje vůbec

Post ICO

Bitcoin velké parochne