Australský daňový úřad zpoždění rozhodnutí - stále chce Minimal TX Records | Czech.Lamareschale.org

Australský daňový úřad zpoždění rozhodnutí - stále chce Minimal TX Records

Australský daňový úřad zpoždění rozhodnutí - stále chce Minimal TX Records

Australský Daně Office je pověřen různými úkoly, včetně konzultací, který se používá jako prostředek pro zlepšení správy Austrálie daňové a penzijní systémy takovým způsobem, který oni popisují jako těží národní zájmy.

load...

Fyzické nebo právnické osoby, aby požádat o konzultaci s úřadem, který bude poté konzultovat s komunitou o věcech, které jsou buď v národním zájmu, nebo by mohly výrazně zlepšit zdraví a efektivním fungováním systému.

Nedávno úřad měl za úkol přezkoumání Bitcoin pro daňové účely a počáteční konzultace ze strany úřadu byl dokončen.

Zástupci průmyslu z profesních a Bitcoin sdružení, a přední podniky podílející se na vznikající Bitcoin komunity, se setkal 29. Dubna 2014 s australským daňovým úřadem. Účastníci poskytl cenné informace o svých obchodních modelů a jak rozdílné daňové ošetření by značný dopad na jejich klienty, členy a obchody.

load...

Skupina cennou zpětnou vazbu o ATO výroků, které byly součástí ATO porad pro australskou pozici na tomto daňovém zacházení. ATO usilovala další rady od externího právního poradce, který má opožděné uvolňování pokynu, který se očekává, že bude brzy propuštěn. To zůstává prioritou ATO poskytovat komunitu s konečným pokynu včas pro lidi, aby dokončily své 2013-14 daňová přiznání. Klíčové informace, že daňový poplatník bude muset o každé transakci nebo události s Bitcoin je datum, částka $ A jaké to bylo pro a kdo druhá strana byla (jejich Bitcoin adresa, minimálně).

Zdá se, že Austrálie bude vyžadovat kdo jsou zapojeni do Bitcoin a kryptoměna se důkladně dokument každou transakci pro daňové účely, a přeje si, aby informace, pro kterého druhá strana podílející se na transakcích se ale bude pravděpodobně umožňují jednoduchý zápis adresy Bitcoin když další informace není k dispozici.

load...


Australští žadatelé o sociální zabezpečení musí nyní prohlásit aktivum v kybernetickém měněK dispozici je nová malá přírůstkem do australského důchodového přihláškou, která znamená velkou novinku pro komunitu Bitcoin v zemi a po celém světě. Od tohoto týdne je třeba australské penzijní aplikace deklarovat jejich „kybernetický měna“ aktiva, jako Bitcoin.

Formulář přihlášky zveřejněné ministerstvem sociálních služeb (DHS) staví Bitcoin na stejné úrovni jiných potenciálně hodnotné assetssuch jako „taxi desek, časových akcie, závodní koně, chrty, cestovní šeky“ a dalších sběratelských. Rozhodnutí, podle právník Sydney založené na „legitimizuje pojem digitální bohatství mimo zóny výklenku“.

Bitcoin vzhled na státem vydaném formuláři může být jemná, ale je to určitě významná, Amor Sexton, který pracuje na digitálním měna specialista firmy Adroit právníků, řekl CoinDesk.

Vypadá to, že kryptoměna mění způsob, jakým australská vláda vidí nehmotných aktiv, hlavně proto, že Bitcoin padne v tomto popisu, ale mohou být snadno obchoduje. „Pojem‚digitálního majetku‘nebo‚digitální aktiva‘se může zdát jednoduché, ale ve skutečnosti zpochybňuje některé ze základních pravidel práva k nemovitostem. Toto uznání kryptoměna jako aktivum je vývoj vlastnického práva a pojem bohatství“, ona přidal.

S tímto novým rozhodnutím, Austrálie neustále ukazuje, že je to jedna z mála zemí na světě, byl ochoten správně regulovat Bitcoin v okamžiku, aniž by došlo k významné překážky k jeho popularitě.

Jason Williams, prezident Asociace Bitcoin Austrálie, oznámila, že organizace je „radost“ na základě rozhodnutí vlády zahrnout Bitcoin ve formě. Kryptoměna je nyní považováno za formu bohatství v Austrálii, definice, která napadá myšlenku Bitcoin jako mezeru na trend.

Williams řekl, že „nejen že toto legitimovat Bitcoin jako formu bohatství, velmi zahrnutí Bitcoin do oficiálních vládních dokumentů ukazuje, že existuje skutečná snaha vládou do chápání a realizaci počítačové měny obecně a Bitcoin zejména technologie, které jsou nastaveny být trvalou součástí našeho finančního krajiny“.

Obrázek zdroj: Wikimedia


Autor Idiots Guide to Bitcoin zahajuje kampaň crowdfunding k rozšíření projektuPrvní Australský událost Beers4Bitcoinsis děje tuto neděli (29) v Sydney, ale to už víte. Datum bylo dost zvláštní pro místní Bitcoiners, kteří nyní mají hospodu (The Old Fitzroy), kde mohou uplatnit své kryptoměna koupit pivo a jiné nápoje, ale událost dostane ještě více zvláštní s přítomností Gustaf van Wyk, autor „idiot je průvodce Bitcoin“.

Ebook byl vytvořen a zahájen před pár měsíci na pomoc Bitcoin začátečníkům, které pokrývají vše, co potřebujete vědět o kryptoměna. O prezentaci, co se děje v Sydney, Gustaf van Wyk řekl:

Jak někteří z vás by mohl být vědomi, jsem strávil posledních devět měsíců písemně „Idiot Guide na Bitcoin“ a jaká cesta to bylo. To bylo tak dobře přijata tam, kde se mi podařilo ji budou podporovat, zvláště tady v Sydney.

Musím poděkovat vám všem za vaši podporu, bylo to opravdu fantastické, ale nastal čas, aby kopat do zářezu.

A co to znamená? „Chci rozšířit knihu, stejně jako publikovat ji fyzicky i globálně distribuovat. Vše ve snaze šířit dobré slovo o Bitcoin“, autor ohlášené.

Za účelem dosažení tohoto cíle, Gustaf van Wyk právě zahájila crowdfunding kampaň, která zde můžete zkontrolovat a objevovat celý projekt.

load...

Související zprávy


Post ICO

Amazon dále odmítá PayBase. GAW zapojit důlní

Post ICO

15 stránek všech vašich kryptografických otázek

Post ICO

Bitcoin zvítězí Virgin Galactic: zaplatit výlet do vesmíru s kryptocurrency

Post ICO

Tým BetCoin Casino zahajuje novou herní stránku BetCoin Circle a připravuje další zprávy

Post ICO

100 000 výprodejů na řetězovém rádiu

Post ICO

Bitcoin nadace Primer na právo jurisdikce Vydáno

Post ICO

Prohlášení společnosti BaFin z roku 2011 poskytuje společnosti Bitcoin společnosti v Evropě určité pokyny

Post ICO

Americký Červený kříž nyní přijímá bitcoin přes BitPay

Post ICO

Jak 7.9 milionů lidí adoptuje Bitcoin na Blízkém východě

Post ICO

Získání portfolia Lemon společnosti LifeLock vymaže všechny očekávání podpory Bitcoin

Post ICO

Barclays testuje technologii bitcoin

Post ICO

2014 Bitcoin St. Petersburg Bowl: Bitcoiners získávají exkluzivní přístup k předprodejním lístkům