Australské národní slovní středisko zvolí slovo Bitcoin jako slovo roku 2013 | Czech.Lamareschale.org

Australské národní slovní středisko zvolí slovo Bitcoin jako slovo roku 2013

Australské národní slovní středisko zvolí slovo Bitcoin jako slovo roku 2013

Bitcoin je nové slovo roku

podle Australian National Dictionary Centre (ANDC), instituce se sídlem v Canbeře, na Australian National University (ANU).

Jméno světově nejznámější kryptoměna byl vybrán ANDC po rozsáhlém výzkumu, který shromáždil další slova a fráze, které se staly velmi populární v průběhu roku 2013.

load...

Protuberance Toto slovo je exponenciálně roste v celém roce 2013. Frekvence slova Bitcoin zvýšila o více než 1000 procent v médiích, protože loni touto dobou. Mnozí Australian začínají být vědomi Bitcoins prostřednictvím osobního investování v měně, a přes zvyšující se počet podniků, které jsou přijímání měny v obchodních transakcích.

Webové stránky ANDC je

load...

Amanda Laugesen, zástupce města, citoval ABC News, uvedena jiná slova, která byla též uvažovat jako je FOMO (či ‚strachu z chybějících out‘), microparty nebo twerk. „Výsledky Federal Election viděl slovo microparty přišel k výtečnosti v odkazu na malých politických stran často založeny kolem jediného problému,“ řekl Laugesen s tím, že v průběhu tohoto roku jsme se také dozvěděli, že „k twerk se tančit v sexuálně provokativní způsobem zahrnujícím bodné pohybů kyčle a nízkou nacpané postoj“.

Jason Williams, prezident Bitcoin Association of Australia (BAA), chválí rozhodnutí. „Myslím, že Bitcoin bytí slovo roku ukazuje, že to se stává pojmem“, řekl Bitcoin Examiner.

load...

Zpět v srpnu, Oxford University Press také oznámil, že Bitcoin byl jeden nové přírůstky do Oxfordu slovníky Online (ODO), ve svém obvyklém čtvrtletní zpřesnění údajů.

„2013 byl skvělý rok uvědomění pro Bitcoin a 2014 bude rokem Bitcoin explodující do domovů lidí. Bude to jednodušší, než kdy jindy, aby se lidé dostat do rukou Bitcoins, a také snadnější než kdy jindy pro lidi utrácet je na předmětech denní potřeby“, prezident BAA přidán.

Bitcoin Vánoce v Austrálii

Když už mluvíme o utrácení kryptoměna, jak o koupi vánočních dárků s Bitcoin? Jason Williams potvrzuje to je přesně to, co se děje v Austrálii:. „Koupil jsem většinu své věci on-line, je to jen tak snadné Neexistuje riziko krádeže identity a je to naprosto bezpečné transakce Bitcoin je skvěle vyrovnává, bariéru. Vstupem je velmi nízká a transakce jsou v bezpečí.“

Na druhou stranu, přijímání kryptoměna je velká výhoda pro obchodníky, kteří „nemají starat o zpětné zúčtování, podvody s kreditními kartami, nebo náklady na dodržování předpisů“. Podle Williamse, „příští rok budeme vidět stále více a více obchodníků přijímat Bitcoinand počet věcí, které můžeme všichni nakupují on-line bude jen zvyšovat.“

Po jeho oficiálním zahájení v říjnu Bitcoin Association of Australia byla usilovně pracuje na podporu virtuální měnu v zemi. „Od oznámení, počet členství a obecné dotazy šel přes střechu. Je to velmi vzrušující pro nás všechny být součástí něčeho tak převratnou“.

V poslední době se instituce také stal oficiálním pobočkou nadace Bitcoin. Williams říká, že je „velmi vzrušující doba pro Austrálii. Bitcoin Foundation poskytuje velkou podporu pro Bitcoin Association of Australia, což nám umožní soustředit se na ochranu, prosazování a standardizaci Bitcoin v zemi“.

Související zprávy


Post ICO

5 způsobů, jak využít Bitcoin nízkou cenu ve vašem zájmu

Post ICO

20 expertů Bitcoin, které byste měli sledovat na Twitteru

Post ICO

Bitcoin jádra verze 0.11.0 uvolněna

Post ICO

Bitcoin výměny: Coinbase rozšiřuje do Velké Británie, Švédsko schválilo první BTC Burdens Trading Poznámka

Post ICO

9 Hry inspirované kryptocurrency, které byste měli hrát

Post ICO

Přijímat Bitcoin jako platbu? Řekněme ano, ale buďte zároveň opatrní

Post ICO

5 Důvody, proč internet peněz rozdrtí centralizované finance

Post ICO

10 málo známých funkcí skrytých uvnitř Blockchain.info

Post ICO

První pobočka Bitcoin Foundation v jižní Asii pochází z Bangladéše

Post ICO

5 Pozoruhodné Bitcoin videa, které byste měli sledovat

Post ICO

Alex Berk, Black Arrow: jakmile je k dispozici 14nm, uvolníme novou ASIC, která bude mít lepší výkon než jiné 14nm návrhy

Post ICO

Bitcoin může být příčinou smrti online pirátství, předpovídá zakladatel Isohunt