Australský ilustrátor zahajuje průvodce Idiotem pro Bitcoin, ebook pro začátečníky | Czech.Lamareschale.org

Australský ilustrátor zahajuje průvodce Idiotem pro Bitcoin, ebook pro začátečníky

Australský ilustrátor zahajuje průvodce Idiotem pro Bitcoin, ebook pro začátečníky

„Idiot je průvodce Bitcoin“ je nový ebook, že má v úmyslu rozšířit povědomí o kryptoměna

Vysvětlovat „Bitcoin pro každodenní muže a jeho psa“. Tato příručka, která byla zahájena tento týden, byl vyvinut australskou ilustrátor na volné noze Gustaf van Wyk.

Podle tiskové zprávy, kniha byla vytvořena s cílem pomoci Bitcoin začátečníkům, „pokrývá vše, co potřebují vědět, aby se vypořádat s zásadně rušivé technologie, která je Bitcoin“. Crypto-guide stojí 0,07 BTC (ekvivalent k $ 7,77) a má 100% spokojenosti záruku vrácení peněz.

load...

„Čím silnější Bitcoin dostane větší hrozbou se stává na samotných institucí, které mají kupní sílu, aby úplně narušit a zničit ho. Podle autora, přežití digitální měny revoluce spočívá v zásadě ve svých rozšířených useas prostředek směny, není v ní jako investice“, tisková zpráva dodává.

V krátkém rozhovoru, Gustaf van Wyk řekl, že „tím, že mu [Bitcoin] objektivní hodnoty na ulici můžeme vzít značný odpor proti boji, který Bitcoin bude muset nevyhnutelně vydržet, než se může skutečně změnit svět. Kniha, pokud nic jiného, ​​je gesto směrem k tomuto účelu“.

load...

Kromě výuky základů virtuální měna, „idiot je průvodce Bitcoin“ Má úžasné a barevné ilustrace vytvořené autorem. Mnoho čtenářů již poskytl pozitivní zpětnou vazbu, ale vedení chce oslovit širší publikum.

Můžete najít ebook zde, ve stejné webové stránky, které také hostitelem autora blogu, ale bude zpřístupněn poboček v nejbližších týdnech.Australská právnická kancelář převezme službu BitPOS, která přijímá platby BitcoinAdroit Lawyershas stala jedním z prvních advokátních kanceláří v Austrálii akceptovat Bitcoinas možnost platby. Společnost, zakládající partner v Bitcoin obchodní služby poskytovatele BitPOS, se sídlem v Sydney a specializuje se na poskytování firemní a komerční poradenství pro výrobu, IT, médií a služeb.

load...

Toto rozhodnutí bylo podpořeno právním ředitel firmy. Mark Toohey věří, že kryptoměna „bude brzy promovat z‚rychlé přijetí‘fáze a stane se běžně používanou formou zabezpečeného online platby,“ uvádí tisková zpráva.

Podle Toohey, kdo založil společnost v roce 2008, „Bitcoins usnadnit nákladově efektivní a bezpečný způsob online platby. Snížené transakční poplatky a okamžité vyrovnání mají potenciál dramaticky změnit způsob podnikání se provádí on-line.“

Když se lidé transact použití Bitcoins budou ohromeni tím, jak rychlé, levné a snadno proces transakce. Bitcoin boří bariéry v tradičních platebních metod a umožňuje poskytovatelům služeb, jako jsme my, jak využít skutečný potenciál on-line plateb.

Jason Williams, zakladatel BitPOS, říká, že „služby jako BitPOS poskytovat ověření transakce a povolení na podporu důvěry v tento nový platební systém. BitPOS poskytuje bezpečný a jednoduchý způsob, jak používat Bitcoinsfor online i offline transakce“.

Ale BitPOS má větší (dobrý) zprávu oznámit. Tato služba je také pomáhá první Bitcoin-přátelské restaurace v Sydney přijímat digitální peníze. Zákazníci sovy Housewill brzy moci platit za jejich jídla s kryptoměna.


Australská startup spouští platformu pro obchodování s okraji pouze pro BitcoinMožná již víte, název Btc.sxas jednoho ze sponzorů akce „Beers4Bitcoins“, nastavte vyskytují v Sydney. Spouštěcí figuroval v článku publikovaném 99Bitcoins o kryptoměna panorama v Austrálii, ale teď je čas vědět Btc.sx trochu lépe.

Tato služba, obchodní platforma, která pracuje výhradně s Bitcoin byl vytvořen Joseph Lee, ex-bankerwho použité celý svůj profesní zázemí a osobní zkušenosti vsadit na budoucnost virtuální měna. Jako jeden z prvních osvojitelem digitální mince, rozšířil své investice a začal pracovat s Bitcoins až uviděl všechny možnosti.

Nyní chce, aby všichni mají šanci spekulovat o hodnotě kryptoměna pomocí vhodného nástroje, ale bez větších rizik. Tak on vytvořil Btc.sx, který pracuje pouze s Bitcoin: který zahrnuje všechny obchody, výplaty a vklady. Kromě toho, že platforma se zaměřuje na obchodování s marží, že investorům umožňuje využít stávající Bitcoins a zvýšit jejich výplaty.

Nicméně Btc.sx eliminuje část rizika spojeného s činnostmi, jako jsou tyto strany vyžadují zálohu. Tato počáteční hodnota určuje, kolik má velikost sázky může investor dělat, což jim umožňuje omezit jejich celkovou expozici.

Podle Josepha Leea, „pokud se trh pohybuje proti nim [investory] ve velmi silným způsobem, pak jsem se vystupovat jako protistrany k řízení uvedeného rizika. Když ztratím víc než to, co můj klient položí jako zálohu, pak se vyjde z kapsy. Už nikdy účtovat klientovi více, než je jejich uložení na této pozici“.

Lee začal pracovat na platformě jen před devíti měsíci jako jediný zakladatel, ale po osobním vkladem 150.000 australských dolarů, se mu podařilo spustit službu před třemi měsíci. Jeden a půl měsíce po tom, Btc.sx překvapivě dosáhl profitabilityand stále vzkvétá.

Přes zdnet.com

load...

Související zprávy


Post ICO

Včelí bratři: mladí šikovní podnikatelé udržují prosperující a již vydělaní první Bitcoin

Post ICO

Aplikace, která ukradne Bitcoins, přejímají Paypalovi Bitcoin a další

Post ICO

Bitva výměna Kraken překračuje kanadské hranice

Post ICO

Bitcoin vydírání dopisy

Post ICO

60 Second Video News Shrnutí - 22. ledna 2018

Post ICO

260 Letecké společnosti nyní přijímají Bitcoin díky novému partnerství Bitnet

Post ICO

Daňový úřad Austrálie (konečně) vydává pokyny Bitcoin

Post ICO

Adopce Bitcoin: Top 5 rozvojových zemí

Post ICO

Bitola a budoucnost peněz: Atlanta hostí kryptografickou konferenci v říjnu

Post ICO

Australské národní slovní středisko zvolí slovo Bitcoin jako slovo roku 2013

Post ICO

Bitcoin komunita odcizuje Mt. Gox kvůli ospravedlnění chyby: seznam 10 reakcí

Post ICO

Největší Bitcoin Expo přesto - a můžete se dostat zdarma!