Austrálie považuje Bitcoin za měnu | Czech.Lamareschale.org

Austrálie považuje Bitcoin za měnu

Austrálie považuje Bitcoin za měnu

Australského Senátu Economics Reference výbor přezkoumá stav digitálních měn v zemi v nedávné zprávě. Jejich zjištění je, že všechny cryptocurrencies by se mělo zacházet jako měna pro účely zboží a služeb, rekreační poplatek (GST), spíše než předchozí definici nehmotného majetku realizovaného australským daňovým úřadem (ATO).

load...

Předchozí nařízení definuje výcvik nebyl uvítán podnikatelské sféry Bitcoin v Austrálii, se mnohé podniky kritizovat rozhodnutí a hrozí přejít do jiných zemí kryptoměna s dětmi, aby se zabránilo finanční sankce.

Thereportrecognized že předchozí postoj byl ovlivňující Bitcoin podnikatelů a dát zbytečný tlak na nových startech.

Senátor Sam Dastyari, který předsedal výboru, řekl, že:

load...

„Není pochyb o tom, hlavním přínosem bude důvěra a jistota, že odstranění GST poskytne našim vlastním digitální podnikatele a zahraniční podniky, které chtějí zřídit zde. A co je nejdůležitější, bude-li odeslat zprávu s místními podnikateli tech, že jejich vláda je naslouchat jim, a to samo o sobě je důležitým krokem vpřed.“

Nový předpis se říká, že mají výrazný dopad mezi australskou šifrovací komunity. Změna se netýká pouze Bitcoin výměnu, ale v podstatě všechny podniky, které se zabývají digitálním penězům.

[Tweet_box konstrukce = „default“] senátu Australana je Economics Reference výbor rozhodl, že všechny cryptocurrencies by se mělo zacházet jako měna pro účely zboží a služby dani. [/ Tweet_box]

load...

Jason Williams, prezident Bitcoin Association of Australia a spoluzakladatel BitPOS řekl 99Bitcoins, že „výsledkem šetření australská vláda je opravdu velký a pozitivní krok směrem k budoucnosti. Je to samozřejmě nemá žádný bezprostřední vliv na to, co ATO rozhodl o, nicméně, udává tón v blízké budoucnosti.“

„Toto rozhodnutí bylo dlouho očekávaným a je úvěr pro každého v komunitě Bitcoin kteří loboval a přinesl Bitcoin do hlavního proudu,“ dodal.

Williams také zmínil, jak nadšený australský Bitcoin komunita. „Máme telegram (modlit IM) skupina, která má mnoho lidí ze Sydney a členů komunity Aussie v něm. Když jsem se přihlásit, pro kontrolu zpráv dnes ráno, tam bylo hodně brnknout kolem tohoto. Komunita opravdu argumentoval dlouho a tvrdě na vládu, aby přijala pozitivní postoj k Bitcoin. Jsme hrdí Australané a chceme opravdu Australia být viděn jako světový lídr v kryptoměna prostoru. To je skutečně velký, pozitivní krok v tomto směru. "

I když se rozhodnutí dosud nebyl schválen Senátem, Senát Očekává se, že doporučení v několika dnech, podle australského tisku. Dastyari také řekl, že v současné době plná podpora není k dispozici pro regulaci Bitcoin, protože někteří zástupci chtějí skutečně vyzkoušet a zjistit, co finanční možnosti Bitcoin technologie nabízí, spíše než aby se zasadila ji pryč s regulací.

Podrobná zpráva se 74 stránek také zmiňuje rizika spojená s předpisy, a uznává, že další výzkum a práce je třeba udělat, pokud jde o digitální měně pro to, aby regulatedby australské cenné papíry a podíly Komise a další orgány.

Přezkoumání obdržela odpovědi od téměř 48 firem a jednotlivců, které naznačují, a sdílejí své znalosti o kryptoměna. Nejnápadnější byla odezva od Ripple Labs: „harmonizace globální standard pro digitální měny by mohla stanovit jasná pravidla a zajistit ještě rovnější podmínky pro technology a společnosti, které inovace na využívající digitální měny.“

Předpokládaný termín pro předložení zprávy do Senátu se říká, že 10.srpna

Mnoho Bitcoin nadšenci doufají, že toto nařízení pomůže digitální inovátoři v celé Austrálii zlepšit své vztahy s vládou, a zároveň pomáhá jejich podnikání poroste.

Je-li úprava projde, pak Austrálie se připojí k řadám z mála zemí, které považují Bitcoin jako měny, jako je Velká Británie, která se rozhodla v loňském roce k léčbě Bitcoin jako oběživo a vyňaté ji od daně z přidané hodnoty.

load...

Související zprávy


Post ICO

Bitcoin vám nyní může koupit plážový luxusní apartmán na Kypru

Post ICO

38. ředitel mincovny USA na Keynote u Raleigh

Post ICO

Bank of France varuje Bitcoiners a obchodníky o rizicích kryptocurrency

Post ICO

7 důvodů, proč vaše firma Bitcoin stráví zákazníky

Post ICO

Bitcoin Black Friday 2014 rozbíjí všechny záznamy: Gyft, NewEgg mají nejlepší den prodeje vůbec

Post ICO

1200 obchodníků připravených k tomu, aby se tento rok Bitcoin Black Friday stal největším

Post ICO

Bitcoin Apps

Post ICO

Hle, první dítě Bitcoin

Post ICO

Pověst o Seattle Seahawks, která přijímá Bitcoin, je falešná

Post ICO

Nástroj pro maximalizaci vašich výnosů

Post ICO

Bezkontaktní směnka EasyCoin připravena k provozu 31. prosince

Post ICO

Bankovní giganti, kteří podporují technologii Bitcoin