Útok bude znamenat, že Bitcoin výměny budou mnohem odolnější, říká Antonopoulos | Czech.Lamareschale.org

Útok bude znamenat, že Bitcoin výměny budou mnohem odolnější, říká Antonopoulos

Útok bude znamenat, že Bitcoin výměny budou mnohem odolnější, říká Antonopoulos

Jako několik výměn oznámili, že dočasně zastaví všechny výběry Bitcoin toto úterý (11), kryptoměna vesmír zjistil, že „masivní a koordinované útok“ byl vypuštěn bot systémem a mělo vliv těchto společností.

load...

Informace byla odhalena včera Andreas Antonopoulos, vedoucí bezpečnostního úředníka Blockchain.info je. Řekl, že útok DDoS využívá Bitcoin je transakce malleability featureand jeho uplatnění ve stejné době k několika transakcí v síti, Coindesk hlášeny.

Antonopoulos se uvádí, že „tak, jak jsou vytvářeny transakce, znetvořené / paralelní transakce jsou také vytvořeny tak, aby vytvořit mlhu zmatku po celé sítě, což pak má vliv téměř každý implementace tam venku“.

load...

Do té doby, exchangeslike popularBitstamp připojil Mt. Gox a suspendován všechny výběry BTC.

Přesto, to je jiná situace. „Mt. GOX se opíral o nesprávný implementace se zdá jiné výměny byly také spoléhat na nesprávných implementací. (...) Jejich [gox své] pokus o vině software Bitcoin byl hrubě nezodpovědné. Na konci to bude dále diskreditovat GOX a odhalit jejich vedení nekompetentnost“, Antonopoulos řekl CoinSpectator.

V případě, že Bitstamp, tím burza oznámila svůj „software je extrémně opatrný ohledně Bitcoin transakce. V současné době pozastavila zpracování výběrů Bitcoin vzhledem k nekonzistentním výsledkům oznámených naší bitcoind peněženky, způsobené útokem typu denial-of-service pomocí transakce malleability dočasně narušit rovnováhu přezkoušení. Jako takový, Bitcoin odstoupení a zpracování vkladu bude dočasně pozastaveno, dokud není software fix vydán“, čte prohlášení publikované on-line společnosti.

load...

Žádné finanční prostředky byly ztraceny a žádné prostředky jsou v nebezpečí.

Jedná se o útoku denial-of-service umožněna několika nedorozuměním v implementacích Bitcoin peněženky. Tyto nedorozumění mají jednoduché řešení, které jsou realizovány jak mluvíme, a jsme přesvědčeni, vše se vrátí do normálu brzy.

Výběry, které neprošly na 10. A 11. Února budou zrušeny a částky vrácena zpět do zůstatky na účtu zákazníka.

Také BTC-e oznámila možným zdržením na transakce úvěrování. Na druhé straně, digitální obchodní aktivum platforma Kraken ujistil nebylo zastavení žádnou Bitcoin souvisejícího operationsdue na předchozí „plánování“.

Skrz toto úterý (11), Antonopoulos stále aktualizuje svůj Twitter profilewith zprávy o útoku. Poté, co zaručuje, že „Bitcoin komunita má více nezávislých aktérů při pohledu na bezpečnost sítí a podle potřeby spolupracujícím“, dodal, že „dopad útoku bude zrušen na vadných implementací. Tvárnosti bude existovat, ale neovlivní to.“

Věří, že „od této doby příští týden, všechny výměny bude mnohem odolnější vůči těmto fantom TXS a DoS útok“, dělat kryptoměna a všechny související transakce bezpečnější.

Transakce poddajnost, rys Bitcoin dokumentována od roku 2011, někdy může nést následky, jako v případě Mt GOX je. Podle šéfa bezpečnostní důstojník Blockchain.info to, „to není pravda pro jiné výměny, protože nejsme tak hloupí, vydat výběry bez kontroly je ven na prvním místě“. A ačkoli četné výměny jsou nyní zastavit své operace, aby posílily svůj software, „to je důležité si uvědomit, žádné finanční prostředky byly ztraceny“.

Vzestup toto téma připomíná některé Satoshi Nakamoto poslední slova: „. Když Gavin a já jsem jasně řekl dříve, software není vůbec odolná proti DoS útoku Jedná se o jednu zlepšení, ale stále existují další způsoby, jak zaútočit, než budu moct spočítat".

Nicméně, opět Bitcoin smrt byla oznámena až příliš brzy. Navzdory předchozím poklesu cen od $ 900 do méně než 600 $, digitální měna se ukazuje, jak pružná to může být, když tváří v tvář takovému útoku. Hodnota i zpět během posledního hoursand se nyní pohybuje okolo 660 $.

Související zprávy


Post ICO

Orgány uzavřely Silk Road 2.0 a další webové stránky - zatkli tři muže v USA a Irsku

Post ICO

9 Hry inspirované kryptocurrency, které byste měli hrát

Post ICO

Exkluzivní platforma Clipperz Bitcoin se pohybuje na Islandu

Post ICO

Adam Draper Přidáno do Cryptolina

Post ICO

Přijímat Bitcoin jako platbu? Řekněme ano, ale buďte zároveň opatrní

Post ICO

Všechny Bitcoins a Litecoins pryč: polský Bitcoin výměna Bidextreme.pl hacknut

Post ICO

Dracon univerzita, která je přátelská k životnímu prostředí, nabízí bezplatný kurz online o kryptosměnlivosti

Post ICO

Používají uživatelé Bitcoin spěch nebo snílky?

Post ICO

Bitvařský podnikatel Erik Voorhees obviněný Komisí pro cenné papíry a burzy

Post ICO

Bitcoin vydírání dopisy

Post ICO

Přijmout bitcoin je požehnání pro MovieTickets.com

Post ICO

Bitová platforma Gyft získá investice ve výši 5 milionů dolarů a rozšiřuje se do nových zemí s pomocí kryptocurrency