Atlas spustí kampaň za účelem vytvoření nové burzy Bitcoin | Czech.Lamareschale.org

Atlas spustí kampaň za účelem vytvoření nové burzy Bitcoin

Atlas spustí kampaň za účelem vytvoření nové burzy Bitcoin

Tam by mohla být nová Bitcoin exchangeon horizontu s tím, že společnost Atlas ATS Inc. Zahajuje marketingovou kampaň a získávání finančních prostředků na podporu Atlas Exchange.

Firma New York-založená společnost již začal sbírat dary na crowdfunding platformě Indiegogoand inzerovat svůj nový projekt v průběhu prezentace na veřejných akcích. Za pouhé dva dny, 10. Července, bude společnost prezentovat své nápady na Bitcoin Start-up akce v líhni, v New Yorku.

load...

Podle společnosti, tato platforma „bude poskytovat kritické a včasné podpory pro ekonomiku Bitcoin, což vyžaduje osvědčené, zralý pro výměnu technologií s cílem vytvořit likviditu a stabilitu“ kryptoměna potřebám.

Kromě získávání peněz pro vytvoření výměny, Atlas využívá také kampaň na Indiegogo s cílem zvýšit povědomí o digitálním currenciesand výhody používání spolehlivou platformu pro výměnu. Členové, kteří se rozhodnou připojit a podporovat projekt bude nabídnuta některé odměny, z trička na doživotní členství.

load...

Chcete-li zjistit kampaň Indiegogo a dokonce možná opustí svůj příspěvek, klikněte sem.Pozor, všichni studenti na Draper University: nyní můžete platit výuku s BitcoinemPokud jste v inovativním internátní školu pro mladé podnikatele, proč nemůžete platit školné s Bitcoin? To je to, co Draper Universitymight si myslel, protože nedávno oznámila (docela pyšně, můžeme přidat), které se zpracovávají svou první platbu školného v Bitcoin pomocí Coinbase.

Škola, která se nachází v Kalifornii (USA), a známý pro své různé vize a vzdělávacích metod, přijal jeho první Bitcoins jako platba za rok 2013 letní zasedání, které začíná v červnu 24. Kromě peněz, instituce rovněž akceptuje jiné způsoby platby, například as vyměňování služeb.

load...

Pokud jste si přečíst, co zakladatel Draper univerzity (a také zakladatel a výkonný ředitel Draper Fisher Jurvetson) má říkat, toto rozhodnutí je zcela logické. „Některé z těch výhledových podnikatelé jsou aktivní obchodníci Bitcoin. Na Draper University of Heroes, akceptujeme Bitcoin zaplacení školného, ​​neboť se jedná o slibný měna se ocenit hodnotu. Prozatím jsme stále přijímat dolary, taky,“ řekl Tim Draper.

Je to „dát své peníze, kde se vaše ústa“ druh myšlení: je-li Draper University podporuje inovační podnikání, proč nebude akceptovat inovativní formu měny? To by bylo špatné! Přijímání Bitcoinis jen další ilustraci toho, jak Draper University sleduje stejný inovativní model to učí.

Univerzita nabízí inovativní program navržen tak, aby inspirovat a poskytnout všechny potřebné nástroje pro studenty, kteří sní budovat své vlastní firmy. Draper University nabízí čtyři zasedání ročně, a to zejména pro mladé podnikatele ve věku od 18 do 26, kteří nyní mohou využít Bitcoin platit školného mezi.

Přes finance.yahoo.com


Pozor, všechny Sydney Bitcoiners! Beers4Bitcoin je nyní měsíční událostíPrvní Australský Beers4Bitcoins, v Sydney, byl takový úžasný úspěch, že tým za akci se rozhodl přeměnit ji na měsíční tradice začíná v listopadu. Setkání se bude konat v thefirst neděli v měsíci, v Old Fitzroy.

„Je to skvělé hospody, systém BitPOS je vše správně nastaveno a Gaz, hostinský, vzal trochu sázka do loterie na podporu nás, máme pocit, že je to jen spravedlivé, oplatit“, Matt Hoare, jeden z organizátoři a člen skupiny BitcoinSYD, řekl Bitcoin Examiner.

Formálně, společenské setkání bude probíhat od 3 hodin do 6 hodin, „ale lidé mají možnost zůstat v baru až do uzavření“, kolem půlnoci, Hoare dodává. Kromě toho umožňuje místní Bitcoiners pít čerstvé pivo a jiné nápoje výměnou za kryptoměna, bude tato událost také skvělá příležitost ukázat ostatní klienty, jak Bitcoin funguje.

„Máme plány pro prezentaci, ale pozornost bude věnována‚hands on‘, takže příklady nových systémů a služeb, které mohou být prokázány v davu bude nejlepší,“ říká Matt.

Pokud jste v Sydney, proč si dělat vzhled? První měsíční Beers4Bitcoins se bude konat dne 3. Listopadu a sakra nejnovější aktualizace týkající se setkání zde.


Australská platforma crowdfunding, která je zřejmá, zahrnuje Bitcoin ve svém seznamu měnPo několika požadavků uživatelů Bitcoin, Aussie crowdfunding platforma Pozible konečně začaly přijímat kryptoměna zástavy.

Novinkou byl oznámen v místě přes oficiální zprávu, která měla krátké vysvětlení o Bitcoin pro začátečníky venku. Pozible přijímá virtuální donationsthrough Coinjar.

Aby bylo možné darovat Bitcoins projekt, tvůrci potřebují mít Bitcoin walletto přijmout kryptoměna. Takže, pokud uvažujete o financování své myšlenky prostřednictvím Pozible, že by bylo velkým přínosem pro vytvoření virtuální peněženku a zvýšit své šance na získání zástav.

Na druhé straně, fanoušci mohou použít libovolný peněženku darovat, samozřejmě, ale musí zajistit zpáteční adresu v případě, že cíl je neúspěšné.

Podle Pozible, Bitcoin dary jsou zpracovány ihned na vkladní účet Pozible je, na rozdíl od jiných platebních metod, takže je jednodušší a rychlejší.

Poté je ekvivalentní výměna částku měny projektu se přidá k celkovému projektu. To znamená, že Bitcoins budou převedeny pouze tehdy, když je projekt dosáhne svého konečného cíle. Tato platforma je pětiprocentní poplatek bude vztahovat i na kryptoměna závazky.

load...

Související zprávy


Post ICO

Snadnější způsob přijímání e-mailů prostřednictvím adresy Bitcoin? Ano prosím

Post ICO

Banky, připravte se! Blokový řetězec se chystá skřípat váš svět

Post ICO

Nejnovější zpráva Bank of Canada uvádí, že Bitcoin může přinést rizika pro celkovou finanční stabilitu

Post ICO

15 stránek všech vašich kryptografických otázek

Post ICO

Prohlášení společnosti BaFin z roku 2011 poskytuje společnosti Bitcoin společnosti v Evropě určité pokyny

Post ICO

Téměř polovina britských uživatelů Bitcoin věří v regulaci kryptografických měn

Post ICO

Všechny Bitcoins a Litecoins pryč: polský Bitcoin výměna Bidextreme.pl hacknut

Post ICO

Austrálie považuje Bitcoin za měnu

Post ICO

Bitcoin Foundation Komentář k oddělení finančních služeb v New Yorku BitLicense Delay

Post ICO

Bitcoin Foundation je v úpadku, PayPal integruje BTC a další

Post ICO

Australský ilustrátor zahajuje průvodce Idiotem pro Bitcoin, ebook pro začátečníky

Post ICO

Bitcoin ATM Genesis1 přistává v Queenslandu