ASICMiner je USB Block Erupter vyprodán na BTCGuild za pouhých 40 minut | Czech.Lamareschale.org

ASICMiner je USB Block Erupter vyprodán na BTCGuild za pouhých 40 minut

ASICMiner je USB Block Erupter vyprodán na BTCGuild za pouhých 40 minut

Prodej těžební přístroj ASICMiner rozhraní USB Block Erupter byl opravdový úspěch! Před několika dny, BTCGuild, v současnosti druhým největším hornickým bazén (se 17 procent sítě hashpower), začal prodávat zařízení. Potřebovali jen 40 minut vyprodat volné 1000 jednotek.

load...

Jak možná víte, ASICMiner je největší těžební společností v Bitcoin vesmíru. Sám, společnost je zodpovědná za jednu čtvrtinu celého kryptoměna sítí, které se liší od jiných skupin, jako jsou motýlích Labs nebo Avalon z hlediska výrobního stylu.

Vzhledem k tomu, první výrobek firmy, úspěch byl vždy přítomen. Hlavním vysvětlením tohoto úspěchu je spojení mezi tím, že ASIC vyrábí svá zařízení a náhlý vzestup cen Bitcoin. Od prvních úspěchů na velkovýrobu jejich velkých těžebních zařízení, to byl jen malý krůček.

load...

Kromě toho až do dnešního dne, společnost je známý za to, že on-line přítomnost, na rozdíl od několika spoors zanechal v Bitcointalk fóra. ASIC dokonce byl popisován jako „první na světě sto milionů dolarů společnosti, aniž by webové stránky“. To je důvod, proč je prodej svých výrobků se snadněji provádí prostřednictvím prodejců třetích stran, jako BTCGuild. Horníci poděkovat toto rozhodnutí, nebo jinak, budou muset zpochybnit zařízení v aukci na fóru bázi.

Pro tuto chvíli je to jen další důkaz úspěchu ASIC. Jeden tisíc důlní zařízení prodal za pouhých 40 minut ?! Pokud to není hit, nevíme jak to nazvat. Dobrý miningto všechny z vás, kteří si koupili jeden!

load...

Přes bitcoinmagazine.comZeptejte lékaře lékařské otázky a odměňujte je společností BitcoinMyšlenka by se mohlo zdát trochu divné, ale jen myslet na všechny ty lidi, kteří žijí v opuštěných místech a mají dělat desítky mil dosáhnout lékaře... Když je to vlastně jedno, aby jim pomohla. CoinMDis platformu, která shromažďuje lékařů z celého světa, kteří jsou připraveni odpovědět na vaše lékařské otázky či pochybnosti.

Tato služba je zdarma, ale pokud máte pocit, že poskytnuté odpověď opravdu pomoci vám, nebo si jen chcete odměňovat lékaře je tu možnost darování Bitcoins.

Zatímco webové stránky je zaměřen na lidi bez přístupu ke kvalitní zdravotní péči, a to zejména v zemích třetího světa, každý může vyzkoušet. Jiné cílové skupiny jsou také lidé bez zdravotního pojištění nebo pacienti, kteří hledají druhý názory.

Ale jak si můžete být jisti, že platforma zabývá opravdovými lékaři pouze? Zatímco web je anonymní pro uživatele i lékaři, kvalita služby být jisti tím, že všechny otázky a odpovědi jsou otevřené pro veřejnost, aby ostatní lékaři je mohli prohlédnout. Kromě toho, že služba je zdarma, takže není žádné automatické odměny pro lidi, předstírá, že je zdravotní professionais.

Pro tuto chvíli je platforma vítá všechny lékaře, včetně stážistů. Ale jak se počet odborníků roste, bude služba „zavádí několik proceduresto ověřit, zda jsou nově přijatí odborníci kvalifikovaní“.


Asociace Bitcoin France je nejnovější kapitulací společnosti Nadace BitcoinPo Bangladéši a Rumunska, Francie se stane další zemí, která má instituci uznáván jako Bitcoin nadace kapitole Partnerský. Sdružení Bitcoin Francie v čele s Philippem Rodriguez, je teď oficiálním členem projektu nadace.

„Francie je zemí, kde svoboda patří vysoká jako nejvyšší hodnoty, což zemi živnou půdou pro inovativní služby a firem, které využívají protokol Bitcoin,“ řekl Jon Matonis, výkonný ředitel nadace Bitcoin.

Kromě přidružení Bitcoin Francii, v zemi - konkrétně hlavní město Paříž - je také domov pro Bitcoin velvyslanectví a spouštěcí kryptoměna inkubátoru známého jako La Maison du Bitcoin.

Po oznámení, Philippe Rodriguez ukázal, že on byl rád, že vidět přidružení Bitcoin Francie „spojují své síly s Nadací Bitcoin podporovat protokol Bitcoin a vychovávat politické činitele ve Francii“.

Jsme hluboce přesvědčeni, že Bitcoin má potenciál narušit nejen součástí finančního systému, jak ji známe, ale, po silnici, ostatní trhy, kde důvěra v centrální organizaci je současný status quo,

Francie má v současné době čtvrtou největší počet aktivních uzlů Bitcoin (jen překonaný ve Spojených státech, Velké Británii a Německu), podle informací poskytnutých Bitnodes a citoval CryptoCoinsNews.

Kromě toho, že francouzská vláda se snaží regulovat a rozšiřovat místní kryptoměna ekosystém a na trhu. Michael Španělsko, Francie ministr financí uvedl, že vláda se domnívá „že Francie by měla dát lidem snažit investovat a rozvíjet podnikání s Bitcoin, než jsme ho zdanit“.

Pokud jde o regulaci, by bylo „na půli cesty mezi nejpřísnějšími předpisy [z] Číny, Japonska a Ruska nebo z nejlehčích předpisy přijaté zemích, jako jsou Spojené státy, Kanada nebo Izraele“.

Doporučené stránky zdroj: Wikimedia

load...

Související zprávy


Post ICO

Bitcoin vám nyní může koupit plážový luxusní apartmán na Kypru

Post ICO

5 Důvody, proč internet peněz rozdrtí centralizované finance

Post ICO

Belgická centrální banka a finanční orgán vydávají varování před Bitcoinem

Post ICO

Přijmout bitcoin je požehnání pro MovieTickets.com

Post ICO

260 Letecké společnosti nyní přijímají Bitcoin díky novému partnerství Bitnet

Post ICO

Bitcoin výměny: Coinbase rozšiřuje do Velké Británie, Švédsko schválilo první BTC Burdens Trading Poznámka

Post ICO

Bitcoin výměna BTC-e ovlivněna útokem DDoS

Post ICO

Banky, připravte se! Blokový řetězec se chystá skřípat váš svět

Post ICO

Zařízení Android se nyní nacházejí na palubě lodi společnosti Zeroblock díky nové aplikaci Bitcoin

Post ICO

Seznamte se s novou investiční společností BCI, která byla zahájena společností Cryptor Trust

Post ICO

Začátečník průvodce Monero (nákup, obchodování, těžba)

Post ICO

Adopce Bitcoin: Top 5 rozvojových zemí