Používají uživatelé Bitcoin spěch nebo snílky? | Czech.Lamareschale.org

Používají uživatelé Bitcoin spěch nebo snílky?

Používají uživatelé Bitcoin spěch nebo snílky?

Co to znamená dnes být uživatelem Bitcoin? Narazili jsme na tomto stanovisku articleand, po přečtení, že z nás zajímalo. Takže 99Bitcoins rozhodl jít na myšlení cestu kolem hlubokého smyslu bytí digitální měna „závislý“. Dobře, pojďme se dostat příliš filozofický o tom...

load...

Je to dost, aby věděl, že Bitcoin narodil vytvořit jedinečnou příležitost pro obyčejné lidi, skoro dělat legraci z našich vlád a úřadů, které ukazují, že skutečná síla je na naší straně. Kryptoměna není jen o utrácení jiný typ peněz, to je o tom prohlášení. Je to o hodnotách, a to navzdory rizikům.

Ano, víme, že Bitcoin je nestálé, nejisté a to prakticky nemá pravidla, ale je to mince lidí a my musíme zajistit, že neustále poroste a vyvíjí.

load...

Jako uživatel Bitcoin je téměř stejná jako při respektování názoru každého z nás, a stále daří být jiné. Jakékoliv pochybnosti, proč jsme (a miliony lidí tam venku) stále milují Bitcoin? Nedomníváme se, že tak... Jo, my jsme určitě snílci!Jsou severoamerické úřady snové o světě bez Bitcoinu?Myšlenka „provozu deka“ proti Bitcoin popsány nadací Bitcoin, který nedávno obdržel ‚upustili order'from finanční úřady v Kalifornii, nemusí být jen bláznivou teorii. Alespoň podle tohoto článku publikovaném v The Wall Street Journal.

V jednom ze svých posledních textů, novinář Robin Sidel upozornil na skutečnost, že některé státní regulační orgány jsou ve skutečnosti starosti kryptoměna. Jsou varování institutionsthat dohodu s Bitcoin, z výměnných platforem společností, což ohrožuje jejich vynuceném uzavíracím downif zákony peněz přenosu nejsou dodržovány.

load...

A to nejen v Kalifornii, že se to děje: v souladu s vnitřními zdroji, další bankovní regulátoři v New Yorku a Virginie, například, také varoval Bitcoin souvisejících institucí v posledních týdnech.

Tento druh pohybu jasně uvádí skutečné záměry regulátorů. Jsou to cesta kolem jemné zkoumání akce a jdou směrem k dohledu nad finančním trhem a preventionof, co s oblibou nazývají „ilegální činnosti“. Ať už mluvíme o skutečných nelegálních aktivit, jako je praní špinavých peněz, nebo jiný druh akce, jako je přijímání darů na podporu Bitcoin, druh práce, kterou Bitcoin Foundation byla dělá, my stále nevíme.

Co víme je, že podle The Wall Street Journal, podobné akce lze očekávat od jiných států v příštích týdnech a měsících. Stavy Kalifornie, New York a Virginie mohla být jen první z nich jednat, protože oni jsou jen tři z 48 států, které vyžadují společnostem získat licence peněz přenosu pracovat.

V případě státu proti nadace Bitcoin, existují zprávy. Patrick Murck, generální rada pro instituci, na paměti, že nadace je nezisková organizace a nezabírá v převodu peněz. Znamená to, že záležitost orgánům? Ne tolik... Takže, skupina je formulovat svou odpověď na ‚příkazu k zastavení činnosti“ obdržela od regulátorů minulý týden. Doufejme, že se jim podaří, aby se zabránilo následkům.

Přes businessbee.com


Nejbohatší podnikatel Asie investuje do BitPayAni Číny nedávné oznámení řádění proti Bitcoin zanechala mohutné investoři země je myslet si, že kryptoměna by mohla být špatná investice. Vezměte Li Ka-Shing je poslední obchodní rozhodnutí jako příklad.

Devátý nejbohatší muž na světě, stejně jako v Asii nejbohatší podnikatele, investoval do platebního procesoru BitPayvia Horizons Ventures, jeho rizikového kapitálu firmy.

Zatímco Ka-Shing investiční společnost odmítla komentovat rozhodnutí, Bitpay řekl, že „štěstí, že mají výhodu v mnoha podpůrných investorů, včetně Horizons Ventures“, SCMP.com hlásí.

John Greenwood, hlavní ekonom společnosti Invesco a dobře známý odborník v oblasti finančního režimu Hongkongu, vysvětluje, že „stejně jako investoři v dávných dobách z více peněz z prodeje lopaty a krumpáče na zlatokopů, než kdokoli kdy udělal z zlata důl, Li investuje do periferní činnosti, která Bitcoin byly získány“.

BitPay v současné době zpracovává transakce pro 14.000 společností ve 200 zemích a to navzdory skutečnosti, že většina z těchto operací jsou stále děje ve Spojených státech, Asii je jednou z hlavních oblastí, kde je společnost podepsaly nový dealswith Bitcoin-přátelské obchodníků.


Nejbohatší muž v Asii věří v Bitcoin, Will Paypal konečně integruje Bitcoin a dalšíLi Ka-Shing je v Asii nejbohatší muž, a je to také velký zastánce Bitcoin. S Bitcoin přichází pod palbou z pevninské Číny vlády, pan Li dal měně, velkou podporu důvěry. Pan Li byl jedním z hlavních investorů za Bitpay, který nedávno zvýšil 30 milionů dolarů do série financování. Pan Li má odhadovaný čistý-hodnotě asi 32 miliard dolarů dolarů a dělal většinu z jeho peněz pryč developerských a jiných tradičních odvětví. Byl větvení do více oblastí špičkových, ale přes jeho Horizon Ventures firmy a dalších snah

load...

Související zprávy


Post ICO

Bývalá výměna Bitcoin Mt. Gox dostane americkou bankrot ochranu díky americkému soudu

Post ICO

3 miliony dolarů za pouhé čtyři dny: zákazníci běží na získání Bitcoin těžebního zařízení od společnosti KnCMiner

Post ICO

Atlas spustí kampaň za účelem vytvoření nové burzy Bitcoin

Post ICO

15 stránek všech vašich kryptografických otázek

Post ICO

BitAngels jsou zde k zahájení a ochraně kryptokomponentních startupů

Post ICO

BFL bitcoins být přesunut k soudně řízenou peněženku & prodal

Post ICO

Přijmout bitcoin je požehnání pro MovieTickets.com

Post ICO

Bitcoin vydírání dopisy

Post ICO

Dracon univerzita, která je přátelská k životnímu prostředí, nabízí bezplatný kurz online o kryptosměnlivosti

Post ICO

Bitcoin nadace Primer na právo jurisdikce Vydáno

Post ICO

1-800 - Květiny přijmou Bitcoin

Post ICO

Bitcoin Exchange Bitcurex nenabízí žádné poplatky za Řecko