Spoluzakladatel společnosti Apple Steve Wozniak se připojuje ke společnosti ATM inspirované blokádou | Czech.Lamareschale.org

Spoluzakladatel společnosti Apple Steve Wozniak se připojuje ke společnosti ATM inspirované blokádou

Spoluzakladatel společnosti Apple Steve Wozniak se připojuje ke společnosti ATM inspirované blokádou

Steve Wozniak, inženýr, který založil Apple vedle Steve Jobs, připojil Planet Capital, vývojář multifunkčního další kiosků Gen ATM.

Zpráva byla oznámena Lee Caplin, předseda Planet Capital a spoluzakladatel Penske Media, společnost, která je vlastníkem Variety Magazine.

Kromě Wozniak, nový strategický tým Caplin zahrnuje Reed Hundt, předseda FCC během prezidenta Clintona správy, Steve Mayer, spoluzakladatel Atari, John Harris, bývalý finanční ředitel The Carlyle Group, a Ken Hardesty, bývalý IBM / Seagate výkonný. V návaznosti na oznámení, Caplin řekl: „můj mozek trust se skládá z některé z nejtěžších hitters Silicon Valley„.

Kalifornie-založený Planet Capital zaměří na rozvoj koncepce ‚Smart Money‘ a způsobu, jakým lidé řídit své každodenní platby a finance, a zároveň se snaží, aby se tyto procesy rychlejší a bezpečnější. Produkty a služby společnosti jsou inspirovány blockchain, stejně jako cloud technologie a jiné patentované softwaru. To umožnilo Planet kapitál na rozvoj svých Next Gen ATM kiosků.

firmy CTO, Dan Sokol, vysvětluje: „Strategie Planet je nasadit kiosky bezplatně, odstranění‚odměňování zeď‘a společné finanční barriersfor mnoho obchodníků si přeje nainstalovat service-ready, multifunkční ATM ke splnění jejich klienti rostoucí finanční, digitální a virtuální potřeby v tomto rychle se pohybující ekonomice.“

Planet Capital věří, že nový tým posílí schopnost firmy k inovacím v FINTECH prostoru. „S‚All-Star‘tým se zaměřil na využití naše patentované IP a‚blockchain‘technologie, kiosky Planet Next Gen ATM, jedinečná architektura sítě a state-of-the-art peněženka řešení nám umožní významným platby průmysl disruptor, "řekl generální ředitel A. Lyle Elias.

Elias, který je také zakladatelem PAYE sítě, dodal, že „strategie Planet je zaměřena na zachycení významný podíl na rostoucím globálním trhu nízkonákladových platební kiosky. Planeta se stane světovou jedničkou na trhu v samoobslužných alternativních plateb.“Apple proti společnosti Bitcoin a co chce pošta z Bitcoinu? Aktualizace zprávBitcoin není nic menšího než kontroverzní, a Apple se prokazuje své pocity vůči on-line měny, tím, že odstraní všechny peněženky Bitcoin ze svého operačního systému. Tento týden společnost zrušila poslední Bitcoin peněženku z jeho iOS obchodě, na Blockchain app. Blockchain neobdržela žádné varování a bylo mi řečeno, že aplikace byla odstraněna kvůli „nevyřešenou otázkou.“ Apple neupřesnil, co to znamená. Aplikace byla v Apple obchodě po dobu dvou let a byl stažen některé 120.000 krát. Společnost zahájila internetovou petici požadující, aby Apple umožní peněženky na svém systému, ale zatím Apple odmítl komentovat další nebo diskutovat o problému.


Internetový obchod Apple vypíná aplikaci Bitcoin z CoinbaseApple změnil proti app Bitcoin... Znovu. Méně než měsíc po Coinbase oznámila uvedení svého nového iOS, internetový obchod společnosti se axed službu.

Podle Coinbase, citoval Bitcoin Blogger, bylo rozhodnuto pouze ze strany Apple. Tento odkaz, který by obvykle vedou k stránku aplikace, nyní přesměrovává uživatele na hlavní stránce iTunes. Užitečná aplikace povolena okamžitou synchronizaci s webový účet jednotlivých uživatelů, bezpečně ukládat kryptoměna, že by i nadále k dispozici pro použití kdekoliv.

Nicméně, toto není ojedinělý case.Apple byl známý pro řezání většinu iOS související s Bitcoin, s výjimkou některých cenových telegrafů Bitcoin, které stále daří přežít ve virtuálním obchodě značky. BitPak je dobrým příkladem aplikace nepotěšila Apple a byl „vyhnal“ ze skladu firmy bez logického vysvětlení.

Zpět v létě roku 2012, Jon Matonis, současný ředitel Nadace Bitcoin, napsal článek s názvem „Proč Apple se bojí Bitcoin“. V té době, Matonis napsal, že „Apple zahájila mobilní platby na iOS a konkurenčními virtuálních platebních systémů, včetně Bitcoin, musí být ukončena“, a to vypadá, že zůstane pouze zákon vedení Apple.


Schválené bydlení v Utahu umožňuje studentům zaplatit nájem s BitcoinemKromě těchto čtyř kolejí, společnost je také přijímat kryptoměna v obci na Parkwayaccommodation, v blízkosti Utah Valley University.

EdgeCreek Property Management začal při pohledu na možnosti získat Bitcoins třemi měsíci

Podle Daniel Larson. Nicméně, společnosti stavební manažer říká, že začal zkoumat kryptoměna svět asi 18 měsíci.

Jsme si vědomi, že generace, která máme k pronájmu je pravděpodobně největší pravděpodobností jednat v Bitcoin a chtěli jsme jim poskytnout jiný způsob, jak zaplatit nájem. Také máme rádi to, co Bitcoin představuje z hlediska svobody - nejsou tam žádné vlády manipulují svou hodnotu - a my chceme pomoci, aby to životaschopný měny.

Studenti, kteří chtějí platit Bitcoin mít na email Daniel Larson

Kdo pak zařizuje obchod s nimi. „V tuto chvíli nevidíme to jako způsob platby, který bude použit velmi často, takže budeme prostě vyrovnat s platbami Bitcoin na základě potřeby. Je-li to se stává stále populárnější, budeme vymyslet plán automatizace “uvedl.

Přes coindesk.com

Související zprávy


Post ICO

Bitcoin vydírání dopisy

Post ICO

Bitcoin jako měna proti technologii Bitcoin as

Post ICO

Bitcoin výměny: Coinbase rozšiřuje do Velké Británie, Švédsko schválilo první BTC Burdens Trading Poznámka

Post ICO

11 Hotely a ubytovny, které přijímají Bitcoin

Post ICO

Nejnovější zpráva Bank of Canada uvádí, že Bitcoin může přinést rizika pro celkovou finanční stabilitu

Post ICO

15 stránek všech vašich kryptografických otázek

Post ICO

Téměř polovina britských uživatelů Bitcoin věří v regulaci kryptografických měn

Post ICO

Nejdůležitější úmluvy Bitcoin 2014

Post ICO

Nová obchodní platforma Bitcoin přichází v červenci

Post ICO

38. ředitel mincovny USA na Keynote u Raleigh

Post ICO

Australský daňový úřad zpoždění rozhodnutí - stále chce Minimal TX Records

Post ICO

Australský ilustrátor zahajuje průvodce Idiotem pro Bitcoin, ebook pro začátečníky