Aplikace, která ukradne Bitcoins, přejímají Paypalovi Bitcoin a další | Czech.Lamareschale.org

Aplikace, která ukradne Bitcoins, přejímají Paypalovi Bitcoin a další

Aplikace, která ukradne Bitcoins, přejímají Paypalovi Bitcoin a další

Bitcoin má jistě silný a oddaný skupina stoupenců však mince ještě úplně zadal hlavní proud. Pouze 42% Američanů byli schopni správně identifikovat Bitcoin v nedávném telefonického průzkumu. 46% lidí, kteří si nebyli jisti, co Bitcoin byl, zatímco 6% si myslí, že je to Xbox her a dalších 6% si myslí, že je to iPhone app. Přesto pro digitální měně, který byl prakticky neznámé teprve před dvěma lety, k tomu, že více než 40% Američanů ví, co měna je ve skutečnosti může být dobré znamení.

load...

Ano, Bitcoin je digitální měna, ale někteří lidé dávají přednost mají mince mohou osahat. Až do nedávné doby, uživatelé Bitcoin mohl mít jejich Bitcoins fyzicky raženy Mike Caldwell, který provozoval obchod ražbu Bitcoins z mosazi. Zatímco americká vláda dosud vyhýbal vypnutí, nebo dokonce vážně regulaci Bitcoin, regulátoři zřejmě rozhodl, že ražení jen zašel příliš daleko. Mr. Caldwell bylo nařízeno ukončit jeho činnost, i když nemá v úmyslu bojovat proti rozhodnutí vlády.

load...

Jeden z nejpopulárnějších peněženku služeb Bitcoin, Coinbase, zajistil ohromující 25 milionů dolarů na financování ze Silicon Valley rizikového kapitálu firem. Firmy zřídka dostávají tolik finančních prostředků ze Silicon Valley, takže je to ještě více ohromující, že Bitcoin společnost získala tak velkou částku. Coinbase již vzbudilo určité 7.000.000 $ dolarů. Zatím poslední kolo financování vedl Andreessen Horowitz.

Bitcoin zajistila jednu ze svých největších podporovatelů dosud. David Marcus, prezident PayPal, má přijít na záznam podporující měnu. Marcus říkal, že on je vlastníkem Bitcoin a že pojem digitální měna je dobrá. Nevěří však, že Bitcoin se staly skutečnou měnu ještě ne. Místo toho, on si myslí, že to jako knihy, nebo zásoba hodnoty.

load...

Můžete si koupit spoustu věcí s Bitcoins v těchto dnech, ale snad vůbec první prodej luxusního sportovního vozu byl právě dokončen v LA z LA plochu Lamborghini autorizovaném právě prodal Tesla automobil v hodnotě 103 tisíc dolarů dolarů, aby někdo, kdo zvolili zaplatit Bitcoin, Podle prodejce, nestarají se, jak se dostal zaplaceno, tak dlouho, jak to dělají ve skutečnosti dostat zaplaceno. Prodejce již postavili další prodej za 209 $ tisíc dolarů Lamborghini, a získala nejméně deset dalších dotazů pro Bitcoin denominovaných prodeje.

Související zprávy


Post ICO

Hle, první dítě Bitcoin

Post ICO

Bitcoin a Írán jsou stále silné: Poolfa je nová perská webová stránka zabývající se kriminalitou

Post ICO

Bitcoin není v pořádku - Lhám říkal banky a vlády (tady je důvod)

Post ICO

100 000 výprodejů na řetězovém rádiu

Post ICO

10 rozbitých mýtů

Post ICO

Článek Bitcoin od roku 2013 by mohl být pádem tohoto ruského webu

Post ICO

Banky, připravte se! Blokový řetězec se chystá skřípat váš svět

Post ICO

Aktivisté chtějí vytvořit nový model Bitcoin, který může zajistit anonymitu a vyhnout se regulaci

Post ICO

Další web Bitcoin uhryzne prach

Post ICO

Útok bude znamenat, že Bitcoin výměny budou mnohem odolnější, říká Antonopoulos

Post ICO

Bitcoin velké parochne

Post ICO

Australský ilustrátor zahajuje průvodce Idiotem pro Bitcoin, ebook pro začátečníky