Další web Bitcoin uhryzne prach | Czech.Lamareschale.org

Další web Bitcoin uhryzne prach

Další web Bitcoin uhryzne prach

Liberty Reserve debaclehappened minulý týden, ale jeho důsledky stále blíží. Nyní, federální úřady zavřely doménu Bitcoin směnného Wm-centra.

Rozhodnutí USA vládu opustil websitelooking takto:

load...

Tento obrázek se začíná připadat povědomý, jak stále více a více webových stránek jsou vyšetřovány severoamerické orgány. Zdá se, že jsou připojeny dva případy, protože federálové podezření, že wm-střed byl součástí Liberty rezervního nelegálního systému a sítě.

Podle oficiálních dokumentů, wm-centrum je jedním z výměnných oblastí podléhajících občanské propadnutí complaintin případě Liberty Reserve. Orgány požadují pro spolupráci uživatelů, kteří si myslí, že by mohl být obětí těchto režimů.

load...

Přes businessinsider.comDalší rozhlasová stanice Crypto Crops UpViděli jsme mnoho lidí pokusu o vytvoření kryptoměna-line rozhlasovou stanici realitou.

Zdá se, že každý z těchto projektů hity zádrhel však i buď čluny s nuly na malou fanfárou, nebo se rychle odumírají pro toho či onoho důvodu.

Řetěz Radio doufá, že změní to všechno tím, že se jako první on-line 24/7 rozhlasové stanice zaměřené na kryptoměna komunity.

Jsme viděli mnoho z těchto stanic, objevit se ve fázi vývoje a ne dostat mnohem dál, ale my jsme dostali nahlédnout na programování, web a mluvil s pár lidí zapojených a cítí, že toto by mohl být první ten, který není jednoduše zmizí po týdnu provozu.

load...

Proud je řízen odbornou úroveň vybavení a softwaru se zaměřením na poskytování kvalitního obsahu a přitom takovým způsobem, který zahrnuje vysokou úroveň účasti komunity. Stanice bude hrát širokou paletu hudby s žádostí posluchače, které tvoří velkou část programování.

Mít rozhlasovou stanici Bitcoin byl sny mnozí na internetu a zdá se, že sen se brzy stane realitou. Tým stojící za Chain rozhlasu odmítl, aby nám dal přesné datum uvedení na trh v tomto okamžiku, ale řekl, že by se natáhla na mince ohně, pokud nebyli dostat relativně blízko a právě překračování posledních fázích vývoje.

Stanice slibuje nejen hudbu, která komunita chce slyšet, ale zprávy přestávky, aktualizované informace na trhu přestávky a kvalitní originální a publikoval programování kryptoměna.

Řetěz Radio v současné době hledá další on-air talenty, kteří chtějí dát zpět do komunity a sdílet je s ostatními. Veškeré podrobnosti lze nalézt na internetových stránkách Radia Chain.


Anti-praní peněz Compliance BootcampDigitální komora Commercewill bude hostit „proti praní špinavých peněz Compliance Bootcamp“ na 15. Ledna a 16..

Dvoudenní workshop a událost bude moderovat Perianne Boring, prezident Digital obchodní komory; Carol Van Cleef, certifikovaný pro boj proti praní špinavých peněz specialista z Manatt Phelps & Phillips; a Maureen Sanders Piccillo, ředitel Národní AML program bývalý americký IRS‘.

Tato akce bude zahrnovat několik příležitostí ke vzdělávání, včetně:

  • Zjistěte, jak splnit očekávání banky a regulátora
  • Naučit nástroje, které pomáhají získat bankovní partnery
  • Sestavit rámec pro vybudování nebo rozšíření programů dodržování
  • Lépe porozumět z federálních trestních zákonů
  • Připravte se na další kontrole dodržování AML
  • Získání certifikace docházky pro další vzdělávání úvěry

Akci pod záštitou Digitální komorou, manatt a Comptegrity proběhne během North American Bitcoin konferenci v Miami. Registrace je omezena na 35 míst, takže ti, kteří si přejí zúčastnit se doporučuje zaregistrovat nyní.


Aplikace Apple Store znovu integruje aplikaci BitTorrent BlockchainPo změně jeho podmínky služby pro vývojáře, aby se obnovila Bitcoin aplikací ve svém App Store, Apple má nyní přivítala zpět žádost Blockchain je. Světově nejznámější kryptoměna peněženka - který byl vyhozen z plošiny v únoru - se znovu začlenit toto pondělí (28.).

Začátkem letošního roku, Apple rozhodnutí o zákazu aplikaci způsobil vlnu kontroverze, a to zejména mezi komunitou Bitcoin. S digitálním obra odmítá poskytnout vysvětlení, že videa Bitcoiners ničí své výrobky Apple násobí kolem webu.

Na začátku června, kdy Apple reinstated Bitcoin aplikace ve svém storefollowing změny provedené v kapitole 11.17 - „aplikace mohou usnadnit přenos schválených virtuální měny za předpokladu, že tak učiní v souladu se všemi státními a federálními zákony pro území, ve kterém funkce aplikace“- společnost uvedla, že by se zákaz právní a kompatibilních aplikací Bitcoin.

Vypadá to, že aplikace Blockchain, což umožňuje uživatelům odesílat a přijímat BTC, nyní respektuje všechny pokyny. V červnu, kdy byl app Blockchain je zakázán od nástupiště, generální ředitel Nicolas Cary oznámil, že znovu program.

„Apple byl během našeho předkládání a schvalování procesu velmi citlivý a my jsme vděční za partnerství. To opravdu signalizuje odhodlání společnosti Apple k podpoře vývojářů o Bitcoin související projekty- je to velmi povzbudivé,“řekl.

Podle The Wall Street Journal, Blockchain nedávno spustila svůj iOS s vylepšenou rozhraní a nové možnosti, nyní umožňuje uživatelům vyhledávat Bitcoin šetrné obchodníků. Společnost vysvětlila, že verze iOS byla „zcela přepracován od základu s důrazem na bezpečnost a použitelnost“.

Apple odmítl komentovat rozhodnutí po celý den.

load...

Související zprávy


Post ICO

260 Letecké společnosti nyní přijímají Bitcoin díky novému partnerství Bitnet

Post ICO

Jak 7.9 milionů lidí adoptuje Bitcoin na Blízkém východě

Post ICO

Bitvařský evangelista Jason King provozuje 3,237 mil na podporu kryptokurrency

Post ICO

Americký podnikatel si klade za cíl podpořit svou Blockchain Valley pomocí Teslovy pomoci

Post ICO

První pobočka Bitcoin Foundation v jižní Asii pochází z Bangladéše

Post ICO

Přijmout bitcoin je požehnání pro MovieTickets.com

Post ICO

Bitcoin selže hotovostní test a je považován za komoditu ve Finsku

Post ICO

Téměř polovina britských uživatelů Bitcoin věří v regulaci kryptografických měn

Post ICO

Bitová výměna Kraken oznamuje novou strukturu poplatků

Post ICO

Bitcoin ATM Genesis1 přistává v Queenslandu

Post ICO

Atlas spustí kampaň za účelem vytvoření nové burzy Bitcoin

Post ICO

Hle, první dítě Bitcoin