Uživatelé bitové kopie Bitcoin založené na platformě Android musí přijmout opatření, aby zabránili chybě zabezpečení | Czech.Lamareschale.org

Uživatelé bitové kopie Bitcoin založené na platformě Android musí přijmout opatření, aby zabránili chybě zabezpečení

Uživatelé bitové kopie Bitcoin založené na platformě Android musí přijmout opatření, aby zabránili chybě zabezpečení

Po objevení závažné zranitelnosti v Android provádění Java SecureRandom (generátor náhodných čísel), Bitcoin.org varuje všechny uživatele na okamžité potřebě otáčí na novou adresu.

load...

V důsledku této chyby zabezpečení, soukromé klíče použité při provozu a podepsat kryptoměna transakce na zařízeních se systémem Android může být stanovena. Vzhledem k tomu, že bezpečnost systému závisí na tom, že každá adresa má svůj vlastní soukromý klíč, který je znám pouze majitel adresy, to usnadňuje škodlivý strany nadměrně utrácet mince.

Všechno začalo, když uživatelé na bitcointalk.org fóra všiml, než více než 55 BTC byl stolena několik hodin poté, co klient údajně „podepsal“ transakci pomocí ohrožena Java SecureRandom. Po prvním záznamu, uživatelé uznal problém: oni pozorovali, že SecureRandom byl znovu s použitím stejných náhodných čísel pro více transakcí, což znamená, že byla ohrožena soukromých klíčů a uvedení Bitcoins jednotlivých uživatelů v ohrožení.

load...

Takže tuto neděli (11), Bitcoin.org dělal oficiální oznámení:

Nedávno jsme se dozvěděli, že součástí Android odpovědné za generování bezpečných náhodných čísel obsahuje kritické nedostatky, které činí všechny Android peněženky vytvořené doposud zranitelný krádeži. Vzhledem k tomu, že problém spočívá samotný Android, tento problém bude mít vliv na vás, pokud máte peněženku generovaného jakékoli aplikaci Android.

Neúplný seznam by blockchain.info peněženka, BitcoinSpinner, Bitcoin Wallet a Mycelium Wallet. Apps, kde nemáte kontrolu soukromých klíčů vůbec nejsou ovlivněny. Například, výměnné nadstavby jako aplikací Coinbase nebo Mt gox nejsou ovlivněny tímto problémem, protože soukromé klíče nejsou generovány na telefonu Android.

load...

Aby bylo zajištěno, nebudete chytí touto chybou, Bitcoin.org je doporučující střídání klíčů k zajištění stávajících peněženky. „Jedná se o vytvoření nové adresy s opraveným generátoru náhodných čísel a pak jej pošle všechny peníze v peněžence zpět do sebe. Pokud používáte Android peněženku, pak důrazně doporučujeme provést upgrade na nejnovější verzi k dispozici v Obchodě Play, jakmile jako jeden k dispozici. Jakmile je vaše peněženka otočí, budete muset obrátit na někoho, kdo má uložené adresy generované telefonu a dát jim nový,“vysvětluje organizaci.

Podle Bitcoin.org, „pokud používáte Bitcoin Wallet Andreas Schildbach, dojde k otočení klíčem automaticky ihned po upgradu. Se staré adresy budou označeny jako nejistí ve svém adresáři. Budete muset podat novou zálohu“. Tato aktualizace byla zastavena pomocí třídy SecureRandom: místo toho čte z / dev / urandom přímo.

Přes bitcoin.organd thegenesisblock.com

Související zprávy


Post ICO

Nástroj pro maximalizaci vašich výnosů

Post ICO

Orgány uzavřely Silk Road 2.0 a další webové stránky - zatkli tři muže v USA a Irsku

Post ICO

60 Second Video News Shrnutí - 22. ledna 2018

Post ICO

Nejnovější zpráva Bank of Canada uvádí, že Bitcoin může přinést rizika pro celkovou finanční stabilitu

Post ICO

Andersen hodí další návrh na zvýšení limitu velikosti bloku

Post ICO

3 miliony dolarů za pouhé čtyři dny: zákazníci běží na získání Bitcoin těžebního zařízení od společnosti KnCMiner

Post ICO

Bývalá výměna Bitcoin Mt. Gox dostane americkou bankrot ochranu díky americkému soudu

Post ICO

Amazon dále odmítá PayBase. GAW zapojit důlní

Post ICO

Austrálie považuje Bitcoin za měnu

Post ICO

Prohlášení společnosti BaFin z roku 2011 poskytuje společnosti Bitcoin společnosti v Evropě určité pokyny

Post ICO

Bankovní giganti, kteří podporují technologii Bitcoin

Post ICO

Belgická centrální banka a finanční orgán vydávají varování před Bitcoinem