Bitcoinové peněženky založené na Androidu byly aktualizovány po chybě kryptografie a bezpečnostním problémům | Czech.Lamareschale.org

Bitcoinové peněženky založené na Androidu byly aktualizovány po chybě kryptografie a bezpečnostním problémům

Bitcoinové peněženky založené na Androidu byly aktualizovány po chybě kryptografie a bezpečnostním problémům

Stejně jako Bitcoin Examiner hlášen před třemi dny, kdy chybu zabezpečení, která byla ovlivňující Android na bázi walletswas zveřejněny některé kryptoměna peněženky byly aktualizovány.

load...

Tato chyba dovoleno útočníci ukrást virtuální měnu od uživatelů Bitcoin Wallet, Blockchain peněženky, Podhoubí Bitcoin Wallet a BitcoinSpinner. Ale teď problém byl vyřešen, jak bylo přislíbeno na začátku týdne.

Velkým problémem byla způsobena Android složky, Java SecureRandom, který generuje náhodná čísla k vytvoření soukromých klíčů. V některých případech mohou uživatelé si všiml, že čísla byla stejná, a to bylo by byla ohrožena bezpečnost transakcí. To by mohlo umožnit útočníkovi určit soukromý klíč něčí a ukrást jejich Bitcoins, něco, co se vlastně stalo: více než 55 BTC byl ukradený před tím, než uživatelé mohou všimnout zranitelnosti.

load...

V té době, všichni Bitcoiners využívající jeden z těchto peněženek bylo doporučeno torotate jejich adresy co nejdříve, stejně jako aktualizovat své systémy.

V úterý (13), zabezpečení prodejce Symantec napsal, že stejný druh náhodného zranitelnosti číslo generátoru „byl dříve používán prolomit zabezpečení dalších produktů, jako je PlayStation 3 hlavní klíč“. Z tohoto důvodu, desetitisíce dalších aplikací Android se stal zranitelným.

Přes pcworld.comAnonymní administrátor řekne, jak využil školní počítače, aby vydělával s BitcoinsI když to není nedávný příběh, rozhodli jsme se, aby to a pochopit, jak někteří lidé vydělávají peníze s Bitcoin před chvílí. Slyšel jste o správci školskou soustavu, jež použitého počítače orgánu, jak vydělat peníze s digitálním měně? To se skutečně stalo v New Yorku (USA).

load...

Tyto anonymní správce otočil počítačů škole se do serverové farmy, ale dělal jeho příběh veřejnost tak jako tak. Muž ukázal, že 15 počítačů byl používající měl „démon, který se spouští při startu, který v podstatě vyžaduje specializovaný skript“. Každý z počítačů „má své jedinečné uživatelské jméno a heslo, se přihlásí do serveru, dostane kus matematické práce na práci, a zprávy zpět, když to má řešení“, řekl v té době.

Když zpochybňovaný o zákonnosti této situace, řekl toto: „No, Bitcoins jsou legální použití počítače, jak to udělat Jsem si jistý, že je to šedá area.I'd být pod velkým tlakem, aby ti, které zákon byl jsem to.? lámání. Jsem si jistá, že mí zaměstnavatelé nebudou nadšeni, kdyby ho našli i když“.

A co jeho názoru o Bitcoin a budoucnosti kryptoměna? „Je to opravdu nevyzpytatelný. Vzhledem k tomu, že nemůže být zastaven, a protože to je zcela anonymní. Opravdu, je to buď jít někam, nebo že to nikam nevede.“

„Lidé mohou zjistit, že příliš nepraktické a že není dost lidí jsou v chodu, nebo nikdo jejich schválením, a to prostě stává chybná měna, která nemá ve skutečnosti žádnou hodnotu. Problém je v tom, že je to hodnota, kolik to lidé chtějí“ řekl. Správce anonymní Škola také uvedl, že „pokud nikdo nechce Bitcoins, proč byste měli přijmout Bitcoins? Nebo jde někam a stává konkurenční měny na světovém trhu. Třetí možností je, že se to dělá velmi ilegální s velmi tvrdými pokutami“.

Po celou tu dobu, stále čekáme, co se stane. Pro tuto chvíli se zdá, že Bitcoin je stále jen silnější. Ale hej, to může být jen důsledkem naší náklonnosti googles.


Další stroj Bitcoin ATM se objeví, ale je to skutečně?San Diego (USA) je první místo pro zobrazení stroj Bitcoin ATM. Přístroj byl nedávno zřízen na tiskové den v hotelovém a natažený každého člověka zvědavosti.

Po přechodu na digitální měny boom, ke kterému došlo asi před dvěma měsíci kvůli kyperské bankovní krize zjevení, podnikatel ze San Diega oznámil své plány na vybudování bankomat na základě Bitcoin. To by mohlo být skvělým řešením v případě, že bankovní krize zasáhla USA nebo v jiné zemi. Jen si představte možnosti...

Jeff Berwick tvrdí jeho tým vybudoval dvoustranných zařízení, které umožňuje zákazníkům uložit své peníze, ale také vybírat hotovost, a pak jej vyměnit za Bitcoins. Prezentace Stroj byl vysílán a tam je video, které zde můžete sledovat.

Nedívej se tak ohromen. To není poprvé, kdy hovoříme o stroji Bitcoin ATM, protože 99Bitcoins už se blížil k tématu zde.

Kromě toho je tento projekt San Diego-založená je zabalena v nějaké tajemství, protože je to docela těžké se dostat do rukou tvůrců zařízení, v závislosti na mnoha internetových stránkách, které se snažily s nimi mluvit. A skutečnost, že Jeff Berwick byl vyhozen z projektu, pokud nepomáhá, stejně.

Takže po všech demonstrací a slibů, stále čekáme vidět skutečnou bankomat, který pracuje s Bitcoins. Možná, že za pár měsíců! Alespoň, že to, co odborníci předpovídají.

Přes motherboard.vice.com

load...

Související zprávy


Post ICO

Austrálie považuje Bitcoin za měnu

Post ICO

Spoluzakladatel společnosti Apple Steve Wozniak se připojuje ke společnosti ATM inspirované blokádou

Post ICO

Amazon dále odmítá PayBase. GAW zapojit důlní

Post ICO

Bitcoin podmaní psychologický milník $ 1,000: je kryptocurrency směřující k měsíci?

Post ICO

Alex Berk, Black Arrow: jakmile je k dispozici 14nm, uvolníme novou ASIC, která bude mít lepší výkon než jiné 14nm návrhy

Post ICO

5 Důvody, proč internet peněz rozdrtí centralizované finance

Post ICO

260 Letecké společnosti nyní přijímají Bitcoin díky novému partnerství Bitnet

Post ICO

Aktivisté chtějí vytvořit nový model Bitcoin, který může zajistit anonymitu a vyhnout se regulaci

Post ICO

Téměř polovina britských uživatelů Bitcoin věří v regulaci kryptografických měn

Post ICO

Bitcoin a role, kterou by mohla hrát v komunitě B2B

Post ICO

Daňový úřad Austrálie (konečně) vydává pokyny Bitcoin

Post ICO

Barclays testuje technologii bitcoin