Snadnější způsob přijímání e-mailů prostřednictvím adresy Bitcoin? Ano prosím | Czech.Lamareschale.org

Snadnější způsob přijímání e-mailů prostřednictvím adresy Bitcoin? Ano prosím

Snadnější způsob přijímání e-mailů prostřednictvím adresy Bitcoin? Ano prosím

B1txr je název nové služby, která umožňuje uživatelům Bitcoin používat kryptoměna adresu bezpečně přijímat e-maily, bez nutnosti poskytnout své skutečné e-mailovou adresu. Jediné, co musíte udělat, je jít na web službu a zadejte své Bitcoin adresu k vytvoření nové „e-mailové schránky“.

load...

I když to není první ani jediná cesta k šifrování e-mailu, je obvyklá šifrování GPG / PGP vyžaduje odesílatele a příjemce bude používat stejný software, něco, co se nestane po celou dobu. A totéž se děje s Bitmessage.

To je důvod, proč B1txr je jiný a jednodušší, což umožňuje uživatelům soukromě přijímat e-maily. Na webových stránkách přijímá vaše e-maily a ukládá je pro vás. Bezpečnost provozu je zajištěna pomocí asymetrického šifrování: když se přihlásíte, budete muset prokázat, že vlastníte, že konkrétní Bitcoin adresu podpisem řetězec textu poskytované B1txr.

load...

Pro tuto chvíli, B1txr - což je stále testován a má omezenou kapacitu - oznamuje, že 97 e-maily byly již obdržel na 75 adresách. Vzhledem k tomu, projekt je stále na začátku, neexistuje způsob, jak posílat e-maily ze služby pro tuto chvíli, ale do budoucna může přinést nový vývoj.

Přes coindesk.comPrázdná budova v Montrealu brzy uvítá velvyslanectví BitcoinNeuvěřitelných announcementwas vyrobené v pondělí (22) na Bitcoin Talk Forum: město Montrealu v Kanadě, může být domovem prvního Bitcoin Embassyreally brzy.

„Díky velkorysé osobě, která zůstane v anonymitě prozatím, dostali jsme budovu, která, jak doufáme, mohl přeměnit na‚Bitcoin velvyslanectví‘. Se třemi patry dělat, co se nám zlíbí, chceme uspořádat prostor aby bylo snadné a zábavné pro lidi z celého provincie přijít a dozvědět se o Bitcoin, stejně poskytují kancelářské prostory k Bitcoiners přijít udělat, aby se začít Bitcoin souvisejících projektů, aby mohli úzce spolupracovat s ostatními Bitcoin podnikateli, rozvíjet zajímavých projektů, které se využívají Bitcoin novými způsoby!“, říká, že oznámení.

load...

Lidé za projekt čekají na zpětné vazby od uživatelů kryptoměna o myšlenku a také o jménu. „Jsme stále v počátečních stádiích vývoje, ale doufáme, že otevřeme své dveře ASAP s tím, že tam je hodně práce je třeba udělat v krátkém čase, takže vítáme veškeré nápady z komunity zeširoka!-Li vás musel otočit budovu do ‚Bitcoin velvyslanectví‘, jak byste to udělal?“, ptá se tým.

Není toho moc, více informací o projektu nyní, ale myšlenka na Bitcoin velvyslanectví vytváří obrovské vzrušení mezi Bitcoiners od celý svět. Je tu jen jeden problém: spousta lidí, kteří nesouhlasí s termínem velvyslanectví v důsledku možných politických důsledků.

To je přesně důvod, proč tým organizuje projekt žádá spoustu otázek k uživatelům virtuální měna. Existují „mnoho otázek, které musí být zodpovězeny: je název‚Bitcoin Embassy‘vhodná jak by měly být organizovány na ulici podlahu a další dvě patra, co bude naším hlavním posláním Jaké služby chceme nabízet (?? BTC / výměna CAD)? Budova politiku?“. Pokud chcete, aby váš názor na slyšení, se zapojili do diskuse na fóru Bitcoin Talk.


Andreas Antonopoulos dodává tisíce darů Bitcoin Dorian NakamotoDorian Nakamoto, muž Newsweek neprávem přezdívaná jako tvůrce Bitcoin, zaznamenal zprávu poděkoval kryptoměna komunitu pro své štědré dary. Iniciativa, nyní známý jako Dorian fundraiser, byla organizována Andreas M. Antonopoulos, vedoucí bezpečnostního úředníka Blockchain.info je.

Antonopoulos zveřejnila zprávu na YouTube. I když nemluví během videa, uvedl, že je na tom, „aby lidé věděli, jsem splnil své povinnosti podle pravidel fundraiser, přesně tak, jak jsem slíbil.“

Nakamoto může být viděn držet vydání Newsweek, který způsobil všechnu kontroverzi. Zpátky v dubnu, první číslo Newsweek zahájena v druhém vydání publikace oznámil, že 64-letý muž žijící v Kalifornii ve Spojených státech, byl „otec“ světově nejznámější kryptoměna. Příběh byl rychle popřel Nakamoto sám, kdo pak kopl-off právní bitvu proti novináře Leah McGrath Goodman a časopisu.

Do té doby, Antonopoulos napadal komunitu Bitcoin darovat digitální fundsin pořádek na podporu právního boje Nakamoto je. „Velice vám děkuji za vaši podporu v průběhu tohoto utrpení, že jsem stále bojují“, muž říká na videu.

Dorian tvrdil znovu, že není tvůrcem Bitcoin. „Samozřejmě, kdybych byl Satoshi Nakamoto Nikdy bych využít své pravé jméno, takže z tohoto pohledu jsem si jist, že vy by věděl thatSatoshi Nakamoto nejsem já, ale Leah myslí, že ano, a řekl Newsweek to,“ vysvětlil.

Podle videa, Kalifornie obyvatel je nyní na starosti peněženky Bitcoin původně vytvořen Antonopoulos. Peněženka obdržel asi 2000 dary z celého světa. „Jsem velmi rád, (...) děkuji moc,“ řekl Nakamoto s tím, že bude mít svůj účet Bitcoin pro „mnoho let“.

Snímky z YouTube

load...

Související zprávy


Post ICO

První pobočka Bitcoin Foundation v jižní Asii pochází z Bangladéše

Post ICO

Používají uživatelé Bitcoin spěch nebo snílky?

Post ICO

Austrálie považuje Bitcoin za měnu

Post ICO

4 nejoblíbenější příspěvky na BitcoinTalk

Post ICO

Aplikace, která ukradne Bitcoins, přejímají Paypalovi Bitcoin a další

Post ICO

Bitcoin podmaní psychologický milník $ 1,000: je kryptocurrency směřující k měsíci?

Post ICO

Téměř jsem podvedl údajný Coindesk

Post ICO

Bitcoin je pod útokem! týdenní aktualizace zpráv

Post ICO

Hle, první dítě Bitcoin

Post ICO

6 Potenciální obchodní příležitosti Bitcoin

Post ICO

Australský daňový úřad zpoždění rozhodnutí - stále chce Minimal TX Records

Post ICO

7 důvodů, proč vaše firma Bitcoin stráví zákazníky