Američané jsou nemocní manipulací s penězi: Bitcoin může být odpovědí | Czech.Lamareschale.org

Američané jsou nemocní manipulací s penězi: Bitcoin může být odpovědí

Američané jsou nemocní manipulací s penězi: Bitcoin může být odpovědí

Kdo ví? Podle odborníků, Američané jsou unavení z desítek let peněz manipulace a začínají vidět výhody kryptoměna jako spolehlivá alternativa.

Zdá se, že doba skepse a kritika jsou definitivně pryč. „Myslím, že jsme měli sto let, co americká vláda může dělat, když se dostane do manipulovat měnu a mnoho lidí jsou trochu unavený, že i oni chtějí experimentovat v prostoru, kde není možné manipulovat měna, a myslím, že je důvod, proč mnoho lidí, kteří mají zájem v tomto prostoru,“říká Jonathan Mohan, zakladatel Bitcoin NYC.

load...

To znamená, že hodně změnilo od roku 2009, kdy první Bitcoins objevil. „Poprvé jsem přišel do Bitcoin prostoru, byl jsem jediný člověk v New Yorku, kteří ještě neslyšeli o Bitcoin. Byl jsem se smál z každého VC firmy ve městě, a nyní rychle vpřed dva roky, existuje tolik zakládání nových. Existuje splňují ups“, říká jeden ze zakladatelů společnosti Bitcoin btcshares.com.

load...

Podle Josh Rossi, Bitcoin stala „trochu jako kultura“ v New Yorku, mezi jiná místa, a to je přijímáno jako seriózní alternativu k tradičním měn. Alespoň, že to, co velké společnosti jako Domino Pizza a Howard Johnson má hotelového řetězce myslí, neboť jsou již přijímají kryptoměna.

„Můžete konečně odhlásit systému, který nemusíte souhlasit. Stejně jako Bernanke může pokračovat v tisku tolik peněz, kolik chce, uživatelé Bitcoin nejsou ovlivněny. Držíme Bitcoins. To je jen naše Bitcoins hodnotě více dolarů. Je to přirozené zajištění proti inflaci,“říká Josh Rossi.

I když mnozí ekonomové jsou stále skeptičtí, zejména o dlouhodobou stabilitu digitální měny, to není problém pro Bitcoin fanoušků a potenciálních nových uživatelů. Ekonomický analytik Richard Wolff má vysvětlení:. Pokud lidé „byli spokojeni s měnového systému, v případě, že cítil, že to bylo správné, pak by neměl být hledá doplněk, jako Bitcoin Takže vidíte už se ztráta důvěry, ztráta závazku, je to znamení, kde se společnost chystá“.

load...

To je hlavně důvod, proč americká vláda není spokojený s Bitcoin a většina společností, které se zabývají nebo přijímají kryptoměna. Vypadá to, že kostky jsou na stole... Jaký bude další krok, a to zejména ze severoamerické orgány? Nějaké sázky?

Přes rt.com

Související zprávy


Post ICO

Bitcoin Foundation Komentář k oddělení finančních služeb v New Yorku BitLicense Delay

Post ICO

Bitcoin není v pořádku - Lhám říkal banky a vlády (tady je důvod)

Post ICO

9 Hry inspirované kryptocurrency, které byste měli hrát

Post ICO

Belgická centrální banka a finanční orgán vydávají varování před Bitcoinem

Post ICO

11 Hotely a ubytovny, které přijímají Bitcoin

Post ICO

Bitcoin si podmaní dva nové významné příznivce: Euro Pacific, Peter Schiff a Julian Assange

Post ICO

Andersen hodí další návrh na zvýšení limitu velikosti bloku

Post ICO

Začátečník průvodce Monero (nákup, obchodování, těžba)

Post ICO

Prohlášení společnosti BaFin z roku 2011 poskytuje společnosti Bitcoin společnosti v Evropě určité pokyny

Post ICO

Bank of England chválí společnost Bitcoin a odhaluje vyšetřování na vydání digitální měny

Post ICO

Nástroj pro maximalizaci vašich výnosů

Post ICO

5 úžasných příběhů Bitcoin sdílených redditory