Americký Červený kříž nyní přijímá bitcoin přes BitPay | Czech.Lamareschale.org

Americký Červený kříž nyní přijímá bitcoin přes BitPay

Americký Červený kříž nyní přijímá bitcoin přes BitPay

BitPayis podporovat americký Červený Crossby pomáhání organizace přijímat dary Bitcoin prostřednictvím jednoho BitPay hostované webové stránky. BitPay bude zpracovávat Bitcoin dary bez jakýchkoliv poplatků, takže Červený kříž obdrží 100 procent Bitcoin darů používající BitPay domovskou stránku.

load...

„Představení amerického Červeného kříže k Bitcoin společenství se skutečně děje předvést štědrost této nové skupiny zákazníků,“ říká Elizabeth Ploshay, který stojí v čele až neziskové dosah pro BitPay. „Uživatelé Bitcoin jsou velmi vášniví lidé, kteří chtějí dát své Bitcoin na veřejně prospěšné účely. Jsem si jistý, že komunita bude nadšený, že takový zavedený charitu darovat.“

load...

Červený kříž je jedním z největších a nejuznávanějších humanitárních organizací. Organizace má četné a různé způsoby, jak pro jednotlivce, aby darovat, ale to bude poprvé, co budou přijímat dary Bitcoin použitím BitPay. BitPay také umožňuje Bitcoin dárce darovat různým množstvím, včetně malých darů, otevírá nový způsob, jak dát lidem, kteří mohou být jen na omezené rozpočty.

„Červený kříž je nadšená, že ve spolupráci s BitPay nabídnout jinou cestu štědrými dárci na podporu naší humanitární misi,“ řekl Jennifer Niyangoda, výkonný ředitel pro korporátní a nadace programy na americký Červený kříž. „To dává nová generace příznivců možnost pomoci lidem v nouzi.“

load...

Červený kříž bude také účast v nově vzniklé Bitcoin tradici s názvem „Bitcoin černý pátek“ - den pro Bitcoin uživatelům využít Bitcoin specifické obchodní příležitosti. Červený kříž bude uveden na oficiální Bitcoin Černého Fridaywebsite kromě oficiálního Bitcoin Dát Tuesdaywebsite pomoci Bitcoin uživatelé dělí nějakou dovolenou fandit.

Chcete-li dar Bitcoin na návštěvu bitpay.com/520663/donate amerického Červeného kříže.Americká dceřiná společnost Rakuten Super Logistics akceptuje službu Bitcoin pro přepravní službyMěsíc po počátečním spekulace, povolení k logistické společnosti Rakuten Super Logistics, ve vlastnictví se sídlem v Japonsku e-commerce obří Rakuten, má announcedit nyní přijímá platby Bitcoin na svých přepravních služeb.

Americká dceřiná společnost, která poskytuje plnění objednávek služby pro on-line prodejců, se spojil s BitPay platebních procesorů, aby se platby kryptoměna snadno přijmout po obdržení několik žádostí od zákazníků po celém světě.

Joseph DiSorbo, generální ředitel společnosti Rakuten Super logistiky, řekl, že společnost se „snaží uplatňovat tuto novou technologii ve prospěch účastníků trhu, a to zejména ty, kteří nemohou nyní snadno získat přístup na globální e-commerce tržiště“. DiSorbo mluvil o většině lidí v rozvíjejících se trzích, kteří nepoužívají kreditní karty a online platební zařízení, podle Techinasia.com.

BitPay je předseda Tony Gallippi řekl, že dohoda přináší Bitcoin povědomí o významnou mezinárodní trh. Poznamenal také, cituje Coindesk, že dohoda podtrhuje schopnosti kryptoměna pro business-to-business obchodníků. „B2B příležitosti pro Bitcoin jsou z velké části nevyužitý dnes, a společnostem, jako je Rakuten Super logistiky jsou v popředí B2B Bitcoin přijetí,“ vysvětlil Gallippi.

Společnost nyní známá jako Rakuten Super logistiku byl dříve nazýván Webgistix, ale jméno bylo měněno jednou japonský gigant Rakuten získala americká firma v roce 2013.

V polovině července, generální ředitel společnosti Rakuten je Hiroshi Mikitani narážel na possitibilityof otáčení japonský konglomerát do Bitcoin-přátelské značky. Prvním krokem je zřejmě byla přijata.

Image: Techinasia.com


Advokát z Texasu přijímá Bitcoins jako platbu za zákonné účtyBitcoins dosáhly právní systém. Ne, to nejsou žalován, nebo tak něco. Příběh pochází z Texasu ve Spojených státech amerických, kde má Houston obhájce oznámil, že jeho klienti mohou začít platit zákonné účty s Bitcoins.

Příjem peněžní alternativy, není to neobvyklé v této oblasti, ale zpráva je, že Jay Cohen je jedním z prvních zástupců ve Spojených státech se přijímají digitální měny. Každopádně Bitcoin je více likvidní než jiné alternativy, jako jsou nemovitosti nebo osobní majetek.

Jay Cohen plán je získat Bitcoins od klientů a okamžitě vyměnit za hotovost, dávat peníze do svěřeneckých účtech klienta. A digitální měna přináší další výhody pro klienta: zachovává své soukromí, neboť platba není nutné provést prostřednictvím banky.

Advokát užívá Bitcoins od března, a jak řekl k ABA věstníku Evropské unie, přijímat digitální měny „se mi zdálo jako dobrá věc“. Jay Cohen, že to není žádný důvod, proč by měla být Bitcoins rizikovější než skutečné peníze. A oni určitě může být bezpečnější než kontrola.

Přes abajournal.com

load...

Související zprávy


Post ICO

Aktivisté chtějí vytvořit nový model Bitcoin, který může zajistit anonymitu a vyhnout se regulaci

Post ICO

5 plug-inů Bitcoin, které umožňují co nejlépe využít vaše stránky WordPress

Post ICO

Bitcoin výměna BTC-e ovlivněna útokem DDoS

Post ICO

Přijímat Bitcoin jako platbu? Řekněme ano, ale buďte zároveň opatrní

Post ICO

A co letadlo pro Bitcoin? SkyCraft přijímá digitální peníze

Post ICO

6 Potenciální obchodní příležitosti Bitcoin

Post ICO

Nástroj pro maximalizaci vašich výnosů

Post ICO

Amazon byl znepokojen BitLicense

Post ICO

Americký podnikatel si klade za cíl podpořit svou Blockchain Valley pomocí Teslovy pomoci

Post ICO

První pobočka Bitcoin Foundation v jižní Asii pochází z Bangladéše

Post ICO

Bitvařský evangelista Jason King provozuje 3,237 mil na podporu kryptokurrency

Post ICO

Bill Egan, eGifter: pracujeme na získávání některých značek, které budou skutečně vzrušující pro komunitu Bitcoin