Americký podnikatel si klade za cíl podpořit svou Blockchain Valley pomocí Teslovy pomoci | Czech.Lamareschale.org

Americký podnikatel si klade za cíl podpořit svou Blockchain Valley pomocí Teslovy pomoci

Americký podnikatel si klade za cíl podpořit svou Blockchain Valley pomocí Teslovy pomoci

Morgan Rockwell je muž se snem, ale ne jen tak ledajaký sen. Má v plánu vytvořit jako první na světě město Bitcoin, ale aby k tomu, že bude potřebovat Tesla pomoc.

Z uvedeného vyplývá, jak může elektrický automotive společnost pomůže Rockwell obrátit svůj sen v realitu? Podnikatel, zakladatel kinetika Inc, pracuje již dlouhou dobu přilákat Tesla Motors a má v úmyslu nakonec konkurovat gigantům, jako je Google, Apple a Visa, mezi ostatními.

load...

kinetika Inc. Je první aktivní vědecký výzkum zařízení na světě zcela zaměřena na blockchain technologyand je v současné době „buiding mikroprocesory, biologické počítače, roboty, roboti a servis strojů, které interagují s blockchain technologií podle decentralizovaného vývoje sítí,“v závislosti na podnikatele.

Vývoj své firmy pomůže zvýšit svou vizi: na ‚Blockchain údolí‘. Rockwell v současné době žije v Upper Lake, Kalifornie, kde chce instalovat vůbec první město Bitcoin s Tesla pomoc.

load...

„Já jsem se zaměřil na Tesla Motors těžce ve vztahu k Bitcoin od získání partnery na motoru společnosti, uvedení naší centrále po dálnici 20 z prvního giga-továrny a až do 101 z automobilového závodu Fremont,“ řekl Rockwell CryptocoinsNews.com,

Centrála Inovativní firmy fungují jako jeden z prvních čerpacích stanic v Kalifornii, který byl převeden do Tesla šetrným přeplňovací stanici. „Je to šílený vědec laboratoř uvnitř 100 let stará čerpací stanice pohonných hmot. Jsem postavil tři kancelářské prostory v zadní kovový garáže budovy a stavím přední vchod do obchodu robota pro tuto chvíli s bankomatem a farmářský trh v zádech,“vysvětluje Rockwell.

load...

„[Kompresor stanice] přinese naše centrála více zákazníků, nohou a automobilové dopravy do města v současné době skupují, a to přinese lidem uvnitř Tesla kdo jsem vzdělané o Bitcoin do našeho podnikání v obou vztazích a partnerství. Osoba samostatně výdělečně jízdy Tesla vůz, který reaguje na Bitcoin platby je jedním z velkých cílů pro uvedení blockchain technologii uvnitř Tesla.“

Kromě toho v současné době vyráběných kinetika Inc. Všechny produkty - například BitSwitch, BitNODE, BitServer, BitVender‘BitSD15, BitCongress, Axiomity a BRICKxy - společnost také vlastní řadu dceřiných společností, jako Build-A-BOT Inc., generální Blockchain Inc., USA Cryptobank Inc a US Miniatura Inc.

Kromě toho se snaží přilákat Tesla, Rockwell současně pořizování investic z dalších významných společností. Ten si klade za cíl „vstříknout Bitcoin ekosystém se značkou Intel a pomáhají budovat důvěru v blockchain v ohledem na škálovatelnost a životaschopnosti.“

Zatímco jeho velký plán je stále ve vývoji, bude kinetika Inc. Pokračovat v provozu v ‚Blockchain údolí‘, „nové místo pro budoucnost bude pečovat o mládež a růst nejmodernější technologie, že lidé, stroje a příroda může přijít do spolupráce."

Související zprávy


Post ICO

Bitcoin si podmaní dva nové významné příznivce: Euro Pacific, Peter Schiff a Julian Assange

Post ICO

10 málo známých funkcí skrytých uvnitř Blockchain.info

Post ICO

Australané milují Bitcoin Bill Pay

Post ICO

Bitvařský podnikatel Erik Voorhees obviněný Komisí pro cenné papíry a burzy

Post ICO

2014 Bitcoin St. Petersburg Bowl: Bitcoiners získávají exkluzivní přístup k předprodejním lístkům

Post ICO

Alternativa Bitcoin Bytecoin oslavuje první blok, oznamuje nové funkce

Post ICO

Bezkontaktní směnka EasyCoin připravena k provozu 31. prosince

Post ICO

Bank of England chválí společnost Bitcoin a odhaluje vyšetřování na vydání digitální měny

Post ICO

Bitcoin jako měna proti technologii Bitcoin as

Post ICO

Bitcoin výměny

Post ICO

1200 obchodníků připravených k tomu, aby se tento rok Bitcoin Black Friday stal největším

Post ICO

4 nejoblíbenější příspěvky na BitcoinTalk