Amazon byl znepokojen BitLicense | Czech.Lamareschale.org

Amazon byl znepokojen BitLicense

Amazon byl znepokojen BitLicense

Dneska The New York Oddělení finančních služeb propuštěn připomínky a signaturesfrom těm, kdo předložil připomínky k návrhu BitLicense a my jsme se dozvěděli, že Amazon a rada Cameron Cohen připomínky proti širších definic virtuálních měn v původním návrhu BitLicense.

load...

Zatímco Amazon rozhodně nebyl rozhodnut bránit cryptocurrencies to vzal záležitost s širokou definici cryptocurrencies v tom, že by to mohlo mít poškozené iniciativy, jako jsou Amazon Mince, které jsou uzavřený systém plateb za zařízení, Amazon, jako Fire telefonu.

Mnohé z nich byly úzkostlivě čekají na další komentáře z Amazonu na cryptocurrencies kteří k dosud mlčel na téma mimo vágní prohlášení, že pokud zákazníci začnou skutečně náročné platby Bitcoin ve velkých množstvích, že by zvážit implementaci.

load...

Máme uzavřeny PDF verzi tady na Scribd stejně jako plain-text z aktuálního dopisu k dalšímu přezkoumání.

Amazon.com

20.října 2014

Pan Dana V. Syracuse
New York, NY 10004

Re: Oznámení o navrhované při tvorbě pravidel pro regulaci chování virtuální měna firmy ID No. DFS-29-14-00015-P

Vážený pane Syracuse:

Amazon.com, Inc. ( „Amazon“) s respektem předkládá následující připomínky k oznámení o navrhované při tvorbě pravidel, IČ DFS-29-14-00015-P (dále jen „oznámení“) vydané v New Yorku státní oddělení finančních služeb ( "DFS"). Amazon oceňuje možnost vyjádřit se na otázky vznesené v oznámení.

load...

Oznámení by stanovila regulační rámec licencování pro virtuální měna podniků zapojených do určité typy činností zahrnujících New Yorku či New York obyvatele. Oznámení široce definuje „virtuální měnu.“ To také obsahuje dvě úzké výjimky pro virtuální měna použity výhradně v rámci on-line herních platforem a virtuální měny používané výhradně jako součást afinitou Zákazník nebo odměny program, který může být použit pouze k nákupu od emitenta nebo určeným obchodníci a nemůže být přeměněna nebo vyplaceny za
fiat měn.

Amazon uznává výzvy, kterým čelí DFS při vydávání pravidel pro regulaci virtuální měnu za účelem ochrany New York spotřebitele a uživatele a pro zajištění bezpečnosti a spolehlivosti New York-licencovaných poskytovatelů virtuálních měnových produktů a služeb. Jsme speciálně však znepokojen tím, že široká definice „virtuální měna“ může nechtěně vést k určité výrobky, které jsou zachyceny a že výjimky z této definice je příliš úzká, aby vybojovat takové výrobky. Z důvodů níže, Amazonie uctivě žádá DFS výslovně objasnit, že tyto produkty jsou vyloučeny z definice „virtuální měna“ ve svém konečném stanovení pravidel: (1) „uzavřenou smyčkou“ digitální platební metody; a (2) předplacená přístupová uložené hodnoty karty nebo předplacené karty znějící na fiat měně. Objasnit, že tyto produkty jsou vyloučeny z měnových předpisů virtuálních zajistí, že spotřebitelé i nadále mít přístup k těmto populárních platebních metod, které nepředstavují stejnou praní špinavých peněz nebo otázky finanční stability, který cryptocurrencies a anonymní, obchodovatelné virtuální měny představují pro spotřebitele, tak i finanční systém.

A. Closed-Loop digitální platební metody

Ačkoliv navrhovaná definice „virtuální měna“ vylučuje digitální jednotky, které mohou být použity pouze jako platba za nákupy u emitenta a / nebo jiných určených obchodníků, se zdá být omezena na digitální jednotky, které jsou „používají výhradně jako součást toto vyloučení closed-loop z afinitní zákazníka nebo odměn programu. I4 obchodníci a jejich dceřiné společnosti se mohou rozhodnout vydávat digitální jednotky, které mohou být použity pouze jako platba za nákupy u emitenta a / nebo jiných určených obchodníků (včetně dceřiných společností emitenta), které nejsou nutně vydány výlučně jako součást afinitou zákazníka nebo odměn programu. Například Amazon mince and Play úvěry Google jsou digitální jednotky, které lze zakoupit od zákazníků, které mají být použity výhradně v rámci Amazon Appstore nebo Google Play aplikaci, resp. Amazon mince a úvěry Google Play nejsou „užívaný téměř výhradně jako součást afinitou zákazníka nebo odměn programu,“ ale jinak splňují zbývající atributy navrhované exclu sion (tj „může být použita pouze jako platba za nákupy s emitenta a / nebo jiných určených obchodníků, ale nemohou být převedeny, nebo vyměnit za, Fiat měna“).

V uzavřené smyčce digitální platební metody, jako je Amazon mince nebo hrát úvěry Google nejsou virtuální měnou, že sdělení hodlá regulovat. Další, podobné regulační rámce obsahují vylučování z uzavřené smyčky produkty, a použitelnost těchto výjimek nevyžadují produkt uzavřené smyčky, které mají být použity pouze jako součást afinitní zákazníka nebo odměn programu. Podobné regulačních rámců může také obsahovat samostatné vyloučení výslovně na pokrytí odměn, pobídka, nebo věrnostní programy. Amazon žádá DFS, aby objasnila ve svém konečném rulemaking že pojem „virtuální měna“ nezahrnuje digitální jednotky, které mohou být použity pouze jako platba za nákupy u emitenta a / nebo jiných určených obchodníků, ale nemůže být přeměněna, nebo vykoupil pro, fiat měn. Při absenci tohoto objasnění vydavatelé platebních metod s uzavřeným systémem, může zvolit jejich přerušit, protože v souladu s plnou licencí režimu by pravděpodobně aby tyto programy byly příliš drahé, aby i nadále nabízet a těžkopádné pro zákazníky k použití.

B. Předplacené přístup, předplacené karty, nebo předplacené karty

Široká definice „virtuální měna“ mohou také nechtěně zachytit předplacené přístupové produkty, uložené hodnoty karty, nebo předplacené karty, které jsou denominovány v měně rozkazu a řešeny v rámci newyorských vysílače Money statutu (NY banky. Zákona, článek XIII-B). Aby se předešlo jakýmkoli nejasnostem, věříme, že by se stanovit jasná pravidla, pokud DFS výslovně uvedeno v závěrečných pravidla, která definice virtuální měna nezahrnují předplacené přístupové produkty, uložené hodnoty karty, nebo předplacené karty znějící na fiat měně. To zajistí, že předplacená přístupová produkty i nadále podléhat jednomu regulačnímu režimu a že poskytovatelé těchto produktů mohou i nadále spoléhat na interpretaci a pokynů poskytnutých DFS o stavu těchto produktů v rámci New York práva.

Děkuji vám za vaši pozornost na tyto připomínky. Byli bychom také rádi, aby se setkal s DFS k projednání těchto otázek. Máte-li jakékoli dotazy, neváhejte a kontaktujte mě na [redigován]

S pozdravem,

/ s
přidružený generální rada, platby, Amazon.com, Inc.

load...

Související zprávy


Post ICO

Bitcoin výměna Igot.com spustí služby zpracování plateb ve 40 zemích

Post ICO

Australané milují Bitcoin Bill Pay

Post ICO

Bitcoin výměny

Post ICO

Největší Bitcoin Expo přesto - a můžete se dostat zdarma!

Post ICO

7 důvodů, proč vaše firma Bitcoin stráví zákazníky

Post ICO

Bitcoin ATM Genesis1 přistává v Queenslandu

Post ICO

Orgány uzavřely Silk Road 2.0 a další webové stránky - zatkli tři muže v USA a Irsku

Post ICO

Exkluzivní platforma Clipperz Bitcoin se pohybuje na Islandu

Post ICO

6 Potenciální obchodní příležitosti Bitcoin

Post ICO

70 stránek, které vám dávají zdarma Bitcoins - skutečně fungují?

Post ICO

Získání portfolia Lemon společnosti LifeLock vymaže všechny očekávání podpory Bitcoin

Post ICO

Nástroj pro maximalizaci vašich výnosů