Amazon dále odmítá PayBase. GAW zapojit důlní | Czech.Lamareschale.org

Amazon dále odmítá PayBase. GAW zapojit důlní

Amazon dále odmítá PayBase. GAW zapojit důlní

Před několika málo týdny, Coin Fire mluvil s úředníky na Amazonand ostatních maloobchodníků o implementaci PayCoin jako nákupní možnosti. Navázali jsme s maloobchodníky, že nikdo z nich neměl žádné plány na integraci evropského kryptoměna přímo navzdory opakovaným tvrzením Josh Garza a uživatelů na HashTalk fórech.

load...

Pozdě v noci po sérii zpoždění a technických otázek je Paybase webové stránky, produkt Garza a Gaw horníků-zahájena velkou slávou se Josh Garza dělat odvážné tvrzení na CryptoCoinsNews opět o realizaci Amazonand Paycoin:

Dnes večer uvidíte první obchodní integrace s Amazon hledání a nakupování v rámci PayBase. Budete mít možnost nakupovat přímo z pódia. Tato funkce je první svého druhu.

load...

Pan Garza rovněž opakovaně uvedl na Hashtalk fórech, že pracují s API Amazon provést kupní funkci. I když to není přímá integrace s obchodníky, jak původně tvrdil, že se vrhnout světlo na problém a výzva mince oheň mluvit s Amazon mluvčích dále o Paybase, Paycoin a Gaw horníků.

Mluvčí Amazon znovu popřel jakýkoliv podíl na Paycoin, Paybase, Gaw horníků, nebo Josh Garza říká mince Fire tým,

Na našem dřívějším prohlášení Amazon pokračuje do pohotovostního režimu naše první tvrzení, že jsme nijak nesouvisí, partnerem, nebo ve spojení s Joshem Garza, GAW horníků, Genius při práci, Paycoin, Paybase nebo jakékoliv společnosti spojené s touto operací.

load...

Amazon má spustit program Amazon Associates, který umožňuje přidruženými členy vydělávat provize z tržeb přes naše API a vývojářských nástrojů.

Budeme pracovat agresivně zakázat API volání z těch, pokoušet se vyhnout naše systémy účtu, ty plnění objednávek, které se zdají pocházet z Amazon, nebo ti, kdo porušují provozní smlouvu s Amazon Associates program.

Po rozhovoru intenzivně s Amazon a ukazovat jim různé adresy URL slibů Garza a společnost, oni šli do další podrobnosti o přesných částí dohody, které se předpokládá, že na první pohled byly porušeny:

  • [...] nebude zachytit, nahrávat, přesměrovat, číst, interpretovat, nebo vyplnit jejich obsah ani elektronické podobě nebo jiný materiál předložen k nám jakoukoli fyzickou nebo právnickou osobou.
  • [...] nebude žádat, shromažďovat, získávat, ukládat, cache, nebo jinak používat žádné informace o účtu od našich zákazníků používá v souvislosti s jakýmkoli Amazon stránkách [...]
  • [...] nebude měnit, přesměrování, potlačit nebo nahradit provoz jakéhokoliv tlačítka, odkaz nebo jinou funkci amazonského stránek.
  • [...] nebude provádět žádné příkazy nebo se zapojit do jiných obchodů jakéhokoliv druhu na Amazon stránkách jménem jakékoli jiné fyzické nebo právnické osoby, nebo povolit, asistent, nebo podporovat jakoukoli jinou fyzickou nebo právnickou osobu, aby tak učinily.
  • [...] nebude podnikat žádné kroky, které by mohly důvodně způsobit žádnou zákaznickou nejasnosti ohledně našeho vztahu s vámi, nebo na místo, na kterém jakékoliv funkce nebo transakce (např vyhledávat, procházet nebo pořadí) se vyskytují.

Amazon mluvčí dále rozpracovány,

Nějaký kus softwaru, rozšíření nebo jiný systém, který s sebou nese informaci o partnerství nebo zachycuje zákazníky nebo zákaznické je v přímém rozporu s našimi podmínkami a Amazon se podle toho chovat.

Dále se zdá, že Amazon je opět distancuje od jakéhokoliv vztahu s Paycoin.

Mince Fire dosáhl v jiných obchodníků jsou uvedeny na webových stránkách PayBase a přinese další podrobnosti týkající se prohlášení od jiných obchodníků, které jsme získali v blízké budoucnosti.

Související zprávy


Post ICO

Bývalá výměna Bitcoin Mt. Gox dostane americkou bankrot ochranu díky americkému soudu

Post ICO

Bitcoin čelí rostoucí konkurenci z jiných digitálních měn

Post ICO

Bitcoin komunita odcizuje Mt. Gox kvůli ospravedlnění chyby: seznam 10 reakcí

Post ICO

$ 3.454 bilión je dobrý důvod koupit Bitcoin

Post ICO

Bitcoin zvítězí Virgin Galactic: zaplatit výlet do vesmíru s kryptocurrency

Post ICO

Další web Bitcoin uhryzne prach

Post ICO

Přijmout bitcoin je požehnání pro MovieTickets.com

Post ICO

Spoluzakladatel společnosti Apple Steve Wozniak se připojuje ke společnosti ATM inspirované blokádou

Post ICO

Banky, připravte se! Blokový řetězec se chystá skřípat váš svět

Post ICO

Nadace Bitcoin utrácela 150 000 dolarů za měsíc, za méně než jeden rok ztratila 4,6 milionu dolarů

Post ICO

Útok bude znamenat, že Bitcoin výměny budou mnohem odolnější, říká Antonopoulos

Post ICO

BFL bitcoins být přesunut k soudně řízenou peněženku & prodal