Téměř polovina britských uživatelů Bitcoin věří v regulaci kryptografických měn | Czech.Lamareschale.org

Téměř polovina britských uživatelů Bitcoin věří v regulaci kryptografických měn

Téměř polovina britských uživatelů Bitcoin věří v regulaci kryptografických měn

Nový surveyconducted od Miningpool.co.uk ve Velké Británii ukázal, že většina britských Bitcoiners upřednostňovat budoucí předpisy vládou. Čtyřicet osm procent z 10.000 lidí oslovených v průběhu posledních dvou měsíců byly přijaty k vidění vývoj regulace jako pozitivní krok.

load...

Když ptal se na jejich názor ohledně regulace Bitcoin, pouze 13% uvedlo, že nevěří v to. Na druhé straně, téměř polovina lidí dotázaných se vyslovilo regulace.

Jeden z účastníků vysvětlil svůj postoj: „[nařízení] objasňuje některé šedé zóny pro podniky a označuje, že vláda nemá v současné době považují za hrozbu pro bankovní systém. Mohou existovat dlouhodobé nepříznivé vedlejší účinky [být regulovány vládou], ale krátkodobé dopady zdát pozitivní.“

load...

Mnoho hlasování odběrateli doufat, že regulace Bitcoin může pomoci zvýšit povědomí o digitálním měny a zlepšit jeho přijetí.

Průzkum také ukázal, že polovina všech uživatelů Bitcoin sídlem ve Velké Británii se pohybuje mezi 25 a 34 let, zatímco pouze 10% je starších než 45 let Počet žen užívajících BTC v zemi je stále nízká, pouze 6% z lidí dotazovaných tvrdí, že je žena Bitcoiners.

To znamená, že je zde obrovská příležitost pro podnikatele a investory, aby více žen a starších uživatelů do Bitcoin prostoru.

Podle průzkumu, je tu také pracovat třeba udělat, pokud jde o prosazování výhod kryptoměna mezi podniky a obchodníky. Více než 80% hlasování příjemců uvedlo, že byli zklamáni při nízkém počtu podniků ve Spojeném království, které akceptují BTC jako způsobu platby. Také téměř polovina lidí oslovených řekl podniky byly stále zdráhají přijmout Bitcoin. Méně než 15% byli rádi o aktuálním stavu na trhu, říkat oni byli schopni používat BTC lokálně.

load...

Dvě třetiny 10.000 hlasování příjemců odhalily byly úspory jejich BTC a držel ji pro budoucí nákupy. Denní obchodování byl další nejoblíbenější činnost (20%), těsně následuje odeslání BTC s rodinou a přáteli a placení účtů.

Téměř polovina z nich Bitcoiners (47%) jsou stále jejich Bitcoin od ostatních BTC vlastníky nebo makléřských lokalit, jako je LocalBitcoins, tržiště pro nákup a prodej kryptoměna. BitBargain byl druhý nejoblíbenější místo v zemi.

Ale je to také zajímavé vidět, že téměř jeden z pěti uživatelů Bitcoin vytvářet své vlastní kryptoměna prostřednictvím těžebních služeb, přičemž jeden ze tří způsobech použití burzách, jako je Bitstamp. Slovinská burza je velmi populární mezi fanoušky UK Bitcoin, následuje Coinfloor a BTC-e.

Související zprávy


Post ICO

Používají uživatelé Bitcoin spěch nebo snílky?

Post ICO

Adam B. Levine: je obtížné dodržovat, kdykoli se pravidla budou kdykoli měnit

Post ICO

5 plug-inů Bitcoin, které umožňují co nejlépe využít vaše stránky WordPress

Post ICO

Tým BetCoin Casino zahajuje novou herní stránku BetCoin Circle a připravuje další zprávy

Post ICO

Bitva výměna Kraken překračuje kanadské hranice

Post ICO

Bitová platforma Gyft získá investice ve výši 5 milionů dolarů a rozšiřuje se do nových zemí s pomocí kryptocurrency

Post ICO

6 Potenciální obchodní příležitosti Bitcoin

Post ICO

3 miliony dolarů za pouhé čtyři dny: zákazníci běží na získání Bitcoin těžebního zařízení od společnosti KnCMiner

Post ICO

Australský daňový úřad zpoždění rozhodnutí - stále chce Minimal TX Records

Post ICO

Austrálie považuje Bitcoin za měnu

Post ICO

Pověst o Seattle Seahawks, která přijímá Bitcoin, je falešná

Post ICO

Bitcoin Exchange Bitcurex nenabízí žádné poplatky za Řecko