Všechny Bitcoins a Litecoins pryč: polský Bitcoin výměna Bidextreme.pl hacknut | Czech.Lamareschale.org

Všechny Bitcoins a Litecoins pryč: polský Bitcoin výměna Bidextreme.pl hacknut

Všechny Bitcoins a Litecoins pryč: polský Bitcoin výměna Bidextreme.pl hacknut

Po týdnu bez ohlášení velkých loupeže v Bitcoin světě - poslední špatná zpráva přišla z České Republic-, polské výměny Bidextreme.pl odhalil, že byl hacknut. V důsledku toho byly zákazníků Bitcoin a litecoin peněženky vyprázdnění, hlásí Coindesk.

load...

Tento incident byl zaznamenán orgánům a platforma dočasně pozastavit všechny activitieswhile vyšetřování pokračuje, podle prohlášení zveřejněné na internetových stránkách Bidextreme je:

V důsledku útoku hackerů, byl okraden naše portfolio BTC a LTC. Tato skutečnost byla oznámena vymáhání práva.

BTC a LTC patřící všem uživatelům byly ukradeny. V případě, že [digitální měna] jsou vyvolány, bude se vrátil k uživateli podle stavu z 17. Listopadu 2013. Prostředky by uživatelé, které byly uloženy na bankovních účtech platformy jsou v bezpečí.

load...

Zatím je množství kryptoměna ukraden, je záhadou. Nicméně, tento útok by mohl interferovat s vývojem polského Bitcoin trhu, někteří místní obyvatelé řekl po útoku, která se stala na 18. Listopadu.

V tiskovém prohlášení Mariusz Pilas, výkonný ředitel Magnus Ltd, která vlastní Bidextreme.pl, odhaluje plány rozvoje platformě bude nyní muset waitdue na tento hack. „Hluboce litujeme, že musíme dočasně pozastavit platformu Bidextreme.pl jehož [trh] potenciál byl vyvíjející se v impozantní tempa růstu. To způsobilo velkou finanční ztrátu pro nás stejně,“ řekl Pilas.

Podle Magnus' zástupce, společnost již začala vrátit uživatelů finanční prostředky uložené v polských zlotých (PLN) na bankovní účet platformy. Naštěstí Magnus Ltd má celkovou hodnotu, která pokrývá rozpočet Bidextreme.pl a hodnotu ukradeného digitální měně „mnohokrát“.

load...

Oddělení hospodářské trestné činnosti Městské policie v Olsztyn má na starosti vyšetřování. Nicméně, tento případ mohl být složité řešit vzhledem k tomu, že právní status Bitcoin je stále v Polsku znám.Alydian hostí Terahash, aby dobyl velké horníkyAlydian, spouštěcí, který je podporován podnikatelského inkubátoru CoinLab, může mít vážné zprávy během několika dní: společnost bude hostit ASIC těžební zařízení pro své zákazníky prostřednictvím roční smlouvy.

Tato nová služba je směrován do všech velkých horníků tam venku, protože zahájení den cena byla $ 65,000 za Terahash s těžební hosting smluv k dispozici pouze v 5 a 10 th / sec bloků. Alydian si klade za cíl dobýt investory institucionální úrovni, které je potřeba otočit velké částky peněz do Bitcoins.

Kalifornie-založená společnost a její inkubátor sázejí na to, že jsou průkopníky v této oblasti, ale jejich návrh vyvolává několik pochybností. Míra Alydian je z 65.000 $ za TH / s platí pouze pro svého 10 th / sec vrstvy. Na 350.000 $ po dobu jednoho roku v hodnotě těžby 5TH / s, jeho ceny jsou ekvivalentní $ 70,000 za TH / s nebo 70 $ za GH / sec. Na druhé straně, cena od KnCMiner se rovná asi 19 $ za GH / sec. Motýl Labs byl distribuci ASIC vyvinuty se stejnými rozměry 65nm proces Uzel Alydian, ale jednotky BFL nabízejí $ 45-55 za Gh / sec. To je ještě levnější než Alydian v návrhu.

Ale Peter Vessenes, CoinLab zakladatel, má opodstatnění:. „Není jen tam hodnotu peněz v čase, (těžba je nyní v hodnotě více než čekat, až dolu), ale i zde je výpočet je třeba udělat o své terahashes Kolik procent Bitcoins těžené budou v průměru vydělávají? Obojí, a USD-BTC cena hry do těžebních výpočtů, což je jeden z důvodů, že je těžké ocenit a pochopit“. Abychom byli spravedliví, je třeba také považovat za faktory, jako jsou náklady na elektrickou energii pro domácí ovládané horníků.

Vessenes naznačuje, že tyto ceny mohou být formován, a to zejména proto, že je řezání nabídky pro hash sazeb: „Chceme poskytovat komplexní řešení pro institucionální investory, kteří nechtějí se starat o to, a nechtějí jít řídit 72 Bitfury krabice".

Za předpokladu, že Alydian zvládá plnit svou 29. Srpna termín, můžeme očekávat velký tlak na obtížnost sítě.

Přes coindesk.com


Americký dvůr zastaví Mt. Gox z dražeb Bitcoin doménySpojených států soud vydal dočasný příkaz zakázat prodej domény Bitcoins.com

Který je stále ve vlastnictví CEO zaniklého výměny kryptoměna Mt. Gox. Mark Karpeles oznámil dražby doméně před dvěma týdny.

Injuction - které vyprší do 14 dnů - byla vydána u okresního soudu ve státě Washington proti webhosting společnosti Tibannefollowing žádost od Seattle-založené CoinLab, který předtím podal žalobu ve Spojených státech proti Mt. Gox, píše The Wall Street Journal.

Tibanne je jednou ze společností napojených na Mt. Gox. Karpeles chtěli použít zisk z dražby, aby Spojené státy-založená společnost běžící, ale také dávat alespoň polovinu peněz na Mt. GOX věřitelé, předchozí klienty, kteří přišli o peníze kvůli kolapsu burzy.

Pád burzy posílily válku mezi několika zúčastněných stran

kteří nemohou se zdají být schopni dohodnout nad tím, jak by měl být majetek Japonská společnost je rozdělena.

Tato aukce, která je řízena dědictví Aukce, se má stát tento čtvrtek (24.) a byl čekal, že generují více než $ 750,000.

load...

Související zprávy


Post ICO

Bank of England chválí společnost Bitcoin a odhaluje vyšetřování na vydání digitální měny

Post ICO

Bitvařský podnikatel Erik Voorhees obviněný Komisí pro cenné papíry a burzy

Post ICO

Američané jsou nemocní manipulací s penězi: Bitcoin může být odpovědí

Post ICO

38. ředitel mincovny USA na Keynote u Raleigh

Post ICO

Získání portfolia Lemon společnosti LifeLock vymaže všechny očekávání podpory Bitcoin

Post ICO

Tým BetCoin Casino zahajuje novou herní stránku BetCoin Circle a připravuje další zprávy

Post ICO

Bitola a budoucnost peněz: Atlanta hostí kryptografickou konferenci v říjnu

Post ICO

Aktivisté chtějí vytvořit nový model Bitcoin, který může zajistit anonymitu a vyhnout se regulaci

Post ICO

7 důvodů, proč vaše firma Bitcoin stráví zákazníky

Post ICO

Amazon dále odmítá PayBase. GAW zapojit důlní

Post ICO

Austrálie považuje Bitcoin za měnu

Post ICO

Nástroj pro maximalizaci vašich výnosů