A co letadlo pro Bitcoin? SkyCraft přijímá digitální peníze | Czech.Lamareschale.org

A co letadlo pro Bitcoin? SkyCraft přijímá digitální peníze

A co letadlo pro Bitcoin? SkyCraft přijímá digitální peníze

SkyCraft Společnost je nyní přijímá Bitcoins pro své letouny. Rozhodnutí byla poháněna firmy „touha přinést všeobecného letectví do 21. Století“, stejně jako „jiskry zájem o létání do Bitcoin holderswho nemusí se již seznámili s jeho kráse“.

load...

SkyCraft oznámil dobrou zprávu prostřednictvím tiskové zprávě zveřejněné na internetových stránkách společnosti. Předmětem podnikání je převzetí kryptoměna výměnou za své SD-1 Minisport, výsledek „sedm let českého stavitelství a designu“, vozidlo vhodné pro každý začátečník pilota a nyní považován za první letadlo, které je možné zakoupit s Bitcoin.

load...

Koupit SD-1 Minisport, budete muset strávit $ 54.850. Při současném kurzu, to znamená hodnotu kolem 81 BTC, ale $ 2,000 (skoro 3 BTC) musí být zaplacena nejprve jako vklad.

Společnost, která zpracovává své digitální platby měny přes BitPay, doufá, že „to bude znamenat významný okamžik pro budoucnost všeobecného letectví a budoucnosti Bitcoin“.

[Aktualizace] Mezitím SkyCraft již prodal své první letadlo. Kupující je známý Bitcoin podnikatel Charlie Shrem, který oznámil zprávu ve službě Twitter.

Shrem koupil první SD-1 Minisport s kryptoměna a zdá se, že nemohl být větší radost.


load...

Alan Silbert, generální ředitel společnosti BitPremier: toto je přechodné období právě ve světě BitcoinDoba strašidelné variability a volatility se zdá být v minulosti pro Bitcoin. Po obrovském dostat do $ 200 v jaře, digitální hodnota měny byla pohybuje kolem $ 90 za posledních několik dní poté, co lehkým poklesem.

To vše navzdory událostech, jako je uzavření Liberty Reserve a vyhlášením Bitcoin ETF podané Winklevoss Twins minulý měsíc. Takže, co se děje s kryptoměna?

No, podle Alana Silbert, generální ředitel luxusního zboží prodejce BitPremier, „potenciální kupující sedí na okraji nowwhile otázkách hrát ven s Mt. GOX a dalších cenných papírů, aby se on-line, regulační vývoj, a firmy se rozhodnou ukončit, protože z regulační zátěž“.

„Zatím vím, že banda aktivity prosakující v pozadí s novými Bitcoin začínajícím rýsují. Vidím to jako jakési přechodné období právě teď. Plus americké akciové trhy držet bít rekordních hodnot a dolary investor jdou tam ", on přidává.

A co Winklevii? Silbert říká, že „Winklevoss ETF bude muset projít zdlouhavý proces registrace u SEC a také nabízeli oprávněným účastníkům k přihlášení se k pojetí (je třeba říkám něco, co už víte: velké finanční instituce, které v podstatě dělají trh, olej stroj, a přijmout určitá rizika pro arbitrážní příležitosti)“.

Jak uvedl generální ředitel BitPremier, „to bude nějakou dobu trvat a ETF nemusí stát v dohledné budoucnosti, a to zejména v případě, že nemohou přesvědčit oprávněným účastníkům podepsat, tak to trvá hodně kop z lisu release. Tisk také bylo dost negativní na Winklevoss ETF“.

To může být jen jeden názor, ale to přijde od odborníka s bohatými zkušenostmi v oblasti Bitcoin, takže ví, co říká. Když jsme vstoupili do kryptoměna světa, věděli jsme, že to bylo něco, co nejisté... Jediné, co dělat, stejně jako v mnoha jiných případech vlevo, je počkat a uvidíme.

Přes businessinsider.com


Otrasně průhledná redakční činnostMince Fire začala se zaváděním různých průhledných operací způsobem, někteří kritici zvažují „alarmující“.

Mluvili jsme v minulosti o transparentních finance (spouštění brzy), jsme otevřeli naši Editorial štítky pro členy Coin Fire Plus, a náš redakční tým tvrdě pracuje na vytvoření řadu materiálů, které bude zahájen jako open source pro každého, kdo k použití.

Ve středu večer jsme zahájili Editorial Dashboard v raně, sledovat pouze verze pro členy Plus. Mince Fire Plusis předplatné přidané hodnoty mince ohně. Tato nová funkce umožňuje PLUS členům příležitost prohlédnout si naše připravované funkce zobrazit jednotlivé kroky každého příběhu plném proudu, a přezkoumat backend našich provozů.

Je ještě brzy, a máme mnohem více práce k tomu, aby se naše backend operace transparentnější pro čtenáře, ale my jsme vždy postupují... Každý den.

Budeme přidávat další možnosti kontroly pro čtenáře uvnitř redakcí panelu jako náš vývojový tým pokračuje v psaní podporu pro naše členy Coin Fire Plus. V nynější verzi, členové mohou prohlížet nadcházející příběhy a drill-down do nich vidět stav každého příběhu.

Uživatelé mohou přejít do určitého příběhu.

Podrobnosti uvnitř návrhu příběhu patří přispěvatelé a zaměstnanci pracovat na příběhu, množství vnitřních pracovních míst diskusi a další položky. V blízké budoucnosti budou další volby budou otevřeny pro členy Plus přezkoumat další položky.

Kompletní přehled příběhu.

Pracujeme také na nové funkce, kde členové Coin Fire Plus budou moci hlasovat o příběhy, které by rádi viděli náš redakční tým zaměří na, dávat našim čtenářům více pod kontrolou jako „řídící editorů“ druhů.

Věříme, že je transparentní, a to i „alarmující“ transparentní pro naše čtenáře, a jsou odhodlány k sdílení těchto informací s našimi čtenáři. Zůstaňte s námi, když jsme přidat další funkce, politiky a položky.

load...

Související zprávy


Post ICO

Bitva výměna Kraken překračuje kanadské hranice

Post ICO

Bitcoin ATM Genesis1 přistává v Queenslandu

Post ICO

Bitcoin jádra verze 0.11.0 uvolněna

Post ICO

Bill-splitting nástroj BillPin již pracuje s Bitcoin a pivem

Post ICO

Bitcoin nadace Primer na právo jurisdikce Vydáno

Post ICO

Bitcoin čelí rostoucí konkurenci z jiných digitálních měn

Post ICO

Bitcoin Foundation je v úpadku, PayPal integruje BTC a další

Post ICO

Seznamte se s novou investiční společností BCI, která byla zahájena společností Cryptor Trust

Post ICO

První pobočka Bitcoin Foundation v jižní Asii pochází z Bangladéše

Post ICO

Bitcoin by mohl čelit vyhynutí ze své vlastní války

Post ICO

Američané jsou nemocní manipulací s penězi: Bitcoin může být odpovědí

Post ICO

20 Insane Bitcoin důlní soupravy