Adam B. Levine: je obtížné dodržovat, kdykoli se pravidla budou kdykoli měnit | Czech.Lamareschale.org

Adam B. Levine: je obtížné dodržovat, kdykoli se pravidla budou kdykoli měnit

Adam B. Levine: je obtížné dodržovat, kdykoli se pravidla budou kdykoli měnit

Bitcoin válka, která se děje mezi firmami a úřady vypadá spíš jako mýdlová opera, než skutečný konflikt, ale následky mohou být reálné.

Po poslední epizody, které se stalo, když odbor finanční instituce Kalifornie vydal ‚příkazu k zastavení činnosti‘ proti nadace Bitcoin tým v Bitcoin Examiner se rozhodli požádat o stanovisko v této věci a my jsme pozváni Adam B. Levine, zakladatel a editor-in-šéf Mluvme Bitcoin !, odpovědět na několik otázek.

Mezitím Bitcoin Foundation vydala dobře strukturovanou dopis hovorů do kalifornských úřadů. Stále čekáme, jak bude tato situace hrát, ale pro tuto chvíli můžete zkontrolovat náš rozhovor níže.

Je to platí narušit činnost instituce, jako je nadace Bitcoin, která se zabývá dary, protože nejste následující peněz vysílací práva? Nebo si myslíte, že je to děje jen proto, že instituce používá tyto peníze na podporu Bitcoin?

Adam B. Levine - Jediným skutečným Odpověď na tuto otázku je, že je to bordel. Je to snadné, aby žalobu zamítl z Kalifornie, protože to zní divné, ale ten, kdo podepsal jeho jméno k dopisu byl muž, který skutečně napsal zákon. Musíš si představit, že vědí, co mluví, takže otázka zní: proč si myslí, že mají případ? Situace je zmatená, přinejmenším, že to bude až právníci na to přijít.

Odborníci říkají, že objednávky a upozornění, jako je tento se bude množit v příštích týdnech a měsících v 48 ze Severní Ameriky zemích, kde působí tento druh práva. Věříte v těchto předpovědí?

Myslím, že je to riskantní, že výměna nebo nějaký obchod, který přichází do styku s obchodem lokálních měn a Bitcoin. Pro běžné obchodníky, bylo by to být trochu těžkopádný začaly vydávat standardizovaný přestat-a-desists na jakýkoli podnik, který pracuje s kryptoměna. Opravdu nevidím to děje, ale pro výměnu informací je situace velmi odlišná.

Mt. GOX, například, vypadá, že má „podlehla“ k tlaku úřadů. Byl to pozitivní krok k plošině pro výměnu?

Já bych napadnout otázka trochu Mt.Gox zoufale chce být kompatibilní. Není to, jako jsou některé psanec organizace stojí až na soukromí svých zákazníků. DHS dinged je na technicality, tříletého zveřejnění bankovního účtu, který nebyl v době, kdy byla podepsána v pořádku. Až do vedení FinCEN, nikdo si myslel, Mt.Gox byl peněz vysílač. Nebo, když na to přijde, že úřady si myslely Bitcoin byly peníze.

To vše je hrozná pro své podnikání: Mt.Gox dříve řízené více než 80 procent obchodu Bitcoin, ale tento počet klesá rychleji než kdykoli v posledních dvou letech jsem sledoval. Zoufale chtějí splnit, aby se věci mohou vrátit do normálu. Kromě toho, že je těžké splnit, když pravidla se mohou měnit v každém okamžiku.

Myslíte si, že USA vidí Bitcoin jinak než zbytek světa?

USA je více financialized ekonomiku než mnoho jiných částí světa, tak z některých koutů bude neuvěřitelná zdrženlivost se podívat na technologii jako něco jiného, ​​než vtip. Koneckonců, mají hodně co ztratit. Bez ohledu na postoje, to se stává jasnější, každý den, aby Bitcoin je tak revoluční, protože je to měna, která léčí všechny účastníky jako rovný s rovným, uplatňování pravidel pro každého uživatele stejně. Ve světě peněz, je to jedinečná a velmi silný rys.

Myslíte si, že státní regulační orgány mají v úmyslu nakonec vypnutí Bitcoin? Ačkoli FinCEN například již zaručeno, že se nesnaží ukončit kryptoměna.

Je to tenká hranice chodit. Díky softwarové technologie, nemůžete jen tak, aby se něco nezákonného, ​​a očekávat, že lidé poslouchat. Peer-to-peer sdílení souborů nám ukazuje, že se snaží zničit služby, které umožňují to může uspět zničit službu, ale základní technologie bubliny ve více odolný a pevný, aby se zapojily formu, často násobek.

Pokud se člověk chce zabít novou technologii, která byla špatně pochopen, klíčové je, aby přiložit přirozený strach z nového s nejistotou zákonnosti. Je lepší zdržovat tak dlouho, jak je to možné, nastavit práva na papír, protože jakmile jsou parametry chápat, že je možné okamžitě zasáhnout. Dokonce i obtížné regulace není výzvou vzhledem k tomu dost peněz, ale nejistota ohledně budoucího nařízení s vědomím, že to přichází, a to by mohlo být špatně, protože je velmi obtížné, aby se zavázaly. Neumím číst myšlenky, ale já bych hrát pomalou hru.

Jaká jsou vaše očekávání pro Bitcoin v budoucnu?

Myslím, že to všechno změní, nebo může být nástupní mechanismus pro technologii, která dělá. Není to tolik Bitcoin, jako komunita, která vyrostla kolem něj. Nejchytřejší lidé, jaké jsem kdy potkal, vášnivá a schopný. Budujeme lepší svět, že technologie je jen nástroj. Bitcoin je dobrým nástrojem, ale není jediným nebo poslední.

Související zprávy


Post ICO

1-800 - Květiny přijmou Bitcoin

Post ICO

Adopce Bitcoin: Top 5 rozvojových zemí

Post ICO

Další web Bitcoin uhryzne prach

Post ICO

Bankovní regulační komise nemá v úmyslu regulovat Bitcoin v Číně, říká článek

Post ICO

Spoluzakladatel společnosti Apple Steve Wozniak se připojuje ke společnosti ATM inspirované blokádou

Post ICO

5 Důvody, proč internet peněz rozdrtí centralizované finance

Post ICO

Amazon byl znepokojen BitLicense

Post ICO

70 stránek, které vám dávají zdarma Bitcoins - skutečně fungují?

Post ICO

Bitcoin Foundation je v úpadku, PayPal integruje BTC a další

Post ICO

5 Pozoruhodné Bitcoin videa, které byste měli sledovat

Post ICO

Bojová občanská válka: Kdo, co, proč, kdy a jak

Post ICO

Bitcoin Exchange Bitcurex nenabízí žádné poplatky za Řecko