Aktivisté chtějí vytvořit nový model Bitcoin, který může zajistit anonymitu a vyhnout se regulaci | Czech.Lamareschale.org

Aktivisté chtějí vytvořit nový model Bitcoin, který může zajistit anonymitu a vyhnout se regulaci

Aktivisté chtějí vytvořit nový model Bitcoin, který může zajistit anonymitu a vyhnout se regulaci

Zachovat anonymitu a svobodu. To je hlavním cílem obou anonymních aktivistů, které navrhla alternativu k Bitcoin: možnost, která by fork protokol a vygenerovat Bitcoin 2.

Tento nový derivát původního kódu by pomohlo udržet co zastánci říkají, ve svém článku „Bitcoin 2: Svoboda transakce“, „původní dlouhodobou vizi“ tohoto kryptoměna, ničit prvky protokolu, které považují za poškození systému.

load...

Bitcoin 2 by být postaven na podporu anonymity protokol Zerocoin. To je plán aktivistů zastavit původní protokol z rozvojových „do systému, který je kompletní zvrhlost původní vize - zcela transparentní platební systém s velmi málo kontrolních místech, která byla zcela absorbována stanoveného finančního a regulačního prostředí “.

To je jejich vize, ale co by říkají odborníci? Core developer Jeff Garzik říká, že „je to další Altcoin. Oni se snaží jezdit na získání prospěchu z značky Bitcoin, ale kromě toho, experimentování je to dobrá věc. Marketingový většiny Altcoins je nevyhnutelně Bitcoin důležité, jak chtějí, aby se odlišili z hlavního konkurenta“.

load...

Vedle boje za Bitcoin své anonymity a svobody, papír také doufá, že sklízet uživatelům kryptoměna. „Nechceme lobovat za výrobu našich návrhů součástí stávajícího systému Bitcoin, ale bude dělat pevný vidličku. Kdo chce zůstat ve starém systému, může. Kdo chce přejít může stejně. A myslíme si, že to lze provést, aniž problém reset tvrdé aktiv, která omezuje konkurenci Bitcoin (jak v, začínat od nuly v hornictví, trh, atd),“vysvětluje Eric Gonzalez, jeden ze zastánců.

Podle dokumentu, autoři jsou konkrétně zabývá novými rysy Bitcoin v0.9 verzi, která přináší platebních zpráv systém Bitcoin, který umožňuje obchodníkům spojit se zákazníky. Platby by být dokončena pomocí digitálních certifikátů vlastnictví obchodníků a bude obsahovat informace o každé transakci.

load...

Autoři jsou také obavy o možnosti sledování cestu každých Bitcoins vynaložených uživatelem. Jak je uvedeno v novinách, „software pro analýzu finančních toků pro praní špinavých peněz vzory v tradičním bankovním systému je široce dostupný a může být přizpůsoben pro snadné Bitcoin, což by bylo těžší utajit ones identitu“. Gonzalez tvrdí, že tato „je jedním z týkající se vývoje, ne příliš nebezpečné samo o sobě, ale problematických v kombinaci s dalšími změnami“.

Nicméně, Jeff Garzick tvrdí, že tyto funkce jsou zbytečné a pravděpodobně se bude zpomalovat průběh Bitcoin:. „Pro společnost, která chce pro své finance, aby bylo kontrolovatelné světem zeširoka nebude chtít tyto navrhované anonymita funkce Nebylo by nádherné, kdyby velké korporace nebo vlády zveřejnila zcela otevřený, transparentní, kontrolovatelné, kryptograficky osvědčené účetnictví? technologie Bitcoin umožňuje, aby“.

Další věc, že ​​papír chce představit je pravidelný velkých kladkostroj, protože ten teď máme neustále zvyšuje. Podle dokumentu, rostoucí kladkostroj zvyšuje myšlenku centralizace stále plným klienti méně proveditelné v průběhu času. „Mohli bychom znít spíše pesimistické s vámi, ale my jsme byli v digitální měny průmyslu za téměř dvě desetiletí,“ říká Gonzalez a dodává, že „věci se obvykle jít způsoby, jak neplánovali pro, jednoduše proto, že jste neměli moc nutné se bránit proti regulačním tlakem“.

Přes coindesk.com

Související zprávy


Post ICO

Bitcoin Foundation je v úpadku, PayPal integruje BTC a další

Post ICO

Belgický ministr financí nepředpokládá problémy mezi národní bankou a společností Bitcoin

Post ICO

Bezkontaktní směnka EasyCoin připravena k provozu 31. prosince

Post ICO

2014 Bitcoin St. Petersburg Bowl: Bitcoiners získávají exkluzivní přístup k předprodejním lístkům

Post ICO

Bitcoin vydírání dopisy

Post ICO

Zařízení Android se nyní nacházejí na palubě lodi společnosti Zeroblock díky nové aplikaci Bitcoin

Post ICO

9 Hry inspirované kryptocurrency, které byste měli hrát

Post ICO

Bitová výměna Kraken oznamuje novou strukturu poplatků

Post ICO

Společnost Bitcoin Coinsilium uvádí na trh první blokovou IPO ve Velké Británii

Post ICO

Australský ilustrátor zahajuje průvodce Idiotem pro Bitcoin, ebook pro začátečníky

Post ICO

Andersen hodí další návrh na zvýšení limitu velikosti bloku

Post ICO

Nejnovější zpráva Bank of Canada uvádí, že Bitcoin může přinést rizika pro celkovou finanční stabilitu