Přijmout bitcoin je požehnání pro MovieTickets.com | Czech.Lamareschale.org

Přijmout bitcoin je požehnání pro MovieTickets.com

Přijmout bitcoin je požehnání pro MovieTickets.com

MovieTickets.com hlásí, že její objetí Bitcoin vede ke zvýšení prodeje, viditelnost, a komunitní dobré vůle. Když se firma poprvé rozhodla přijmout Bitcoin tam byly některé přistupují s obavami, ale o plně digitální měna se ukazuje, že je přínosem pro on-line prodeje vstupenek místě. S spotřebitelé stále náročnější více způsobů, jak rychle a jednoduše platit za zboží online, Bitcoin se stává stále více populární způsob transakce, a ten, který pomáhá MovieTickets.com prodávat své zboží.

Filmoví diváci mohou nyní používat Bitcoin koupit vstupenky na cca 900 kin ve Spojených státech. MovieTickets.com teprve začala přijímat Bitcoin zpět v červnu, ale program vykazuje první známky úspěchu. Již MovieTickets tvrdí, že její přijetí Bitcoin je zvýšení jeho viditelnost a profil. Nejlepší ze všeho je, firma hlásí stovky nákupů přes Bitcoin doposud.

Když MovieTickets rozhodla přijmout Bitcoin, nebyl řízen žádným „liberálního zobrazení“ (jako Nadměrné) nebo jakýkoli typ větší filozofie. Namísto toho byl tažen pragmaticky objetí obchodních zásad a touha vytvořit publicitu a zvýšit prodej vstupenek. Zatím Bitcoin dodává na obou frontách.

MovieTickets je jedním z větších společností přijmout Bitcoin jako platební prostředek. Webové stránky, která byla založena v roce 2000, má dohody s přibližně 240 kině řetězce ve Spojených státech a je jedním z největších internetových prodejců na lístky do kina. Teď je to jedna z největších společností na oficiální přijetí Bitcoin jako platba. WordPress, Subway, Target, Zynga, a další velké společnosti zřídily způsoby, jak přijímat Bitcoin jako platbu, často pomocí prostředního muže službu, která se rychle převádí Bitcoin na hotovost.

V případě, že MovieTickets' jsou platby usnadněno GoCoin, který je jedním z nejžhavějších Bitcoin začínající na trhu právě teď. GoCoin usnadňuje nějaký obchod akceptovat bitcoins (a dalších digitálních měn, například dogecoin a litecoin) převedením digitálních měn do studené, tvrdé hotovosti, které podniky touží. GoCoin byl financován zčásti prostřednictvím hromadně.

Dokud kino umožňuje kupující jízdenek používat MovieTickets zpracování platebních služeb, mohou využít Bitcoin jako platební služby. Ne všechny kina na MovieTickets.com však využívají pro zpracování platebních služeb společnosti, takže uživatelé nemohou koupit vstupenky s bitcoins ze všech divadel. Přesto téměř tisíc kina jsou již přijímají Bitcoin a MovieTickets i nadále přidávat nové divadla do své sítě.

CEO společnosti cituje nedostatek vzdělání jako největší překážku mezi Bitcoin jako platební nika a investičním nástrojem, a jako široce obíhal a v provozu měně. Tento nedostatek vzdělání může mít dopad jak zákazníků, z nichž někteří prostě nevědí, co Bitcoin je a jak ji používat, a také podniky. Mnohé podniky prostě nevědí, jak přijímat Bitcoin a jak platby mohou být zpracovány a převedeny na tradiční hotovosti.

MovieTicket K přijetí Bitcoin představuje další významný krok vpřed pro all-digitální měny. Pro Bitcoin se etablovat jako plnohodnotnou měnou, bude potřebovat, aby se stal široce používaným a snadno přijatý platební možnost. Overstock.com MovieTickets.com, a ostatní podniky pomáhají šířit povědomí o Bitcoin, který by měl v konečném důsledku zvýší jeho velikost Bitcoin komunity. Pro tuto chvíli, alespoň Bitcoin uživatelé budou mít možnost pro včetně vstupenky do kina a dohnat na nejnovější kina.

Související zprávy


Post ICO

Článek Bitcoin od roku 2013 by mohl být pádem tohoto ruského webu

Post ICO

Společnost Bitcoin Coinsilium uvádí na trh první blokovou IPO ve Velké Británii

Post ICO

5 Důvody, proč internet peněz rozdrtí centralizované finance

Post ICO

Pracovníci přátelští v oblasti Bitcoin mohou být díky novému rozhraní API společnosti BitPay zaplaceni kryptocentem

Post ICO

Hle, první dítě Bitcoin

Post ICO

Alex Berk, Black Arrow: jakmile je k dispozici 14nm, uvolníme novou ASIC, která bude mít lepší výkon než jiné 14nm návrhy

Post ICO

Zařízení Android se nyní nacházejí na palubě lodi společnosti Zeroblock díky nové aplikaci Bitcoin

Post ICO

Amazon dále odmítá PayBase. GAW zapojit důlní

Post ICO

38. ředitel mincovny USA na Keynote u Raleigh

Post ICO

5 plug-inů Bitcoin, které umožňují co nejlépe využít vaše stránky WordPress

Post ICO

Daňový úřad Austrálie (konečně) vydává pokyny Bitcoin

Post ICO

Bitcoin podmaní psychologický milník $ 1,000: je kryptocurrency směřující k měsíci?